2737
2739
عنوان

💛💛دورهمی دهه هفتادیا جمع شین اینجا عشقولیا❤❤❤

| مشاهده متن کامل بحث + 1101 بازدید | 196 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

متولد ۷۶.متاهل دوماهه خونه ی خودم اومدم و ترم ۳ پرستاری.نی نی هم فعلا ندارم وسخت مشغول خونه داری و درس و دانشگاه😒به امید اون روزی که منم برم سره کار زندگب مونمایم

خوش اومدی آوای مامان😘😍
2728

متاهلم بای😂

روزی که دختردار بشمبه دخترم میگم منتظر نباش کسی خوشبختت کنه،خودت برو دنبال خوشبختی...بهش میگم دخترم تو قراره روزی مستقل بشی...من نمیخوام بهش بگم که آخرین مرحله موفقیت یک دختر توو مملکتمونعروس شدنو خونه بخت رفتنه!!!نمیخوام دم به دیقه تو گوشش بخونمقراره روزی مادر بشی...بهش میگم عروسکم تو قراره انسان موفقی بشی و تو این راه نیازی نداری که عروس بشی،احتیاجی نداری مردی با اسبی سفید و این چرت و پرتا بیاد دنبالت!مشکل ما اینه که تو گوش بچه هامون از کودکی هی میخونیم؛هی تکرار میکنیم که نهایتا یکی میاد میگیرتت!«باور کنید موفقیت یک بانو در گرویعروس شدن و مادر

من کار میکنم معلم ام😊 کوچیک شما

گاهی درس میخونم

نویسنده هم هستم رمان مینویسم

https://www.ninisite.com/discussion/topic/3368025/اونایی-که-دنبال-یه-رمان-خاص-و-متفاوت-اند-بیان?postId=108366563 

خواستید سر بزنید

البته با اجازه ی استارتر😊

2740

۷۶ هستم

دانشجوی کارشناسی

خدایا شکرت به خاطر : ♡ زمین گردالی🌏، خانواده 👪، طبیعت🍃، یاد گرفتن و علم 📚، غذاهای خوش مزه 🍕، لباس ها👗، خوابیدن😴، رویاها🎈، خورشید 🌞، عشق💕، ماه و ستاره 🌒، خونه 🏡، تکنولوژی 💻، دوستا و آشناها 👭، لبخندهای خوشگل 😄 ... ! ♡
2706