2737
2734
عزیزم تو بیمارستانی که من رفتم فقط تاریخ پریودی پرسید اصلا سونو ان تی ندید فقط سونو آخر خواست

عزیرم قدم کوچولوت مبارک باشه😍😍، من دکترم میگه سونو اصله ولی ماما میگه پری. ولی خب تیکرم طبق سونوهست و خودم ازاول طبق اون پیش رفتم

خدایا شکرت
لگن درد شدید دردهای پریودی خیلی زیاد ....ببخشید مقعدمم خیلی درد میکنه.

وای من هیچکدوم اینا روندارم ولی حس میکنم شکمم یکم پایین اومده ینی نیومده پایین بچه😟فسقلی انگاری جاش خوبه انگارنه انگار مامان بابایی داره دلشون تنگشه

خدایا شکرت

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
عزیرم قدم کوچولوت مبارک باشه😍😍، من دکترم میگه سونو اصله ولی ماما میگه پری. ولی خب تیکرم طبق سونوهس ...

وای دوهفته 😍😍برامن ۶ هفته مونده دارم از ذوقش خفه می شم 

وزن اولیه 104😛اغاز رژیم 7اردیبهشت 1400🥴خداروشکر بعد یک سال 30کیلو کاهش داشتم 💃💪اغاز سال دوم رژیم 😍💪وزن فعلی 76😎هدف اول 70،🙃🙃 هدف اخر 68 هر زمان شد  😊😎  من می تونم چون می دونم 😂 یه زمانی چاق بودم همه می گفتن اوف چقد چاق وزشتی 😡منم با ارامش می گفتم درشت مجلسیم دوست دارم اینطوری 😎الان لاغر شدم همونا می گن وای لاغر شدی از ریخت افتادی 😒بازم من می گم دوست دارم می خوام مانکن باشم 😎من برا دل خودم زندگی می کنم نه به فکر ادمای هزار رنگ اطرافم 💪💪💪😎خدا جونم مرسی یه دختر  ناز ویه پسر جیگر بهم دادی باباشونو نگم دیگه خودت می دونی 😄😄😄😄 😍😍😍لطفا مواظب خانواده چهار نفره ما باش 😍😍😍 😍😍من یک دختر یک همسر  یک مادرهستم   به وجود خودم افتخار می کنم 😋   من یک خانه دارم یک خانه داره شاغل عاشق کارای هنریم کارم بافته بافت عروسک  لباس وشال وکلاه☺ برا سرانجام رسیدن کارم خیلی تلاش کردم 💪کلمه نمی تونم در فرهنگ لغات زندگی من وجود نداره😎 کاری نیست که نتونم انجام بدم من یک زن هستم 😊😊😊😊خدایی سوال کردی جواب می دیم ریپلای نمی کنی یه لایک بکن 
انشالله منم😍😍😍😍۱۱ روز پیش انتقال جنین دادم

میشه همون آی وی اف؟

انشالله ک نتیجه میگیری عزیزم دلت شاد میشه..اگ آی وی افه هزینش چقدر شد؟

خدایا دامن همه ی منتظرارو سبز کن الهی آمین..اونایی هم تو دلی دارن صحیح و سالم بدنیا بیان 😍😍چقدر خوشحال بودم این امضارو گذاشتم،بچم قسمتم نبود،توروخدا دعام کنین دوباره مامان بشم ..قربون دستای کوچولوت ک پر کشیدی 
2740
الن فک میکنی خیلی دیرمیگذره بعد یهو میبینی ا چه سریع گذشت😍 

اره فردا می خوام برم برا ساک بیمارستانش وسیله بخرم شوهرم می گه زوده هی دلت بیشتر اب می شه بذار هفته اخر 

وزن اولیه 104😛اغاز رژیم 7اردیبهشت 1400🥴خداروشکر بعد یک سال 30کیلو کاهش داشتم 💃💪اغاز سال دوم رژیم 😍💪وزن فعلی 76😎هدف اول 70،🙃🙃 هدف اخر 68 هر زمان شد  😊😎  من می تونم چون می دونم 😂 یه زمانی چاق بودم همه می گفتن اوف چقد چاق وزشتی 😡منم با ارامش می گفتم درشت مجلسیم دوست دارم اینطوری 😎الان لاغر شدم همونا می گن وای لاغر شدی از ریخت افتادی 😒بازم من می گم دوست دارم می خوام مانکن باشم 😎من برا دل خودم زندگی می کنم نه به فکر ادمای هزار رنگ اطرافم 💪💪💪😎خدا جونم مرسی یه دختر  ناز ویه پسر جیگر بهم دادی باباشونو نگم دیگه خودت می دونی 😄😄😄😄 😍😍😍لطفا مواظب خانواده چهار نفره ما باش 😍😍😍 😍😍من یک دختر یک همسر  یک مادرهستم   به وجود خودم افتخار می کنم 😋   من یک خانه دارم یک خانه داره شاغل عاشق کارای هنریم کارم بافته بافت عروسک  لباس وشال وکلاه☺ برا سرانجام رسیدن کارم خیلی تلاش کردم 💪کلمه نمی تونم در فرهنگ لغات زندگی من وجود نداره😎 کاری نیست که نتونم انجام بدم من یک زن هستم 😊😊😊😊خدایی سوال کردی جواب می دیم ریپلای نمی کنی یه لایک بکن 
اخه گلم من دوتا زایمان قبلیم طبیعی بوده به اندازه کافی عوارض داشته برام حالا عوارض سزارینم هم بیاد ر ...

نه گلم متاسفانه مشهدم.و خیلی سخت گیریه.

کاش تهران میبودم.من فوبیای طبیعی دارم کیه که درک کنه😞

ادم اختیار بدن خودشو نداره !😐😐

اونیکه اسم یه موجود خطرناک و کشنده رو گذاشت عروس دریایی قطعا مادر شوهر بوده😑😑😅
من گفت 17 شنبه میشه ولی چون شما طبیعی بودید دورتر بهتون نوبت میده انشالله که دوباره بچرخه دیگه نخوای ...

خداکنه خداکنه الان حاضرم ۲۰ ساعت درد بکشم با امپول فشار اما سزارین نشم

انشالله به سلامتی فرشته ت رو بغل بگیری

2706