2737
2734
عنوان

دختر فامیل ما ۱۶ سالشه ازدواج کرده مادرش بهم میگه چرا شوهر نمیکنی

| مشاهده متن کامل بحث + 2216 بازدید | 113 پست

میگفتی اخه ب تو چ عنبر نسارا

سلام به دوستان نی نی سایت❤...خدا اگه می‌خواست ما گیاه خوار باشیم، به جا اینکه برا حضرت ابراهیم از آسمون گوسفند بفرسته، کلم بروکلی میفرستاد😂😂

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من نه میگم ۱۶ سالگی ازدواج کردن ایشون غلطه نه میگم مجرد موندن شما غلطه.هرکس صلاح خودشو بهتر میدونه . ...

عزیزم من باشوهرم دوست بودم الان 10سال ازدواج کردم خیلیم خوشبختم پس بااطمینان نگو 

منم ۲۵ سالگی ازدواج کردم. الان ۲۸ سالمه هنوز تو خودم نمیبینم که مادر بشم! بازم خوب پیش رفتی

منم بقران دومی داره میاد مامانم همش میگه سنگین باش یکم بشین شیطونی نکن 😂😂😂 من که خیلی شیطونم از دیوار صاف میرم بالا با دخترم میریم ی کارایی میکنیم جیغ بقیه درمیاد 😊😁 بیشتر فک میکنم ادم شاد باشه مهمه نه شوهر کنه مثل پیرزنا بره ی کنجی بشینه خانه داری کنه

پسرم إرمیا، ۹۹/۱/۹بدنیا اومد الهی شکر🤲خدا یا دخترم دیانا و پسرم اِرمیا به خودت سپردم 🍂
2731
نه اصلا عمه هام به زور دادن الان نامزدم چهار ماهه می‌خوام طلاق بگیرم خانوادم چاقو میکشن رم

عزیزم چقد شرایطتت مث منه...من ۱۶سالگی این اتفاق افتاد برام ی ساله محرم شدیم میخام طلاق بگیرم ولی از بعدش میترسم اخه فامیل خیلی نزدیکیم🥺

عزیزم من باشوهرم دوست بودم الان 10سال ازدواج کردم خیلیم خوشبختم پس بااطمینان نگو 

شما عاشق شدی رفتی گناهه ماهاروببین با زور و اجباربدون عشق زندگی کنیم چیه

خدایا منتظر یه معجزه هستم از طرف تو کمکم کن 
2740
اوووف چ بدم میاد از این سوالا واقعا شعور مبخاد نپرسن اخه ب بقیه چی چرا ازدواج نمیکنی چرا بچه دار نمی ...

چرا بچه دوم نمیاری؟

چرا چاق شدی؟

چرا لاغر شدی؟

کجا رفته بودی؟

چیه خریدی؟

.....

السلام علیک یا ربیع الانام و نضرةالایام                          سلام بر تو ای بهار خلایق و خرمی روزگاران                               بهار۱۴۰۲

متاسفانه مشکل همه ی جهان اینه که برای خودشون قانون هایی و گذاشتن مثل: ساعت ۱۲ تا ۳ ظهر باید ناهار خورده بشه اگه کسی ۱۰ صبح دلش ناهار بخواد بخوره همه به مسخره میگیرنش یا اگه کسی شب نون پنیر هوس کنه بخوره میگن صبحونه داره میخوره و این مال صبحونه هستش اگر کسی زود ازدواج میکنه یا دیر یا هرکاری میکنه فقط به خودش مربوطه و قرار نیست همه از یک قانون پیروی کنن کاش این و بفهمیم

2706