2752
2734
عنوان

دختر فامیل ما ۱۶ سالشه ازدواج کرده مادرش بهم میگه چرا شوهر نمیکنی

| مشاهده متن کامل بحث + 2216 بازدید | 113 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

من نه میگم ۱۶ سالگی ازدواج کردن ایشون غلطه نه میگم مجرد موندن شما غلطه.هرکس صلاح خودشو بهتر میدونه .ولی اینو مطمئنم دوستی با پسرا هیچ خیری نداره

به قول جان میلتون: ذهن در جای خودش، می‌تونه از جهنم یک بهشت و از بهشت یک جهنم بسازه....قدرت ذهنتو دست کم نگیر.
2731
جواب خوبي ندادي 😁 بايد ميگفتي كودك همسري كه ديگه افتخار نداره بهتره به كسي نگيد چون به دخترتون ظلم ...

لایک واقعا👌👌

من یه اخلاقی دارم، یا یه کاری رو شروع نمیکنم یا اگه شروع کنم تموم نمیکنم!!😶😊

به نظرم ازدواج کن 

بیست سال به بالا مناسبه واسه یه دختر

ولی اون خانومه خیلی بیشعور بوده که برگشته همچین چیزی بهت گفته.

کاش تو هم برمیگشتی میگفتی کسی که لایقم باشه پیدا نمیشه.👊

برای رسیدن به مراد دلم یه صلوات بفرستین🙇.محتاج دعاتونم

اینا بحثای خاله زنکه بخدا سن و اینا ...طرف ۱۵ سالگی ازدواج میکنه ۱۶ سالگی بچه😐۱۷ طلاق ینی ۱۵ سالگی شوور کرده خوب کرده؟والا کیفیت مهمه ن کمیته خوبه طرفین ب درک مشترک برسن بعد برن زیر ی سقف ن برا سن و سال و قر و فر

سال ها از خود پرسیدم کیستم؟ اتشم؟ شوقم؟ شرارم ؟چیستم ؟دیدمش امروزو دانستم کنون من ب جز او او ب جز من نیستم  

خیلی جواب بدی دادی!

میگفتی زندگی که فقط شوهر کردن نیست. من اونقدر سرم گرمه که وقت ندارم به شوهر فکر کنم. ایشالله به وقتش

من یه خانم شاد و سرحالم که تمام قد پای زندگیم ایستادم.🤗🤗🤗 یه آدم قوی که داره روی زندگی رو کم میکنه! 😊😊😊من بدون وجود پارتی، شانس و هرچیز دیگه ای به خواسته هام رسیدم. با وجود دو چیز✌ اول لطف خدا دوم همت و تلاش خودم. بابت این موضوع به خودم افتخار میکنم💪💪💪 یه رفیق واسه عشق زندگیمم❤❤❤❤❤ من یک تکیه گاهم، خیالت تخت عشقم، من پشتتم😘😘 روزای خوب رو ساختم بازم میسازم😄
2706