2733
2734
عزیزم من یکم نبات میریزم داخل فرنی اش  هم یکم شیرین میشه هم میگن نمیزاره دلدردبشن  اگه خ ...

اخه نبات شکم و سفت میکنه.سلنا هم داره کپسول میخوره برای رفلکسش اونم شکمشو سفت کرده.دیگه پدرش در میاد.وگرنه حرف شما درسته

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خداروشکر واقعا تو این اوضاع سه واحد رو همزمان فروختن یا معاوضه امر محالیه الکی خودش و بده کرد....

اون بده هست لازم نیست بده کنه...ولی همش میگم خدایا برام یه جوری بساز که از اینا جدا شم بتونم برم یه خوته دلخواهمو بخرم....اخه میدونی چیه بهناز من از صر و صدا فراریم کلا هر صدایی زود میره تو مخم .زیاد حوصله شلوعیو ندارم مخصوصا الان که واقعا تو روز برام هیج انرژی نمیمونه.دیگه تحمل صر و صدا برام سخته..و متاسفانه مادر شوهرم اینا خیلی پر صدا هستن صدای تی وی همش زیاد مثل دهات همش درشون بازه بلند بلند حرف میزنند صدا میپیچه تو راهرو از یه طرف جاریمم وسواس داره اینقدر با حرص ظرف میشوره که صداش تو خونه ما هست .تون صدا که نگم برات ۵ برابر ادم معمولی  ببین الان سلنا خوابه اومدم یه کم دراز بکشم رفتن پشت بوم عذاشونو هصم کنند بالا سر من اخه چرا .....😩😩😩😩😩😩....خیلی کلافم این کرونا منو گیر داد تو خونه که از همه بکشم وگرنه میرفت چند روز خونه مامانم.

2731
وای دقیقا درست میگین  پسرمنم راحت مشقاش رومینویسه فقط یکم کنده  بعدش مابراتکالیف زمان می ...

منم فایل بفرسته میدم همسرم پرینت بگیره ولی اون عکس میذاره تو کانال😒😒😒

خدایا شکرت بخاطر همه چی.....😇🤗😊
وااای😂 من یکی تو خواب حرف بزنه بدنم میلرزه از ترس

😁😁😁ترس نداره که. بیشتر خنده داره.هیجان انگیزه😁

من از توراه برگشتی ندارم..به سمت تو سرازیرم همیشه💗.... 🙏الهی شکر🙏
این مارک استافن هست نوشته مسکن و تب بر. اره عزیزم روندش صعودیه گلم.حتما اندازه میگیرم.ممنون گلم. کا ...

خداروشکر

متاسفانه از دفترچه گیلدا ماه پیش صفحات نمودارای پسرارو برداشتن وگرنه برات عکس میذاشتم

ولی خب تو نت هم نمودارا هستن. 

فقط یادت باشه هر بچه نمودارش بر اساس اطلاعات تولدش ،با یه خط فرضی رسم میشه.یعنی حالا لزوما دقیق نباید روخط تعیین شده توی عکس باشه.نمیدونم متوجه منظورم شدی؟

آره منم حدسم همین بودکه بهش نساخته  همون یک بارم بیشترندادم  حالاصبرمیکنم یکم بزرگ تربشه ...

خداروشکر🙏

ممنون دوست مهربونم فردا می‌خوام واسه اولین بار عدس بدم بهش خیلی ذوق زده هستم😅 می‌خوام بجای گوشت هم ...

خواهش میکنمممم

وای به به نوش جونش باشه این معجون خوشمزه

من عدس و به گفته شما گذاشتم  ریز جوونه زد.هفته پیش دادم. عالی شد💋

فقط مشکلم باهاش بعد از میکسر زدنش بود که پوستای عدس کامل پوره نشد. ترسیدم بچسبه به گلوش...ده بار دستگاه زدم. اخر از صافی رد کردم

بعد دیگه دیدم خیلی نرم شد یه بروکلی پختم له کردم که تیکه ی ریز هم توش باشه

حالا نمیدونم پوست عدس براشون سخت بود یا نه. خودم مزه کردم رو زبونم گیر میکرد🤪ترسیدم

حالا مامانا بگن تکلیف با پوست عدس چیه🙈

.

