2737
2734
سارا جون چند روزه زایمان کردین شما ؟؟؟چند روزی بردین بهداشت به من گفت سر یکماه بیارش اخر من عکس نی ...

معمولا میگن ۱۰تا ۱۵روز برین بهداشت

خدایا بامید تو    💚🏋🏻‍♀️🤸🏻‍♀️🧘🏻‍♀️ورزش در رمضا        
چقدر ناراحت میشم هر دفعه یکی میاد پیام شمارو رپلای میکنه و یادآوری میشه براتون.😔 ان شاالله خیلی زو ...

بله خیلی برام غم انگیز اولین نفر عضو این تاپیک بودم و نی نی های نازمو از دست دادم..😢

وگرنه منم الان ماهای آخر بارداریم بود...

مرسی از دلداریت💕

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
   ●۱۰♡فروردین♡ تولدمه😍  خانومی گل زندگی جدیدی شروع کردم لطفا از گذشتم دیگه نپرس♥️🙏 ..................به زودی🤩😍تیکر بارداری میزنم 🤰انشالله🤲🧿💟 دعاکنید 😔 انتظار فرزند سخته😔😓😢 اگه خواستی ته دلت برام یه صلوات بفرست💙♥♥♥♥   به لطف خدا و دعای شما دوستان در من دو قلب میتپه🥰🥺♥

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

واااای گلی خندیدم...نی نی ها فرشتن ولییییی نی نی من هرچی منتظر موندم خوشگل بشه و سفید نشد که نشد .‌ن ...

اره واقعا فرشته ان

ولی خوب اون قرمزی صورت بره بهتره دیگه

پدرشوهر منم سر زایمان اولم بچمو دید یه اصطلاحی بکار برد بمن خیلی بر خورد و هنوز یادمه

عزیرم قدم کوچولوت مبارک باشه😍😍، من دکترم میگه سونو اصله ولی ماما میگه پری. ولی خب تیکرم طبق سونوهس ...

ممنون عزیز

ولی واقعا اگر اختلاف زیاد باشه آدم گیج میشه

دختر دومی من اختلافش ۶روز بود

آخرم نفهمیدم طبق پریودی دنیا اومد یا ان تی

2731
باشه گلم دعام کنید❤️

چشم عزیزم

شما هم. منو دعا کن گلم

خیلی بلاتکلیفم خیلی وضعیت بدی دارم

دردام شدید نمیشه

توی 2فینگر موندم، کلی احتمال عفونت هست اینجور

بچه تولگن میترسم بیشتر بمونه مشکلی براش پیش بیاد

لکه بینی دارم.... 

دیشب یهو. خواستن ببرن اتاق عمل بازم خداروشکر ضربان قلب بچه برگشت و شروع کرد تکون خوردن

دردام. متوقف شدن

گروه آبی 🍃🍃🍃🍃وزن شروع :65300🍃🍃🍃🍃وزن هدف: 58🍂🍂🍂وزن الان63200
2738
واااای یعنی میشه نمیدونی چقدر ناراحتم دیشب داشتم‌گریه میکردم از استرس زایمان خشک و‌امپول فشار امرو ...

ناراحت نباش.مطمئن باش یه خیری درش هست حتما.ببین شاید واقعا زایمان طبیعی ات برا نی نی یا حتی خودت مشکلی داشته اینطوری رفع شه.من کادر درمانم.هم طبیعی و هم سز هر کدوم یه خطرهایی دارن.راضی باش و اطمینان داشته باش بهترین چیز برات پیش اومده

خدایا شکرت.ازت میخوام همونطوری که دل ما رو با یه تو دلی شاد کردی دل همه آرزومندها رو شاد کنی‌.
اره واقعا فرشته ان ولی خوب اون قرمزی صورت بره بهتره دیگه پدرشوهر منم سر زایمان اولم بچمو دید یه اص ...

اره عزیزم قرمزن اکثر بچه ها دختر من الرژیم گرفت صورتش جوشم ریحت بیرون دیگه رنگارنگ شد..

اره واقعاا بعضی هاا اصلا به معنای حرفشون فکر نمیگنن منم خیلی دلم شکست از ظهر عصبی شدم

چشم عزیزم شما هم. منو دعا کن گلم خیلی بلاتکلیفم خیلی وضعیت بدی دارم دردام شدید نمیشه توی 2فینگر ...

عزززیزدلم نمیشه امپول فشار بزنی

دقیقا زایمان دوم من و شما مثل هم بود درکت میکنم

یا محرک هایی که باعث انقباض و تحریک دهانه رحم میشه 

انشالله که به حق امام عصر دونه الماست به سلامتی بغل بگیری❤️❤️❤️❤️

ناراحت نباش.مطمئن باش یه خیری درش هست حتما.ببین شاید واقعا زایمان طبیعی ات برا نی نی یا حتی خودت مشک ...

عززززیزدل من ممنونم از پیامت

میگم نگرانیم بیشتر بخاطر شرایط رحمم هست دلم نمیخواد تو این سن رحمم از دست بدم 

اما توکل به خودش هرچی صلاح دخترم و خودم هست پیش بیاد

انشالله که شما هم فرشته ی قشنگت به سلامتی بغل بگیری گلم❤️❤️❤️❤️❤️