2733
2739
با دندونش مدفوعش سبز شده یا قبل و بعدش بوده؟باز خداروشکر اشتهاش مثل قبله دختر من قبلا 2ساعت ونیم 3در ...

اینم بگم انگار تو ماه سه و چهار بی اشتهایی هست

دختر من تو ماه سه یادمه چهار روز تو بیداری کلا شیر نمیخورد. هیچیا. فقط شب تو خواب. بعد یهو بهتر شد

گفتن شیرت حتما بدمزه شده

بعد اینحا دوستان گفتن و از چند نفر شنیدم گفتن انگار طبیعیه

خدایا بامید تو    💚🏋🏻‍♀️🤸🏻‍♀️🧘🏻‍♀️ورزش در رمضا        
سلام مامانا شما وقتی باردار بودین درد زیر دنده داشتین؟هفته 30  و اینکه درد حالت پریود چی ؟

درد زیر دنده اره.

ولی درد پریودی زیاد خوب نیس.

بیشتر استراخت کن

اونیکه اسم یه موجود خطرناک و کشنده رو گذاشت عروس دریایی قطعا مادر شوهر بوده😑😑😅
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ببین گلم دندون دراوردن اصلا یه چیزیه هااا احتمال هر چیزی هست دختر من دوهفته قبلش سه روز تب شدید می ...

واقعاااا

خداکنم بی اشتهاییش از دندون باشه بعدش خوب بشه چون خودش وزنش خوب نیس بخاد خدایی نکرده عفونتم باشه دیگه هیچی

واقعاااا خداکنم بی اشتهاییش از دندون باشه بعدش خوب بشه چون خودش وزنش خوب نیس بخاد خدایی نکرده عفونت ...

چند کیلویه کوچولوتون؟

منکه امروز دیگه اشکم در اومد سر شیر نخوردنش😢

اونیکه اسم یه موجود خطرناک و کشنده رو گذاشت عروس دریایی قطعا مادر شوهر بوده😑😑😅
2731
اینم بگم انگار تو ماه سه و چهار بی اشتهایی هست دختر من تو ماه سه یادمه چهار روز تو بیداری کلا شیر ن ...

خدا کنم همینجور باشه برگرده مثل قبل.دیدگاهاتو دوست دارم حال آدمو خوب میکنه مرسی عزیزم

درد زیر دنده اره. ولی درد پریودی زیاد خوب نیس. بیشتر استراخت کن

استراحتم خوبه 😩پرولوتون میزدم حساسیت داشتم دکتر گفت نزن.البته منظم نیست هر از گاهی دارم.

خدایا شکرت.میدونم به صدای قلبم گوش میدی .میدونم نگام میکنی .الهم صل علی محمد و ال محمد
شیر خودتونو میدید من شیرخشکم بهش میدم البته هر دوساعت ۶۰ تا میخوره ولی بازم وزنش  کمه غذا کمکی ...

اره عزیزم شیر خودمو میخوره ماه اول شیشه هم دادم بهتر وزن گرفت ولی دیگه نگرفت و وزنگیریش اوند پایین البته دلیلش اینه کلا خیلی میلش کمه خانه بهداشت بهم گفت شیرخشک بده گفتم نمیخوره

2740
الی جون عاشقتم با این مثبت اندیشی هات❤❤😍😘

قربونت برم

اخه میگن به هر چی فکر کنی همون میشه

بهتره مثبت فکر کنیم ولی مراقبم باشیم

سلام مامانا شما وقتی باردار بودین درد زیر دنده داشتین؟هفته 30  و اینکه درد حالت پریود چی ؟

درد دنده فشار نی نی هست جاش داره تنگ میشه دیگه

ولی درد پریود مراقب باش بیشتر استراحت کن

چون تو هفته سی خوب نیس

واقعاااا خداکنم بی اشتهاییش از دندون باشه بعدش خوب بشه چون خودش وزنش خوب نیس بخاد خدایی نکرده عفونت ...

اصلا لثه شو دیدی. ورم داره و نرم شده؟اگر اینطور باشه و حالت توه ای باشه اره دندونه 

ولی اکر صاف و سفته دندون نیس

خدا کنم همینجور باشه برگرده مثل قبل.دیدگاهاتو دوست دارم حال آدمو خوب میکنه مرسی عزیزم

استرس خوب نیس

بیخیالی هم خوب نیس گلم

حد تعادل و بگیر خخخخخ

ان شالله نی نی چیزیش نیس و تپلی بشه بزودی

الهام جون من فرصت تکردم دیگه امروز بیام تاپیک. بدقولی شد.ببخشید  تا یکی دو ساعت دیگه مینویسم. ...

واااای بهناز جون شرمنده توروخدا...میفتی به زحمت هروقت واقعا واقعا وقت اضافه داشتی و استراحت کردی بعد عزیزدلم.مزاحم شدم

2706