خیلی عالیه چیزایی که میخوای بریزی .به به..اره عصاره ت چون کامل پخته هست همون ده دقیه اخر بندازی هم که کامل حرارت ببینه کافیه. اولشم میتونی، فرقی نداره

الوفکر نکنم مدلش فرق داشته باشه کلا الو ملینه...البته مطمین نیستماااا

من هم الوی تازه دوبار داشتم ریختم.هم الو سیاه خشک شده. حالا نمیدونم درسته یا نه🙈

کره هم اخرش میریزم. روغن زیتونم عالیه، بو داشت خیلی خوشش نمیومد متاسفانه

ممنون دوست مهربونم فردا می‌خوام واسه اولین بار عدس بدم بهش خیلی ذوق زده هستم😅 می‌خوام بجای گوشت هم ...

خواهش میکنمممم

وای به به نوش جونش باشه این معجون خوشمزه

من عدس و به گفته شما گذاشتم  ریز جوونه زد.هفته پیش دادم. عالی شد💋

فقط مشکلم باهاش بعد از میکسر زدنش بود که پوستای عدس کامل پوره نشد. ترسیدم بچسبه به گلوش...ده بار دستگاه زدم. اخر از صافی رد کردم

بعد دیگه دیدم خیلی نرم شد یه بروکلی پختم له کردم که تیکه ی ریز هم توش باشه

حالا نمیدونم پوست عدس براشون سخت بود یا نه. خودم مزه کردم رو زبونم گیر میکرد🤪ترسیدم

حالا مامانا بگن تکلیف با پوست عدس چیه🙈

.

خیلی عالیه چیزایی که میخوای بریزی .به به..اره عصاره ت چون کامل پخته هست همون ده دقیه اخر بندازی هم که کامل حرارت ببینه کافیه. اولشم میتونی، فرقی نداره

الوفکر نکنم مدلش فرق داشته باشه کلا الو ملینه...البته مطمین نیستماااا

من هم الوی تازه دوبار داشتم ریختم.هم الو سیاه خشک شده. حالا نمیدونم درسته یا نه🙈

کره هم اخرش میریزم. روغن زیتونم عالیه، بو داشت خیلی خوشش نمیومد متاسفانه

بستگی داره برا چند وعده بخوای درست کنی، برای یک وعده فکر کنم یک قاشق عدس زیاد باشه، مواد دیگه هم داری یهو زیاد میشه. 

روم نمیشه 🙈😅 باور کن خنده تون میگیره  خودم هم نمی‌دونم این فکرا از کجا میان تو سرم!!!

اشکال نداره پیش میاد عزیزززم

فکر، فکر میاره دنبالش ...غرق میکنه ادمو

چه جوری درست کردی بعناز جون

تخم مرغ و که پختم. سفیده ش و نمک زدم خودم خوردم😁

زرده رو با پشت قاشق له کردم. تا داغ بود دوتا نخود کره زدم...بعد یکم شیر خودمو ریختم..یا میشه یکم اب جوش ریخت و یه کوجولو شیر خشک. یا فقط اب جوش

خیلی لطیف شد. البته باز رو زبون میماسیدا .دیگه باطنش اینجوریه😅

ولی خوب خورد 

سری بعد میخوام با کدو حلوایی قاطی کنم

تخم مرغ و که پختم. سفیده ش و نمک زدم خودم خوردم😁 زرده رو با پشت قاشق له کردم. تا داغ بود دوتا نخود ...

اهان مرسی عشقولم از توضیحاتت

من فقط با کره قاطی کردم فردا میخوام با سیب زمینی و کره باهم قاطی کنم ببینم چه جوزی میشه 

من سفیدهارو حروم میکنم عذاب وجدانم میگیرم یکم..خخ

اون بده هست لازم نیست بده کنه...ولی همش میگم خدایا برام یه جوری بساز که از اینا جدا شم بتونم برم یه ...

وای چقدر سخت....ادم دیگه تو خونه ی خودش ارامش نداشته باشه، کجا داشته باشه😔

امیدوارم زودتر بتونین تو بهترین شرایط برید از اونجا

کرونا که به کنار.بدتر کرده شرایطتو...

اهان مرسی عشقولم از توضیحاتت من فقط با کره قاطی کردم فردا میخوام با سیب زمینی و کره باهم قاطی کنم ب ...

جیگرتو💋

به به با سیب زمینیم عالیه...نوش جون ارنیکا جونم

اا چرااا. دوست نداری؟ ارشیدا جون چی .دوست نداره؟

البته ادم هر روز بخواد بده دیگه میلش نمبکشه واقعا🤪

نمیدونم میشه زرده سفیده رو جدا کرد بعد زرده رو تو ملاقه گذاشت تو اب جوش مثلا، یا نه، اگه بشه خوبه، سفیده رو میشه کیک یا کوکو درست کرد حیف نشه

2706