2752
2734
عنوان

💛💛دورهمی دهه هفتادیا جمع شین اینجا عشقولیا❤❤❤

| مشاهده متن کامل بحث + 1101 بازدید | 196 پست
یه چیزی فهمیدم همونطور که دهه شصتیا ازدواج نکردن ولی هفتادیا ازدواج کردن، هفتادوپنج به بالایی ها بچه ...

دقیقا همینه من ۲۱سالگی عقد کردم الان ۲۵ام بچه ناخواسته شد مگر نه اصلا در نظر نداشتم میگفتم برم سرکار

تازه موقعی که من عقد کردم همه میگفتن زوده اینجا ۲۱ ساله ها دوتا بچه دارن

برو باشگاه، من پیلاتس میرم یا اگه شرایطشو نداری برنامه های ورزشی دانلود کن تو گوشیت تو خونه انجام ب ...

با وجود دخترم نمیشه باشگاه رفت. از کجا دانلود کنم برنامه رو؟

وزن اولیه ۸۳ 👈وزن الان ۶۷.۷۰۰😎 هدف اولم ۶۵👈هدف آخرم60.. کالری شماری میکنم 
نه. دوس دارما اما نمیدونم چه کنم

بدنسازی انجام بده با برنامه و اصولی

بعد از یک ماه بدنت شروع میکنه به فرم گرفتن هیکلت بهتر میشه بعضیا زودتر فرم میگیرن و وزن کم میکنن 

خواهرم از من بزرگتره ولی خیلی بیشتر و زودتر از من وزن و فرمش و سایزش تغییر میکنه

ولی بدنسازی آدمو سرحال میکنه

مثلا بعد از تمرین زیاد احساس خستگی نمیکنی یه جورایی انرژیت زیاد میشه از کرختی هم در میای 

من ک عاشقشم 😍😍

پیشاپیش بخاطر متن امضام عذر خواهم از کاربران محترم... جواب توهینتو نمیدم,کافیه توجه کنی سطح پایین فرهنگت مانع از هم صحبتی من باهات میشه و از طرفی اتلاف وقت هست که تمایلی بهش ندارم...در 99/9/9 دیگه هیچ تاپیک حس ششمی وجود نداره😑       تاپیک فال و حس ششم و از این خرافات گزارش میزنم... ...من کاملا انتقاد پذیر هستم اما<<  مزخرف >>پذیر نیستم!*** همه ی آدم ها وقتی آرام باشند,زشتی هایشان ته نشین میشود,     زلــــــــال دیده می شوند .       برای اینکه آدمی را بشناسید        ,    <<قــــــــبــــــــل از مــــــــصــــــرف خــــــــــــوب تـــــکـــــان دهــــیـــــد...>> 
2731
بدنسازی انجام بده با برنامه و اصولی بعد از یک ماه بدنت شروع میکنه به فرم گرفتن هیکلت بهتر میشه بعضی ...

باشگاه میری؟

وزن اولیه ۸۳ 👈وزن الان ۶۷.۷۰۰😎 هدف اولم ۶۵👈هدف آخرم60.. کالری شماری میکنم 
من یه چیزی بگم خدایی بهش فکر کنین چه باحاله که بزرگ شدیم و الان مثلا میبینم هم سنای من بچه دارن درگ ...

منم لباسای خرسی میپوشم😂😂😂😂

ولی مداد رنگی؟؟😐😐دهنت سرویس😂😂

پروفایل قبلیمو که گندشو در آوردین عوض کردم  این عکس عروسیمه هر کی بزاره رو پروفایلش جررررشششش میدما یه خانوم 👈متاهل که پایبند و متعهد به همسرم ❤هسدم!!عاشقانه دوسش دارم و دیوانه وار میگم که بعد خدا میپرستمش بُته زمینیه من!!👌عقیدم اینه که مهربون تر ،وفادارتر،عاشق تر،پرحوصله تر،متعهدتر،خوش اخلاق تر ......از همسرم وجود نداره ✋                               ۵ ساله که کنارمه و ۴ ساله که به عنوان شریک زندگیش کنارشم تو تک تک این روزها مردونه ثابت کرده همه جوره خصوصیات بالارو☝ داره و لایقشه که اونو 👈❤مرد تر از هر مردی بدونم❤👉مرد خوشتیپ و جذاب من بعد تو هیچکس به چشمم نمیاد و نخواهد اومد چون تو همه جوره لایق این عشقی👍چون تو برای من ثابت شده ای 🙂                                                         💑تو مرا جان و جهانی حضرت یار 💑                                                
الان نزدیک یک سال ونیم خونریزی رحم دارم اگه باردارنشم بایدتخلیه ی رحم وتخمدان انجام بدم

خواهر منم این هشت ساله از موقعی که زایمان کرده خونریزی داره هر دکتری میره دقیق بهش نمیگن چشه

خوبه یعنی عالین باهم کنارمیان اذیتم نمیکنن مازندرانم

چه خوب.من میترسم هم ازدردزایمان که تادم مرگ رفتم رودخترم،هم اینکه میترسم حوصله نداشته باشم دیگه مامان خوبی نباشم.بعدازدخترم خیلی استخوان هام بخصوص پاهام دردمیکنه وحشتناک

چرابزایم پسری جاموبندازه پشت دری،روم بکشه پالون خری،عروسم بگه جادوگری....عوضش میزایم دختری جاموبندازه توپنج دری،روم بکشه لحاف زری دامادم بگه تاج سری👑
منم لباسای خرسی میپوشم😂😂😂😂 ولی مداد رنگی؟؟😐😐دهنت سرویس😂😂

به خدا شوهرمو بیچاره کردم برام مداد رنکی بخره

میگفت زشتع اخه مامان بابات چی میگن

گفتم اونا خودشون میدونن دخترشون خله😂😂😂

2706