2733
2734
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام دوستان من رفتم مطب دکترم  بچه عرضی شده😢😢😢😢

🤦‍♀️😬😬😬سونو کرد؟؟

چه سخته بعده دوتا طبیعی،این سزارین باشه🤪

حتما حکمتی داره،توکل به خدا

هر چی باشه خیره،نی نی بالاخره باید بیاد بیرون چجوریش خیلی فرق نداره که،اون سالم باشه فقط😍🤗

خداوندا پناهم باش🙏
2731
تو بیا بپرس  بعد منم میام میگم اره😂😂 چون منم داشتم😅😅 اولش ترسیدم. از دکتر پرسیدم گ ...

جااااان☺☺☺

شما باشین جواب سوالای منو با آره طبیعیه و نگران نباش بدین من دیگه غمی ندارم که.

خداروشکر که سرتون شلوغ شد و حیف برای من که نیستین زیاد تا از تجربیاتتون دلم آروم بشه

خداوندا پناهم باش🙏
2740
من زایمان اولم خوب بخیه نکرد. یکی جلویی شل شد رفتم به ماما که بخیه کرده بود گفتم گفت دیگه جوش خورده ...

عفونت رحمی؟که باعث ترشحات میشه؟؟

اون چه ربطی به بخیه داره؟؟؟🤔🙄🙄

خداوندا پناهم باش🙏

سلام خوبید

اگر تنها، یک لبخند در خود داری آن‌ را به کسی‌ بده که دوستش‌ داری‌ و برات با اهمیتِ زندگی‌ کوتاه‌تر از اینه که صرفِ انسان‌هایی‌ بشه که بهشون اصلاً علاقه نداری‌ ایشالا لبخندات پایدار باشه 
من گفت 17 شنبه میشه ولی چون شما طبیعی بودید دورتر بهتون نوبت میده انشالله که دوباره بچرخه دیگه نخوای ...

منم اگه قبول کنه دکترم سزارین کنه تو هفته ی ۱۷ ام به بعد فک کنم عملم کنه،چقدر فکر میکنم نزدیکه هم ذوق داره هم ترس

خداوندا پناهم باش🙏
🤦‍♀️😬😬😬سونو کرد؟؟ چه سخته بعده دوتا طبیعی،این سزارین باشه🤪 حتما حکمتی داره،توکل به خدا هر چی ...

بله با سونو فهمید 

۳۱ هفته بریچ بود

۳۴ هفته سفالیک بود

امروز عرضی😢

اخه عرضی میگن واسه سزارین هم بده برش بیشتری میخوره

اخ که چقدر بدشانسم من☹️

عزیزم تاریخ این تاپیک خیلی وقته گذشته و من جنینام سقط شدن و دوباره میخوام برم برای ivf هذینش حدود ی ...

چقدر ناراحت میشم هر دفعه یکی میاد پیام شمارو رپلای میکنه و یادآوری میشه براتون.😔

ان شاالله خیلی زود مامان بشی

با نی نی خوشگل و سالم و صالح و یه بارداری راحت که کیف کنی از بارداریت

خداوندا پناهم باش🙏
اخه چرا دختر برای خودت غول ساختی....بخدا انجام میدی میره تموم میشه.

عزیزدلم من رحمم پر از فیبروم داخل بافتی ‌هست اگر سزارین بشم ریسک بزرگیه  و‌ممکنه برش روی یکی از فیبروم هام بیوفته و‌رحمم از دست بدم😭😭😭

2706