2752
2734
خانوما میخام درددل کنم. با شوهرم بحثمون شد😢😢 اخه میگه میخام برم کیش... اخه کی تو این اوضاع و ...

سلام سیمین جون ارمیاجون خوبه 

همسرمنم تابستون قصدمسافرت داشت 

نشستم درآرامش باهاش حرف زدم گفتم عزیزم اول ازهمه سلامتی خودت برام خیلی مهمه دومامانوزادداریم وچون بدنش ضعیفه خدایی نکرده ممکنه ناقل باشی وناخواسته بچه هارومریض کنی 

درآخرم گفتمش اگرخیلی دلت سفرمیخوادبعدازمسافرت ۱۴روزبایدقرنطینه باشی 

شوهرمم که دیدشرایط سخته خداروشکرمنصرف شدواصلانرفت

درموردخونه هم عزیزم شماخودت دیگه مادری بایدسعی کنی وابستگیت روبه پدرومادرکمترکنی درسته که دست تنهاسخته ولی شرایط زندگی همیشه یک‌جورنیست عزیزم❤❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

نه بابا اصلا ربطی نداره. مثلا من یا یکی از مامانا که شیر خودمون و میدیم شد تا ۲۰ رورم پی پی نکرد اص ...

عه من چقد غصه خوردم که پسرم بخاطر من مشکل گوارشی داره

نی نی ها یهو خودشونو موقع شیرخوردن یا بازیگوشی توی بغل،هول میدن به عقب، مواظب باشین مثلا پشت سرشون دیوار یا مبل نباشه.نی نی هم مثل ما تشنه میشه بهش آب بدین.انگشت مکیدن بچه علاوه بر نشانه ی گرسنگی نشانه ی تشنگی هم هست چون به کمک انگشت توی دهنشون آب تولید میکنن،پس آب بدین به نی نی، دندونی یه جنس نرم و یه جنس تقرییبا نرم بخرین و همیشه توی بشقاب پلاستیکی یا جایگاه خود دندونی، روی زمین بذارین تا بچه هروقت خواست راحت برداره.موقع دندون دراوردن غذا نمیخورن و نق نقو میشن.پس درکشون کنیم چون به اندازه کافی نی نی خودش درحال اذیت شدن هست.اینجورمواقع مایعات مثل شربت شیرین خونگی مثلا شربت البالو، به و ... بدین، برای از پوشک گرفتن عجله نکنین اصصصصلا حتی ممکنه چندین ماه توضیح بدین تا دلش بخواد و سن و درکش برسه تا واقعا اون کاری که شما میخواین رو انجام بده،مثلا سرپا نشینه اصلا و هیچ روش و وسیله هم قبول نکنه.اگه دیدی صبرت کم شده و بعد از ده بار تذکر و حرف و ۱۰۰بار آموزش، داد میزنی ،دوسه تا برنامه تفریح و رفت و امد بذار.اگه تغییری نکردی برو دکتر و قرص ضعیف بخور،تا کلا بدنت ریلکس بشه.بچه دو الی ۳ ماه قبل از ۳ سالگی،الکی گاز نمیگیره، دندون آسیاب درمیاره و میل به گاز گرفتن چیزی داره پس دندونیاشو که از داروخونه خریده بودی بشور استریل کن بذار تو لیوان بذار پایین ترین طبقه یخچال و بهش بگو این برای شماست که گاز بگیریش( وگرنه بچه بی تربیت و گازگیر نیست،ولی وقتی هی بگیم گگاااززز نگیر ،بی تربیت،،،،،،،اونم تو ذهنش درج میشه یه بچه ی بی تربیت گازگیره و باید به همین کار ادامه بده
بلور جون به مامانت بگو چی تو دلت میگذره...بگو که هر بچه ای یجوره و قرار نیست بچه من کپی داداشم باشه ...

