2726
خیلی خوب بودازخدا میخوام همیشه مثل الانتون حالتون خوب باشه وازاینکارابکنین منم قبلنا ازاین کارا میکر ...

عزیزم منم تقریبا دیگه رفتم سراغ کارای دیگه. من از اون تک بعدیام که فقط میتونم فکرم مشغول یه موضوع باشه😂یادرس یا اینجور کارا یا غذا یا در اینده فقط بچه

استارتر عزیزم هنرمندی و هنر روحت رو لطیف کرده بخاطر همین جواب بی ادبی را با متانت میدی  ...

ممنون از این همه تعریف شما😍😘

بستگی به نیازت داره

میتونی رنگشون کنی

به عنوان گلدون. قلک. چند تا شکلک حیون دان کنی شبیه حیون درش بیاری. از وسط نصفشون کنی پشتشون رو یه چیز بچسبونیو چندتاشو به یه کناف وصل کنی و توش گل یا هر چیزی بزاری

از نت ایده بگیر عزیز دلم☺️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

جا حبوباتیات عالی بودناااااا خسته نباشی هنرمند جان🌹❤ولی اون گلدونه که قهوه ای بود سفید کردی خوب نشد ...

فداااای شماااا اتفاقااا اسپری طلایی خریدم طلاییش کنم ولی دیدم به دکوراسیونم چندان نمیاد. سفیدش کردم که با پوست پسته تزیینش کنم ولی دیگه حوصلم نشده هنوزز🤗

اسى ميشه بگى گل هاتو چه جورى باچى رنگ کردى ؟منم کلى گل هاى رنگارنگ داشتم همشوحمع کردم گذاشتم تويه پل ...

عزیزم با رنگ اکرولیک و قلم مو. همین و بس. فقط اگه میخوای مثه من تیره روشن باشه با سفید قاطی کن تناژشو تنظیم کن

2728
واقعا هنرمندی و تمیز کار کردی. از هنرت بیشتر استفاده کن . دستمریزاد من اومدم در یه شیشه شیرو رنگ ک ...

اتفاقا از لاکم خیلی استفاده میکنم. براگیره های تو حمومم هر کدوم یه رنگی بود و یا سرویس طلای خواهرم بعضی قسمتاش رنگی بود ولی کمرنگ شده بود باهاش رنگ کردم گلاشو 😂

آفرین     بانوی کدبانو و هنرمند ک میگن شما هستی ....

ای هیچ ،برای هیچ ، برهیچ، مپیچ ...کار خوب فقط زمانی ارزشمنده که فقط برای رضای خدا و خالصانه باشه...ما باید حتی برای تک تک کلمات در فضای مجازی اون دنیا جواب پس بدیم...
فدای شما مرسی. 😍

به جای خشک کردن گلهات چندثانیه توی پارافین مذاب میذاشتیشون برای همیشه به حالت طبیعی باقی میموندن 

از آینه بپرس نام نجات دهنده ات را  (فروغ فرخزاد )
ممنونم تا بحال نشنیده بودم😍ولی همسری دیگه برام گل نمییخره😪😂

ما زمان دانشجویی زیاد گل مومیایی میکردیم 😂😂مهم نیست که همسرت برات گل بخره یا نه مهم اینه که همیشه کنارت باشه 

از آینه بپرس نام نجات دهنده ات را  (فروغ فرخزاد )
2706