2733
2739
مثل دختر منه دقیقا بردمش واکسن ۴ماهگی ۵۵۰۰ بود

شیر خودتونو میدید من شیرخشکم بهش میدم البته هر دوساعت ۶۰ تا میخوره ولی بازم وزنش  کمه غذا کمکی شروع کردم خداکنه یکم وزن بگیره 

بچم دختره عزیزم. اگه بچه زودی ادرار نکنه همینجور باید معطل بمونم؟دست تنها میتونم تو آزمایشگاه ازش ب ...

نه بیار خونه .. آزمایشگاه که نمیشه بچه رو لخت کنی نیم ساعت منتظر بمونی تا جیش کنه...مدفوع هم مثلا شب اگه کرد بزار یخچال صبح ببر...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نه بیار خونه .. آزمایشگاه که نمیشه بچه رو لخت کنی نیم ساعت منتظر بمونی تا جیش کنه...مدفوع هم مثلا شب ...

میتونم مدفوع کرد بذارم یخچال ادرارشم تو ی پلاستیک بگیرم دوتاشو با هم ببرم؟آخه کسی نیس بچم رو بگیره ک من واسه ی کیسه برم آزمایشگاه و بیام خونه تو این وضعیت ویروس.بچه رو مجبورم ی بار برا همین کار ببرم

پسر منم دستشو میندازه دهنش ، اتفاق مدفوع پسرم یکمیش سبز ولی فکر کردم سرما زده ب پهلوهاش نمیدونستم عف ...

نه عزیزم مدفوع سبز بچه من همراه با بی اشتهایی یدفعه ای همراه شد دکتر واسه همبن گفت شک ب عفونت دارم حالا فردا باید ببرم آزمایش مدفوع ادرار بده ببینم درسته یا نه.من برا بی اشتهایی بردمش دکتر ک گفت دندون میخاد دربیاره اصلا نمیدونستم🙄

پس بی اشتهایی بچه من ربطی ب دندون نداره احتمالا ی چیز دیگشه

2728
اینجا کسی هست دوفاستون بخوره و باردار شده باشه من الان ۴روزه قطع کردم و پری نشدم امیدی هست به باردار ...

از ۳ تا ۱۰ روز بعد قطع دوفاستون باید پری بیاد..اگه نیاد احتمال بارداریت زیاده...

زودترم میتونی بیبی بزاری که مطمئن بشی

انشاءالله که بارداری عزیزم

خدایا واسه همه چیز شکرت😍😍😍😍میدونم که میدونی خیلی دوستت دارم تو عشق منی.... برای مادر شدن همه منتظرا صلوات بفرستین🤰🤰انتظار خیلی سخته انشاءالله هیچ خانمی تو دنیا زیاد منتظر مادر شدن نمونه😭😢
بچم دختره عزیزم. اگه بچه زودی ادرار نکنه همینجور باید معطل بمونم؟دست تنها میتونم تو آزمایشگاه ازش ب ...

عزیزم یه کیسه میدن میچسبونی به اون قسمت

ولی معطلی داره و سخته

من برا دخترمو تا برسونم آزمایشگاه یساعت شد عفونت نشون داد. دکتر گفت تکرار کن

آزمایشگاه که خطرناکه بمونی. باید بگیری بیاری خونه کلا

خونه نمونه بگیری ببری تا بیست دقیقه 

مدفوعش هم تا دو سه ساعت فکر کنم

آزمایش ضروریه؟؟؟دکتر دختر من میکفت آزمایش ادرار نوزاد ریسکه. چون احتمال خطا خیلیه

خدایا بامید تو    💚🏋🏻‍♀️🤸🏻‍♀️🧘🏻‍♀️ورزش در رمضا        
ممنون دوست عزیز انشاااله به حق به امام حسین این ماه ماه بارداری باشم

انشاءالله عزیزم😘

خدایا واسه همه چیز شکرت😍😍😍😍میدونم که میدونی خیلی دوستت دارم تو عشق منی.... برای مادر شدن همه منتظرا صلوات بفرستین🤰🤰انتظار خیلی سخته انشاءالله هیچ خانمی تو دنیا زیاد منتظر مادر شدن نمونه😭😢
2740
پسر منم دستشو میندازه دهنش ، اتفاق مدفوع پسرم یکمیش سبز ولی فکر کردم سرما زده ب پهلوهاش نمیدونستم عف ...

عزیزم همیشه عفونت نیس

بنظر من آدم جنبه مثبت ببینه بهتره تا منفی

مثلا همون فکر کنی سرما زده بهتره تا مثلا از عفونته

مرسییی عزیزدلم...منم دیگه دارم کم کم شروع میکنم به آماده شدن برای غذاهای کمکی

الهام جون من فرصت تکردم دیگه امروز بیام تاپیک. بدقولی شد.ببخشید

تا یکی دو ساعت دیگه مینویسم.

گیلدا اگه بخوابه🥴

من از توراه برگشتی ندارم..به سمت تو سرازیرم همیشه💗.... 🙏الهی شکر🙏
شیر خودتونو میدید من شیرخشکم بهش میدم البته هر دوساعت ۶۰ تا میخوره ولی بازم وزنش  کمه غذا کمکی ...

عزیزم دوستان گفتن شیرخشک هم باعث مدفوع سبز میشه

با دندونش مدفوعش سبز شده یا قبل و بعدش بوده؟باز خداروشکر اشتهاش مثل قبله دختر من قبلا 2ساعت ونیم 3درجه ونیم بهش میدادم الان 2ساعت ونیم 1درجه بیشتر نمیخوره هرچیم ادا درمیارم باهاش حرف میزنم جغجغش تکون میدم فایده نداره فقط همون یه درجه متاسفانه

نه عزیزم مدفوع سبز بچه من همراه با بی اشتهایی یدفعه ای همراه شد دکتر واسه همبن گفت شک ب عفونت دارم ح ...

ببین گلم دندون دراوردن اصلا یه چیزیه هااا

احتمال هر چیزی هست

دختر من دوهفته قبلش سه روز تب شدید میکرد بعد دندون

دختر دوستم همچین عفونت میکرد گلوش که بستریش میخواستن بکنن. یهو دکتر گفته این دندونه برا چی بستریش کنید

یعنی این احتمالم بده از دندونه بی استهاییش

سلام مامانا شما وقتی باردار بودین درد زیر دنده داشتین؟هفته 30 

و اینکه درد حالت پریود چی ؟

خدایا شکرت.میدونم به صدای قلبم گوش میدی .میدونم نگام میکنی .الهم صل علی محمد و ال محمد
عزیزم همیشه عفونت نیس بنظر من آدم جنبه مثبت ببینه بهتره تا منفی مثلا همون فکر کنی سرما زده بهتره ت ...

الی جون عاشقتم با این مثبت اندیشی هات❤❤😍😘

اونیکه اسم یه موجود خطرناک و کشنده رو گذاشت عروس دریایی قطعا مادر شوهر بوده😑😑😅
2706