گفتم ناراحت میشم ولی تکرار میکنن متاسفانه.هعی بیخیال عزیزم

نی نی ها یهو خودشونو موقع شیرخوردن یا بازیگوشی توی بغل،هول میدن به عقب، مواظب باشین مثلا پشت سرشون دیوار یا مبل نباشه.نی نی هم مثل ما تشنه میشه بهش آب بدین.انگشت مکیدن بچه علاوه بر نشانه ی گرسنگی نشانه ی تشنگی هم هست چون به کمک انگشت توی دهنشون آب تولید میکنن،پس آب بدین به نی نی، دندونی یه جنس نرم و یه جنس تقرییبا نرم بخرین و همیشه توی بشقاب پلاستیکی یا جایگاه خود دندونی، روی زمین بذارین تا بچه هروقت خواست راحت برداره.موقع دندون دراوردن غذا نمیخورن و نق نقو میشن.پس درکشون کنیم چون به اندازه کافی نی نی خودش درحال اذیت شدن هست.اینجورمواقع مایعات مثل شربت شیرین خونگی مثلا شربت البالو، به و ... بدین، برای از پوشک گرفتن عجله نکنین اصصصصلا حتی ممکنه چندین ماه توضیح بدین تا دلش بخواد و سن و درکش برسه تا واقعا اون کاری که شما میخواین رو انجام بده،مثلا سرپا نشینه اصلا و هیچ روش و وسیله هم قبول نکنه.اگه دیدی صبرت کم شده و بعد از ده بار تذکر و حرف و ۱۰۰بار آموزش، داد میزنی ،دوسه تا برنامه تفریح و رفت و امد بذار.اگه تغییری نکردی برو دکتر و قرص ضعیف بخور،تا کلا بدنت ریلکس بشه.بچه دو الی ۳ ماه قبل از ۳ سالگی،الکی گاز نمیگیره، دندون آسیاب درمیاره و میل به گاز گرفتن چیزی داره پس دندونیاشو که از داروخونه خریده بودی بشور استریل کن بذار تو لیوان بذار پایین ترین طبقه یخچال و بهش بگو این برای شماست که گاز بگیریش( وگرنه بچه بی تربیت و گازگیر نیست،ولی وقتی هی بگیم گگاااززز نگیر ،بی تربیت،،،،،،،اونم تو ذهنش درج میشه یه بچه ی بی تربیت گازگیره و باید به همین کار ادامه بده
ن که دختر دومم با دختر خواهرم وپسر برادرم همراه هم شدیم همش مقایسه میشد ولی این یکی دخترم با نوه ی د ...

والا بچه منو با داداشم که الان متاهله مقایسه کردن😂😂انشاالله دیگه تکرار نکنن

عه من چقد غصه خوردم که پسرم بخاطر من مشکل گوارشی داره

وای ببخش الان توی ریپلای دیدم اشتباه تایپی. ۲۰ روز نبود .۱۰ روز بود...ببخش

.

وای نه اصلا عزیزم. هم بیرون روی متعدد توی یک روز، هم چند روز یبار بودنش تا یه اندازه ای نرماله و نگرانی نداره. اصلا دلنگرون نباش💖

من از توراه برگشتی ندارم..به سمت تو سرازیرم همیشه💗.... 🙏الهی شکر🙏
بهنازجون میگم ازاون جایی که شماهم تازه غذادادن روبه گل دخترت شروع کردی میشه بدونم روزی چندوعده میدی ...

سوگند جون دو روز اول ساعت حدود ۲ دادم ( بیشتر براساس ساعت خواب و بیداری و شیر خوردنش ) میخواستم نه صبح باشه نه قبل خواب

بعد روز سوم به بعد دو نوبت دادم. یکی صبح میدم حول و حوش ۹ .چون از ۷ بیداره

یکیم حول و حوش ۵  چون ۷ونیم میره برا خواب 

.

باز هرجور شما صلاح بدونی عزیز دلم. نظر مامانای دبگه هم بپرس💖

گفتم ناراحت میشم ولی تکرار میکنن متاسفانه.هعی بیخیال عزیزم

ای بابا

اینبار مثلا بگو من بچه چاق دوست ندارم.

خانما خوبین ؟؟؟چخبر ؟؟ ن گوشیم درست شد ن تونستم بخرم با این اوج گرونی همسرم گوشیش داد فعلا من استفا ...

چه سخت😔

2706