2726

امروز دختر فامیلمون اومده آرایشگاه خاله ام همچنان عشوه ای میاد فکر کرده ملکه الیزابته مادرش با افتخاری گفت عقدش آبان ماهه وقت بگیرم بعد منو نگاه کرد و گفت وای ده سال از دخترم بزرگتری چرا شوهز نکردی منم جوابشو دادم الکی گفتم کیس خاصی برام نیومده وگرنه من عشق دارم ۱ ساله باهم دوستیم کل فامیلام نمیدونن فقط مادر و پدرم میشناسنش 

ولی هنوز ازدواج نکردم 

دختر فامیلم ۱۶ سالشه شوهر کرده منم ۲۶ سالمه مجردم ازدواج من دیرتره عایا؟ 

دلم ميسوزه براي همچين دخترايي

از خانواده هم شانس ندارن سريع ميفرستن خونه شوهر فقط😣

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

جواب چرا ازدواج نکردی کیس خاصی برام نیومده نیست!

باید میگفتی ازدواج تو سن پایین و با کم عقلی هنر نیست!

اَینَ الطّالبُ به دَمِ المقتولِ بکربلاء؟....از این به بعد هر تاپیک حس ششمی که ببینم گزارش میزنم!جمع کنید عزیزانم زندگی که داستان نیست که آخرش چی میشه با تلاش و اعتماد به نفس و اعتماد به خدا میشه به موقعش به هر چیز رسید!احساسات خودتونو با حرفای خزعبل یه سری جریحه دار نکنید لطفا:(

جواب خوبي ندادي 😁

بايد ميگفتي كودك همسري كه ديگه افتخار نداره بهتره به كسي نگيد چون به دخترتون ظلم كرديد 

خدايا شكرت ❤️السلام علي الحسين ✨ ممنونم كه روز تولد امام حسين بهم عيدي دادي خدا جون 😘
2706