2752
2734
عنوان

💛💛دورهمی دهه هفتادیا جمع شین اینجا عشقولیا❤❤❤

| مشاهده متن کامل بحث + 1101 بازدید | 196 پست

متولد 76 ام یه دختر 4 ساله دارم . دیپلم گرفتم و بعدش نخوندم . منم دنبال کار خونگی ام گرچه دارم تلاش میکنم هنرم و به اجرا بزارم اما مشتری ندارم نقاشی روی بوم . دوس دارم خیلی تو این علاقه پیشرفت کنم و درامد داشته باشم باهاش اما فعلا ندارم . و کار خونگی لازمم

وزن اولیه ۸۳ 👈وزن الان ۶۷.۷۰۰😎 هدف اولم ۶۵👈هدف آخرم60.. کالری شماری میکنم 
2731
من الان عقدم کنارشوهرمم خیییییلیم مشتاق نی نیم دعاکنید نی نی دارشم.نقاشی میکشم وآموزش میدم الان ماهی ...

تو عقد نی نی دار شی؟  

علمدار ما این بار هم از سرزمین فرات برنگشت😭😭😭🖤            سردار خوبی ها تو همیشه در قلبمان زنده ای 😭😭😭😭

۷۷

دوتا بچه😐شیر به شیر😥

✌ همگام با تاپیک بامداد خمار💪  با همراهیِ دوست جونیا😍.  📎گروه آبی📎  وزن اولیه: ۸۴    وزن شروع دوباره😅: ۷۷  وزن کنونی: ۷۳.۸۵۰   هدف اول: ۷۴🔓🔑   هدف دوم: ۷۱🔒   هدف سوم: ۶۸🔒   هدف آخر😍: ۶۵🔒
استارتر ۷۸ ای؟ دوتا بچه داری؟ من ۷۳ خونه دار بدون بچه در حال رژیم گرفتنو باشگاه رفتن فعالیت خاص دیگ ...

منم دارم رژیم میگیرم 

وزن اولیه ۸۳ 👈وزن الان ۶۷.۷۰۰😎 هدف اولم ۶۵👈هدف آخرم60.. کالری شماری میکنم 
۷۹ دهه هفتادی حساب میشه یا بای بدم😐

به 7 موجود در سال تولدت عشق بورز 😍😍

پیشاپیش بخاطر متن امضام عذر خواهم از کاربران محترم... جواب توهینتو نمیدم,کافیه توجه کنی سطح پایین فرهنگت مانع از هم صحبتی من باهات میشه و از طرفی اتلاف وقت هست که تمایلی بهش ندارم...در 99/9/9 دیگه هیچ تاپیک حس ششمی وجود نداره😑       تاپیک فال و حس ششم و از این خرافات گزارش میزنم... ...من کاملا انتقاد پذیر هستم اما<<  مزخرف >>پذیر نیستم!*** همه ی آدم ها وقتی آرام باشند,زشتی هایشان ته نشین میشود,     زلــــــــال دیده می شوند .       برای اینکه آدمی را بشناسید        ,    <<قــــــــبــــــــل از مــــــــصــــــرف خــــــــــــوب تـــــکـــــان دهــــیـــــد...>> 
2706