2733
2734
عنوان

💛💛دورهمی دهه هفتادیا جمع شین اینجا عشقولیا❤❤❤

| مشاهده متن کامل بحث + 1101 بازدید | 196 پست

به نظر خودم بهترین زمان برای بچه دار شدن ۲۷ سالگی خوب باشه 

من ۲۲ سالمه دوس دارم فعلا با همسرم بگردم خوش بگذرونم 

عاشق اینیم که بریم مسافرت و خیلی جاها رفتیم خیلی جاها هم مونده که نرفتیم 

بچه که بیاد کم کم دست و پا بسته میشه و نمیتونی اونجور که باید خوش بگذرونی 

بچه مسئولیت داره تربیت درست میخواد 

من خودم هر وقت به اون درجه رسیدم که بتونم همچین مسئولیتی قبول کنم بچه میارم 

ولی فعلا تا چند سال تو خودم نمیبینم همچین چیزی رو

پروفایل قبلیمو که گندشو در آوردین عوض کردم  این عکس عروسیمه هر کی بزاره رو پروفایلش جررررشششش میدما یه خانوم 👈متاهل که پایبند و متعهد به همسرم ❤هسدم!!عاشقانه دوسش دارم و دیوانه وار میگم که بعد خدا میپرستمش بُته زمینیه من!!👌عقیدم اینه که مهربون تر ،وفادارتر،عاشق تر،پرحوصله تر،متعهدتر،خوش اخلاق تر ......از همسرم وجود نداره ✋                               ۵ ساله که کنارمه و ۴ ساله که به عنوان شریک زندگیش کنارشم تو تک تک این روزها مردونه ثابت کرده همه جوره خصوصیات بالارو☝ داره و لایقشه که اونو 👈❤مرد تر از هر مردی بدونم❤👉مرد خوشتیپ و جذاب من بعد تو هیچکس به چشمم نمیاد و نخواهد اومد چون تو همه جوره لایق این عشقی👍چون تو برای من ثابت شده ای 🙂                                                         💑تو مرا جان و جهانی حضرت یار 💑                                                

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

راست گفته کلا چیزسردخوب نیست همیشه میگن گرمی جات هزارتادردا درمان میکنه.ولی میگن چیزای سرد باعث میشه ...

اهان ممنون انشالله اول درمان بشم بعدشم خدایه بچه ی سالم بهم بده به قول شوهرم دیگه ماکه هردوجنس وداریم نبایدواسمون فرق کنه فقط سالم وسلامت باشه

یعنی شوهرت پولداره؟؟؟ یا چون نمیرسونی دنبال کاری؟؟ ناراحت نکن خودتو الان بچه مهم تره

نه بابا پولمون کجا بود دوست دارم زودتر خونه اینا بگیریم اگه برم سرکار حدقل یه گوشه زندگیرو من میگیرم

بابای شوهرم حتی یه قرون براش ارث نذاشته ماشالله😂

2731
به نظر خودم بهترین زمان برای بچه دار شدن ۲۷ سالگی خوب باشه  من ۲۲ سالمه دوس دارم فعلا با همسرم ...

من ۷۳ام میگم ۳۰ سالگی بچه میارم هنو بچه ام

بعضی تجربه ها انقد بزرگن که DNA ات رو تغییر میدن
اهان ممنون انشالله اول درمان بشم بعدشم خدایه بچه ی سالم بهم بده به قول شوهرم دیگه ماکه هردوجنس وداری ...

اره.ان شاالله هرچی ازخدامیخای بهت بده

چرابزایم پسری جاموبندازه پشت دری،روم بکشه پالون خری،عروسم بگه جادوگری....عوضش میزایم دختری جاموبندازه توپنج دری،روم بکشه لحاف زری دامادم بگه تاج سری👑
من ۷۳ام میگم ۳۰ سالگی بچه میارم هنو بچه ام

اره کار خوبی میکنی 

شوهرم ۳۳ سالشه ولی اصلا برامون مهم نیست که میگن سن بالا میره و حوصله ندارین بعدا و از اینجور حرفا...

پروفایل قبلیمو که گندشو در آوردین عوض کردم  این عکس عروسیمه هر کی بزاره رو پروفایلش جررررشششش میدما یه خانوم 👈متاهل که پایبند و متعهد به همسرم ❤هسدم!!عاشقانه دوسش دارم و دیوانه وار میگم که بعد خدا میپرستمش بُته زمینیه من!!👌عقیدم اینه که مهربون تر ،وفادارتر،عاشق تر،پرحوصله تر،متعهدتر،خوش اخلاق تر ......از همسرم وجود نداره ✋                               ۵ ساله که کنارمه و ۴ ساله که به عنوان شریک زندگیش کنارشم تو تک تک این روزها مردونه ثابت کرده همه جوره خصوصیات بالارو☝ داره و لایقشه که اونو 👈❤مرد تر از هر مردی بدونم❤👉مرد خوشتیپ و جذاب من بعد تو هیچکس به چشمم نمیاد و نخواهد اومد چون تو همه جوره لایق این عشقی👍چون تو برای من ثابت شده ای 🙂                                                         💑تو مرا جان و جهانی حضرت یار 💑                                                
2740
بهداشت حرفه ای خوندم حالا دنبال کارم ، کارای خونه هم تمومی نداره که دیگه ازونم خسته شدم

تنوع بده یه کلاسی که دوست داری ثبت نام کن من یوگا میرم دو روز در هفته هم برای روحیه ام خوبه هم تنوعه 

۱۱سال فاصله سنی دارید؟؟؟؟خودت نی نی شوهرتی

چرا نی نی؟شوهر من تو همه کارا ازم مشورت میخواد چون مطمئنه اونقدری عقلم منطقی و کامل هست که تونستیم تشکیل زندگی بدیم و کنار هم راحت زندگی کنیم 

باوجود اختلاف سنی خیلی خوب همو میفهمیم و به هم احترام میزاریم اره ۱۱ سال 

ولی به چشم نمیاد چونکه هر ۲ به حدی شوخ و سرزنده و پایه عشق و حالیم که بقیه چیزا ارزشی نداره واسمون 

تنوع بده یه کلاسی که دوست داری ثبت نام کن من یوگا میرم دو روز در هفته هم برای روحیه ام خوبه هم تنوعه ...

منم میخواستم یوگا برم ولی چون اضافه وزنم داشتم رفتم پیلاتس البته یوگا خیلی دوس دارم شاید اونم برم

بعضی تجربه ها انقد بزرگن که DNA ات رو تغییر میدن
2706