2737
2739
وای بچه ها یه چیز بگم بخندین من خیلی تو خواب حرف میزنم. نامفهوم و خنده دار کلا خوابم داستانه. یهو ...

۱😆😆😆😆😆😆😆 من مث معتادا گردنم شل میشه یه ور باز میبینم بچه بغلمه با نگرانی نگام میکنه😴😴😴😴😴😁😁😁😁😁😁

خدایا شکرت بخاطر همه چی.....😇🤗😊
وای من که گاهی خجالت میکشم الن بگن ناسی چقدر حرف میزنه😅😅 من خودمم خوشم میاد پیام بلند بخونم😍 اا ...

اره عزیزم

بزرگه۳۳/۵

این دوتا ۳۳

هیچی هم نگفتن

ببین یه چیزا ارثی هم هست

مثلا بعضیا سرشون کوچیک بعضیا بزرگ

خدایا بامید تو    💚🏋🏻‍♀️🤸🏻‍♀️🧘🏻‍♀️ورزش در رمضا        
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ارهه خاله جون حتما. شیش ماهگی کامل نشد بگیرم متاسفانه. ۶ ماه و یک هفته بود ۷۹۳۰ با لباس و پوشک تمیز ...

ماشاالله به گیلدا جونم...این شیر خوردنای شبانه و غذاهای خوشمزه مامانی حسابی تاثیر داشته..انشالله سلامت باشن 

2731
والا مادر شوهرم چند تا بنگاه سپرد کسی نیمد ...بنگاهیا گفتن الان کساده .تو این وضعیت کسی جا ب جایی ند ...

عزیزم الان بازار راکده...خرید و فروش نمیشه.. اتفاقا همون موقع هم میخواستم بگم ناراحت نباش تو این بازار مشتری پیدا نمیشه مردم یکسال خونه رو میزارن واسه فروش خریدار نیست

تخم مرغ و که پختم. سفیده ش و نمک زدم خودم خوردم😁 زرده رو با پشت قاشق له کردم. تا داغ بود دوتا نخود ...

چرا سفیده رو ندادی؟!

فکر کنم دیگه تخم مرغ کامل رو میگن اشکالی نداره بدید...هم پشت کارت واکسن پویا زده تخم مرغ کامل هم دستور غذایی دکتر که بهم داده (منم بهش عمل نمیکنم😂،) نوشته تخم مرغ کامل البته بعد از هفت ماهگی 

منم دلم میخواد بدم به پویا..احتمالا میریزم تو فرنیش 

وای واسه پرهام تخم مرغ رنده میکردم با موز و کره قاطی میکردم میدادم بهش..

2740
عزیزم الان بازار راکده...خرید و فروش نمیشه.. اتفاقا همون موقع هم میخواستم بگم ناراحت نباش تو این باز ...

میدونی من با کل قضیه مشکل داشتم اصلا تو مگه مادر بزرگ نیستی مگه این بچه نوه پسری تو نیست چرا باید این مسئلرو عنوان میکرد اونم تو این شرایط ........پس دوست داشتن یعنی کشک.

اهان مرسی عشقولم از توضیحاتت من فقط با کره قاطی کردم فردا میخوام با سیب زمینی و کره باهم قاطی کنم ب ...

وای تا دلت بخواد من سفیده ریختم دور .....باشگاه میرفتم میگفتن سفیده بخور کالری اصلا نداره ولی تا دلت بخواد خاصیت داره اما من زردرو ترجیح میدم.....اینم بگما ..زرده خامم زیاد خوردم فراوون......از کوچیکی از بس گلو درد داشتم دیگه همرو خسته کرده بودم یه بار رفتیم یه دکتر خیلی خیلی پیر بود فکر کنم ۸۰ خورده ای برگشت گفت زرده تخم مرع و خام بنداز ته گلوت بعدشم یه نصف لیوان اب گرم ......یعنی من چند ساله فقط کارم شده بود همین ......جواب دادا ....چی اساسی اونم.

وای تا دلت بخواد من سفیده ریختم دور .....باشگاه میرفتم میگفتن سفیده بخور کالری اصلا نداره ولی تا دلت ...

اره برا ورزشکارها حتما باید سفیده خورده یشع برای پروتینش ولی من نمیتونم...ااح افرین که خوردی سانازی...برا سلامتی بدن هرکاری مفیده باید کرد حتی اگه باب میل نباشه

2706