2737
2739
ای خدا ادم واقعا چه چیزهایی میشنوه ...ولی برادر منم تا چهلم زعالی بود واقعا به یه دفعه سفید شد عین ب ...

قدیمیا میگن نوزاد سرخ بعد سفید میشه

نوزاد سفید سبزه میشه

من چند مورد دیدم همینطور بوده

من دختر دومم خیلی سرخ بود بعدش سفید شد

پدرش سفیدو بوره خودم گندمی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
عزیزم خدا نکنه افسردگی بگیری خیلی بده که ارشیداجان حسادت میکنه؟

خیلی بدهههه میدونی چون من نمیخواستم و بارداری ناحواسنه بود خیلی بدتر شدم اصلا فکرم هنوز خواهان نیستش...

ارشیدا اصلا حسادت نمیگنه فقط بعضی اطرافیان با نادونی و حرفای نسنجیدشون ناراحت و حساس میکنن...من گرچه سعی میکنم همه جوره حواسم بهش باشه ولی خیلی با قب فرق کرده نمیتونم دیگه باهاش باشم هم تو روحیه خودم اثر گذاشته هم ارشیدا

یعنی با دستگاه خوب میشه؟ کاردیگه ایی لازم نیست بکنم  من زایمانم شنبه بود😍

من یکشنبه

اره عزیزم

طمئن باش خوب میشه زیر دستگاه

ما هم فردا صبح دستگاه میاد 

۱۲.۴زردیش بود

دکتر گفت اگر دستگاه نذارین تا روز پنجم بیشترم میشه

خدایا بامید تو    💚🏋🏻‍♀️🤸🏻‍♀️🧘🏻‍♀️ورزش در رمضا        
من یکشنبه اره عزیزم طمئن باش خوب میشه زیر دستگاه ما هم فردا صبح دستگاه میاد  ۱۲.۴زردیش بود ...

الی جون یک سوال شما چه جوری روابط عاطفی بین بچه هاتونو مدیریت میگنین..من دلم گرفته احساس دوری از دختر اولم دارم همش گریه میکنم ‌‌...خیلی دارم اذیت میشم

عزیزم سلام گل پسری خوبه ببخشید تک تک پیاماتو جواب ندادم والا خب بستری نکردن اگه هم بستری میکردن با ...

الهی شکر عزیزم

فقط حواست باشه به تکونا

2740
بله خیلی برام غم انگیز اولین نفر عضو این تاپیک بودم و نی نی های نازمو از دست دادم..😢 وگرنه منم الا ...

دوست خوبم انشالله به زودی زودد خدا بهتون نی نی های گل میبخشه...و لذت مادر شدن رو چندبرابر حس خواهی گرد..تز صمیم قلبم براتون دعا میکنم

نگووووو مامانش فرشته خدا رو ولی اره تا جوون بگیرن و چهرشون مشخص بشه زمان میبره

قربونت عزیزم

دختر اولم دنیا اومد

همراه هم تختیم راست اومد تو‌صورت بچه نگاه کرد و گفت چه دختر زشتیه

من هنگ کردم. دوستم پیشم بود. گفت اشکال نداره خواسته چشم نخوره

گفتم مگر کسی نظر خواست ازش

بچه چندساعت دنیا اومده. انتظار دارن چی باشه خوب

جااااان☺☺☺ شما باشین جواب سوالای منو با آره طبیعیه و نگران نباش بدین من دیگه غمی ندارم که. خداروشک ...

قربونت برم

تا وقت کنم میام

ان شالله شما هم مثل من سرت شلوغ بشه

قربونت عزیزم دختر اولم دنیا اومد همراه هم تختیم راست اومد تو‌صورت بچه نگاه کرد و گفت چه دختر زشتیه ...

بعضی ها گلا حرف نزنن نمیشه دیگه 

منم سر این زایمانم مادرشوهرم یک دقیقه اومد بیمارستان گفت وااااای چقد این ریزه میزس نگاااه با اون شکم اینو زاییدی..من که حالم بد بود ولی شنیدم مامانم جوابشو داد

عفونت رحمی؟که باعث ترشحات میشه؟؟ اون چه ربطی به بخیه داره؟؟؟🤔🙄🙄

نمیدونم دوتا دکتر بهم گفتن

یه دوستمم بعد زایمان سومش مدام عفونت داشت با دارو یه هفته خوب بعد برمیگشته

آخر به دکتر بهش گفته بود بخیه خوب نزدنت بخاطر اون مدام عفونت داری

باید عمل کنی. و یخورده تنگ تر بشه