2733
2739
بسلامتی عزیزم خانم گل چ چیزا نوش جان کرده؟  وای نگو انقد گاز  میگیره😣😣😣😣

سارا جان سلام سامیار مگه دندون دراورده

تو انسان باش! نمیخواهد مسلمان باشی! با خدایت هر روز حرف بزن...شکر گزار باش با زبان خودت...خدا میفهمد حرفهایت را...نترس خدا بد نیست...حق کسی را نخور...دلی رانشکن...غمگینی را شاد کن...مریضی را مداوا کن...تو به اندازه ی توانت خوب باش و خوبی کن! بخدا خدا همینجاست...                                     در دل تو در افکارت! نه در دینت...نه در مذهبت...نه در نمازت.............
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام خوشگلم خوبی ؟؟پسر گلت خوب؟؟؟ بله ۲۰ روزی هست دراورده😁😁😁

ای جاااانم مبارکش باشه عزیزم چه زود 

بچه های من نه ماهه در میارن دوتای اولی که اینجوری بودن حالا این سومیم احتمالا همینجوری باشه 

تو انسان باش! نمیخواهد مسلمان باشی! با خدایت هر روز حرف بزن...شکر گزار باش با زبان خودت...خدا میفهمد حرفهایت را...نترس خدا بد نیست...حق کسی را نخور...دلی رانشکن...غمگینی را شاد کن...مریضی را مداوا کن...تو به اندازه ی توانت خوب باش و خوبی کن! بخدا خدا همینجاست...                                     در دل تو در افکارت! نه در دینت...نه در مذهبت...نه در نمازت.............
2731
وای بچه ها احساس میکنم مریض شدم یه ۲ روزی هست بدنم خورد خاکشیره محصوصا ساق پاهام......چقدر بده ادم ا ...

اخ اخ چرا؟

امیدوارم زودتر خوب شی ساناز جون

من از توراه برگشتی ندارم..به سمت تو سرازیرم همیشه💗.... 🙏الهی شکر🙏
سلام خوشگلم خوبی ؟؟پسر گلت خوب؟؟؟ بله ۲۰ روزی هست دراورده😁😁😁

از این به بعد فقط گاز میگیره حواستون بخودتون باشه😁😁😁

میگم قطره ویتامین آد ۲۰ قطره بود یا ۲۵ تا؟ مامانا تو حمام چشمای بچه هاتونم میشورین؟ پلک و زیر پلک م ...

اوایل با پد پنبه ای خیس میکشیدم رو چشماش

الان یه پارچه داره بجای لیف..اون و میکشم به چشماش اروم

ای جاااانم مبارکش باشه عزیزم چه زود  بچه های من نه ماهه در میارن دوتای اولی که اینجوری بودن حا ...

خیلی ممنون گلم ..

اره زود دراورد البته ب گفته دکتر تاثیر استفاده زیاد کلسیم تو بارداریم بوده

2740
سلام بهناز جونم. واقعا مثل خواهر حرفات بهم ارامش میده❤ دیگه دیشب گفت نمیرم ولی جبران میکنم. ...

عزیزمی سیمین جون❤

میدونم خیلی سخته برات مخصوصا با شیر خوردن ارمیا جانم..ولی تا کی ؟خیلی اذیت میشی اینطور

کم کم ببین یه راهی پیدا میتونی بکنی که بتونی تو سکوت و تنهایی شیر بدی.؟..چقدر سخت اخه...دور و برش شلوغ بشه حواسش از خوردن پرت نمیشه؟

حتی اگه گشنه بشه باز باید دورش شلوغ باشه؟؟

ناراحت ارمیا نباش خوشگلم. یکی دو روز سرسنگینیه بعد درست میشه متوجه نمیشه گلپسری

سلام سیمین جون ارمیاجون خوبه  همسرمنم تابستون قصدمسافرت داشت  نشستم درآرامش باهاش حرف زد ...

سلام سوگند جونم.

مرسی عزیزم ارمیا خوبه.

همتا جونم چطوره؟

خوبه که شوهرت درک کرده قضیه رو...

این سری اصلا شوهرم پا شو کرده تو یه کفش😐😐😐

هر چی گفتم.خطرناکه.میگه من ازت یبار یه چیزی خاستم.

الانم قهریم با هم.

من رفتم سمتش ولی اون پس زد منو😢😢😢

یه دنیا دلم گرفته😢😢😢

اونیکه اسم یه موجود خطرناک و کشنده رو گذاشت عروس دریایی قطعا مادر شوهر بوده😑😑😅
[QUOTE=161319136]بی خوابی زده بود به سرم البته که حسام نیمساعت بود شاید خوابیده بود خبر فوت پدر بزرگ ...

ممنون ساراجون

سامیار چطوره 

خودت خوبی

پدرتون بهترن

خدایا بامید تو    💚🏋🏻‍♀️🤸🏻‍♀️🧘🏻‍♀️ورزش در رمضا        
راستی مامانا شومول سامیار انقدددددددد قرمز شده هرکاری میکنم خوب نمیشه پماد زدم پودر هم زدم ولی خوب ن ...

پوستش و میکشی عقب تمیز کنی

کلا قرمز شده یا زیر پوست

پماد چشمی بزن 

خدایا بامید تو    💚🏋🏻‍♀️🤸🏻‍♀️🧘🏻‍♀️ورزش در رمضا        
2706