2733
2734

۲۵ سالمه

تحصیلات دارم 

شغل پاره وقت دارم

ازدواج کردم 

یدونه پسر دارم

خونه داریم

ماشین داریم

شوهرم کارمنده با حقوق خوب

(البته اخلاقش تنده و از اینایی هست که زود از کوره درمیرن)

باغ داریم

خانوادم خوبن و مشکلی باهاشون نداریم

ولی نمیدونم چرا زندگی به کامم نیست.لذت نمیبرم همش ناشکری میکنم خیلی بیشتر از اینا میخوام فکر کن میخوام شهرت و پول و زیبایی جنیفرلوپز رو داشته باشم 

نمیدونم چه مرگمه 😭😭

چراااااااا

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

خب توقعت از خودت بالاس 

تلاشی هم میکنی یا فقط توقع داری؟

من نمیدونم تو دلت چی میگذره ولی حاضرم قسم بخورم ب اون لحظه ای ک کلی درد میکشی و چشمات پر از اشکه، خدا تو رو میبینه " خدا بی دلیل خواسته ای رو تو دلمون نمیذاره "

اگه از داشته هات راضی باشی و شاکر قطعا بهترین ها سر راهت قرار میگیره.

اگ بیشتر میخوای باید بخاطر حال حاضرت خدا رو شکر کنی

برایت آرزوهای کوچک دارم. مثلا اینکه چشم‌هایت را که باز میکنی، خستگی‌های دیروزت را در خواب آرام دیشب جا گذاشته باشی و تمام تنت لبریز باشد از طراوت و شادابی. مثلا اینکه یک لقمه نان و پنیر دلخوشی صبحانه‌ات باشد، قدم‌هایی سالم داشته باشی برای رفتن تا موفقیت و مادری که هر صبح، دعای خیرش بشود بدرقه‌ی راهت. مثلا اینکه آدم‌هایی در مسیر امروزت باشند، که حال جهانت را قشنگ‌تر کنند. دلت به بودن همراه و هم‌نفسی خوش باشد، و سرت به زندگی گرم. برایت آرزوهای کوچکی دارم، که شاید حسرت‌ بزرگ خیلی‌ها باشد‌‌‌...🌸🌹✨⭐
فقط توقع دارم

فکر کنم فهمیدی مشکلت کجاست

من نمیدونم تو دلت چی میگذره ولی حاضرم قسم بخورم ب اون لحظه ای ک کلی درد میکشی و چشمات پر از اشکه، خدا تو رو میبینه " خدا بی دلیل خواسته ای رو تو دلمون نمیذاره "
2706