2733
2739
عنوان

💛💛دورهمی دهه هفتادیا جمع شین اینجا عشقولیا❤❤❤

| مشاهده متن کامل بحث + 1101 بازدید | 196 پست
به خدا شوهرمو بیچاره کردم برام مداد رنکی بخره میگفت زشتع اخه مامان بابات چی میگن گفتم اونا خودشون ...

چرا زشته 

منم مداد رنگی دارم، کتاب رنگ آمیزی دارم

شوهرم سالگرد ازدواج برام ماژیک ۱۲ رنگ خریده😄

تازه با جوجه ها و پرنده ها و گربه ها هم حرف میزنم😅

به 7 موجود در سال تولدت عشق بورز 😍😍

چرا😐

بچه که بودم یه دوست داشتم مامانش نمیزاشت بامن بگرده چون لاک میزدم حالااون با دوست پسرش میره شمال من هنوز لاک میزنم😐اگه با امضام خندیدی یه صلوات برای اینکه کارام جور بشه تا عید عروسی کنم میفرستی؟ 🥺

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چرا زشته  منم مداد رنگی دارم، کتاب رنگ آمیزی دارم شوهرم سالگرد ازدواج برام ماژیک ۱۲ رنگ خریده ...

من معماری خوندم مداد رنگی گواش آبرنگ ماژیک همه چی دارم ولی خیلی وقته استفاده نکردم

البته استفادمم برا دانشگاه بود نه نقاشینا

2728

۲۰متاهل دارای یک عدد فندق دختر

نابینا غصه نخور در دنیا چیز قشنگی برای دیدن وجود ندارد ماهم که میبینیم خود را به کوری زده ایم باور کن!!! ماهی ها گریه شان دیده نمیشود گرگها خوابیدنشان   عقاب ها سقوطشان وانسان ها درونشان  
یا تو منی یا من تو😂😂😂

خب شاد بودن مگه بده😂

کسایی که کودک درونشون زنده ست، راحت تر خوشحال میشن

بچه دارم بشن مامانای خوب و با حوصله ای میشن

دیدم که میگم😄 انقد واسه بچه هاشون کاردستی میسازن، حوصله دارن و وقت میذارن ، با بچه هاشون شعر میخونن کارتن میبینن

دوست دارم بچه دار شم ، براش چیزای ژیگول بخرم خودم هزار برابر ذوق کنم😍

خب شاد بودن مگه بده😂 کسایی که کودک درونشون زنده ست، راحت تر خوشحال میشن بچه دارم بشن مامانای خوب ...

منم دقیقا همین عقیده رو دارم

الان هم برای خواهرزاده هام چیز میز درست میکنم

انقد لذت بخشههههه

همین چند وقت پیش برای عروسک خواهر زاده ام لباس و رختخواب دوختم

خودم بیشتر ذوق میکردم

2740
2706