2737
2734
دقیقا دیروز بازیش میداد انگاری ک بندازه بالا بعد پسرم میترسید دستاش باز میکرد منم گفتم هنوز چهل روزش ...

اصلا اینکه بچه رو بالا بندارن مال ممنوعه چه کوچیک چه بزرگ، چون خون به مغز بچه نمیرسه یه لحظه اسیب میرسونه. کوتاه نیا عزیزم.  بعدشم بچه تا ماه اول حتی رنگا رو خوب نمیبینه و چهره ها رو دقیق نمیبینه بعد چطوری ترسش میخاد بریزه؟! از دست بعضیا ادم سرشو بکوبه تو دیوار بخدا کمه🥴😶

خدایا شکرت بخاطر همه چی.....😇🤗😊

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
دقیقا دیروز بازیش میداد انگاری ک بندازه بالا بعد پسرم میترسید دستاش باز میکرد منم گفتم هنوز چهل روزش ...

واییی چقدرم ضرر داره

نمیدونم چرا میخوان حرف خودشون باشه

بابای من دیروز اومدن

میکه چقدر شیر میده به بچه!شکموش میکنه

بعد شوهرم گفت این جون نداره که بخوره

یذره یذره میره دهنش 

گشنه نباشه نمیخوره

خدایا بامید تو    💚🏋🏻‍♀️🤸🏻‍♀️🧘🏻‍♀️ورزش در رمضا        
ناسی جون ناراحت نمیشی بهتون بهنازخانم بگم اخه شمابزرگتریدواحترام واجب اخه کشف کردم اسم قشنگت بهنازخا ...

سلام رقیه جون

عزیززززم.💋نه راحت باش.همون بهناز جون یا ناسی جون یا هر جون دیگه ای خواستی بگو😁😍😘 خانوم دوست ندارم😁

من از توراه برگشتی ندارم..به سمت تو سرازیرم همیشه💗.... 🙏الهی شکر🙏

سلام به همه مامان گلیا. خسته نباشین❤

ببخشید من له لهم. نشد بیام 

هنوز درگیرم با سینه و خواب و بی قراری و...

ماما اومد گفت برفک داره برا همین درد دادم یه همچین چیزی.زبونش سفیده

حالا درگیر اونیم

وقت نمیکنم ببام از کمکتون استفاده کنم😩

سینه مم یکی بهتر شده بود این یک روز همش اون و داوم که اونیکی بهتر شه.دوباره از نو داغون شد

دارم کم میارم🙄

قطره آد یا مولتی ویتامین رو باید تا دو سالگی بدی،قطره آهن هم از شش ماهگی شروع میشه

امروز به ماما گفتم اد رو گفت باید بیمارستان بهتون میداد😑

رفتیم خریدیم امروز دادم. ۱۷ روزه بچه م ویتامبن د نخورده

2740
واااا پس چی میده؟؟ اخه اولش آ د میدن بعد مولتی

فک کنم هیچی نمیدن 😥

شیرین ترین قسمت زندگی لحظه تحقق رویاته ! وزن شروع آذر ماه ۱۴۰۲: ۷۹.۸۰۰ ؛ ۱۱ آذر ۷۸.۵۰۰ ؛  ۱۹ آذر ۷۷.۶۰۰ ؛ ۲۶ آذر ۷۷.۱۵۰ ؛ ۱۰ دی ۷۵.۹۵۰ ؛ ۱۷ دی ۷۵.۳۵۰ ؛ ۲۲ بهمن ۷۶.۶۰۰ ؛ ۲۹ بهمن ۷۷.۶۰۰ ؛ ۶ اسفند ۷۵.۵۵۰ ؛ ۲۷ اسفند ۷۴ ؛ ۱۲ فروردین ۷۳.۵۰۰ ؛ ۱۹ فروردین ۷۳.۹۵۰ ؛#⁩عضو تاپیک لاغری دورهمی دوستانه# قله اول⁩ ۷۵ ✅️ دوم ۷۰  قله نهایی (اورست من)  ۶۵ 😍

مامانا افسردگی بعد از زایمان چیه؟ چجوریه؟

شیرین ترین قسمت زندگی لحظه تحقق رویاته ! وزن شروع آذر ماه ۱۴۰۲: ۷۹.۸۰۰ ؛ ۱۱ آذر ۷۸.۵۰۰ ؛  ۱۹ آذر ۷۷.۶۰۰ ؛ ۲۶ آذر ۷۷.۱۵۰ ؛ ۱۰ دی ۷۵.۹۵۰ ؛ ۱۷ دی ۷۵.۳۵۰ ؛ ۲۲ بهمن ۷۶.۶۰۰ ؛ ۲۹ بهمن ۷۷.۶۰۰ ؛ ۶ اسفند ۷۵.۵۵۰ ؛ ۲۷ اسفند ۷۴ ؛ ۱۲ فروردین ۷۳.۵۰۰ ؛ ۱۹ فروردین ۷۳.۹۵۰ ؛#⁩عضو تاپیک لاغری دورهمی دوستانه# قله اول⁩ ۷۵ ✅️ دوم ۷۰  قله نهایی (اورست من)  ۶۵ 😍
عزیزم برا تب دکتر رفتی؟!؟!؟ از سزارینت نباشه برای چیه اخه

سلام عزیزم راستی مبارک باشه زایمان کردید😍 من اصلا وقت نمیکنم بیام دیر فهمیدم 😣

رفتم دکتر.انتی بیوتیک و استامینفون دادن با امپول و گفتن مرتب شیرمو بدوشم .حالت تهوع هم هست تازه