2737
2739
كف دست خانوما 😁

هرچقدم میخوام ریز درست کنم نمیشه بازم بزرگ میشن🙈🙈یبار مشتری اندازه جاکلیدی سفارش داد عروسک ۱۵سانتی براش درست کردم😅😅😅🙈🙈

انواع کارهای نمدی سفارش قبول میشه😍😍برای انسان بودن احتیاجی به مذهب نیست!اگر نمیتوانی درست و غلط را تشخیص دهی از کمبود فهم و شعور است نه دین

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

هرچقدم میخوام ریز درست کنم نمیشه بازم بزرگ میشن🙈🙈یبار مشتری اندازه جاکلیدی سفارش داد عروسک ۱۵سانتی ...

😀 اشكال نداره پيش مياد ديگه

هرگز زنداني گذشته ات نباش، آن فقط يك درس بود نه حبس ابد...
عزيزم 😍 واقعا هنرمندي هم شما هم استارتر ايشالا خدا به كسب و كارت رونق ببخشه

مرسی گلم.ممنون😍😍🌺🌺

انواع کارهای نمدی سفارش قبول میشه😍😍برای انسان بودن احتیاجی به مذهب نیست!اگر نمیتوانی درست و غلط را تشخیص دهی از کمبود فهم و شعور است نه دین
2742
اینم قهوه ای بود سفیدش کردم

خانمی توضیح میدی جاحبوباتی رو چطور درست کردی؟

"السَّلامُ عَلَیْکَ یا اَبا عَبْدِاللهِ وَعَلَی الاَْرْواحِ الَّتی حَلَّتْ بِفِنائِکَ عَلَیْکَ مِنّی سَلامُ اللهِ اَبَداً ما بَقیتُ وَبَقِیَ اللَّیْلُ وَالنَّهارُ وَلا جَعَلَهُ اللهُ آخِرَ الْعَهْدِ مِنّی لِزِیارَتِکُمْ، اَلسَّلامُ عَلَی الْحُسَیْنِ وَعَلی عَلِیِّ بْنِ الْحُسَیْنِ وَعَلی اَوْلادِ الْحُسَیْنِ وَعَلی اَصْحابِ الْحُسَیْن"❤محرم❤ وقتی اولین ماه شد‌ می‌دانست اولین‌ها را رسالتی بر دوش است؛ اما نمی‌دانست روزی تا آخر زمان یادآور یک حماسه،یک قیام خونین ❤انقلاب حسینخواهد شد. سیاوش رودکلی

زیبا بود عزیزم یکم بیشتر وقت بذاری قابلیت ایجاد یک کسب و کار خونگی رو داری .... مث خواهر منی با استخون قلم گاو گلدون درست کرده بود مامانم هنوز دارتشون 

برای حاجت روا شدن همه نی نی سایتیا صلوات اللهم صل علی محمد وآل محمد و عجل فرجهم 
2738
جا ادویه ها رو با اکرولیک رنگ زدم. اکرولیک هم مات باشه تقریبا ضد آبه در حد زیر اب گرفتن و با دست شست ...

ازکجا میشه خرید 😁اکرولیک رو

بلاخره منم دوگانه شدم😐😁😁😁😁میشه برا سلامتی پسرم و خودم دعا کنین؟توروخدا☹😻😻🙈🙈🙉یا یه صلوات😘
اینم سرویس آشپزخونه اس درست کردم.

ماشالله هزار ماشالله چه تمیز و خوشگل

افرادی که با ما هم عقیده هستن به ما آرامش میدهند" و افرادی که مخالف با عقیده ما هستن به ما دانش... و آدمی برای لذت بردن از زندگی به آرامش نیاز دارد و برای بهتر زندگی کردن به دانش

استارتر خیلی قشنگ بودن مخصوصا جا حبوباتی هات رو شیشه های اضافی که گفتی داری میتونی رنگ طلایی و پولک طلایی کار کنی قشنگ میشه

افرادی که با ما هم عقیده هستن به ما آرامش میدهند" و افرادی که مخالف با عقیده ما هستن به ما دانش... و آدمی برای لذت بردن از زندگی به آرامش نیاز دارد و برای بهتر زندگی کردن به دانش
2706