2737
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ورزش.فرم.دهی#  

ورزش.چربی.سوز#  

ورزش_بامداد# بیا عزیزم موفق باشی❤😊

وزن شروع》90 وزن هدف》۶۵...پشت کرده ام ب گذشته...ب روزهایی ک با اندوه شب شدند...دشمن شده ام با آنها ک مرا ن تنها یکبار بلکه هزار بار آزردند رو ب آینده ای نشستم ک هیچکدام از آن آدمها و روزهای ملالت امیز،درونش جایی ندارند.مادربزرگ همیشه میگفت:روی زخم های دلت مرهمی نگذار!صبر کن بسوزند و بفهمند دستی نیست برای مداوایشان آنوقت یاد میگیرند با هر حادثه خراش برندارند...گذشته ام را بی هیچ دوایی رها کرده ام،دشمنانم نیز در مخروبه ترین قسمت مغزم.باید یاد بگیرم برای هر رنجشی پماد امید بخشی نیس؛درد را باید تجربه کرد تا دیگر هر زخمی،روح را ب انزوا نبرد...حالا آدمی شده ام بیگانه با انچه تصور میکنی.هرچقدر میخواهی طعنه بزن و کنایه هایت را در دهانت بچرخان!من تنها آینده ای را میبینم ک نه برای تو جایی هست نه روزهای  هدر رفته!مادربزرگ قربان دهانت راست میگفتی:مرهم همیشه دوای درد نیس،گاهی باید بی اهمیت بود درد خودش از خانه میرود...!
2728
اره عزیزم خیلی بهتر شدیم ولی حس میکنم یکم دلسرد شده ازم هم عاطفی هم...

https://www.ninisite.com/discussion/topic/3191650/من-خودم-را-دوست-دارم

بیا تو این تاپیک اگه دوس داشتی

مطالب خوبی استارترش میزاره

درمورد مشکلتم اگه سوال کنی جوابتو میده .راهنماییاش خوبه

اره عزیزم خیلی بهتر شدیم ولی حس میکنم یکم دلسرد شده ازم هم عاطفی هم...

خدارو شکر ک بهتر شدی بنظرم یه مدت باید صبورتر و مهربونتر از قبل باهاش باشی.و نشون بده بهش ک پشیمونی ...

یه توصیه خواهرانه بهت میکنم،کاش رابطت رو با خدا محکمتر میکردی

مطمئن باش به آرامش میرسی

https://www.ninisite.com/discussion/topic/3191650/من-خودم-را-دوست-دارم بیا تو این تاپیک اگه دوس دا ...

مرسی عزیزم قربونت بخاطر مهربونیت😘

من هیچ ارتباطی با خدا ندارم چون از نظر من

یا وجود نداره یا اگر باشه عادل نیست و من برای انسان خوب بودن نیازی بهش ندارم

2738
مرسی عزیزم قربونت بخاطر مهربونیت😘 من هیچ ارتباطی با خدا ندارم چون از نظر من یا وجود نداره یا اگر ...

خواهش میکنم عزیزم

والا باورت اشتباهه

شاید بخاطر سختیایی ک تو زندگیت داشتی این طور فکر میکنی

خواهش میکنم عزیزم والا باورت اشتباهه شاید بخاطر سختیایی ک تو زندگیت داشتی این طور فکر میکنی

نه اتفاقا زندکی نسبتا مرفهی داشتم و دارم

پولدار نیستیم ولی خب راضیم از شرایط مالیمون

بخاطر جنایتایی که به ناحق در حق خیلیا میشه میگم

مثل نوزادی که کور یا فلج بدنیا میاد

خدای تو اگه خداست چطور میخاد جواب ۸۰ سال نقص عضو یه نوزاد بیگناه رو بده

من هیچی نفهمیدم اینا چیه😕

عزیزم بزن روشون حرکات میاد برات😕

وزن شروع》90 وزن هدف》۶۵...پشت کرده ام ب گذشته...ب روزهایی ک با اندوه شب شدند...دشمن شده ام با آنها ک مرا ن تنها یکبار بلکه هزار بار آزردند رو ب آینده ای نشستم ک هیچکدام از آن آدمها و روزهای ملالت امیز،درونش جایی ندارند.مادربزرگ همیشه میگفت:روی زخم های دلت مرهمی نگذار!صبر کن بسوزند و بفهمند دستی نیست برای مداوایشان آنوقت یاد میگیرند با هر حادثه خراش برندارند...گذشته ام را بی هیچ دوایی رها کرده ام،دشمنانم نیز در مخروبه ترین قسمت مغزم.باید یاد بگیرم برای هر رنجشی پماد امید بخشی نیس؛درد را باید تجربه کرد تا دیگر هر زخمی،روح را ب انزوا نبرد...حالا آدمی شده ام بیگانه با انچه تصور میکنی.هرچقدر میخواهی طعنه بزن و کنایه هایت را در دهانت بچرخان!من تنها آینده ای را میبینم ک نه برای تو جایی هست نه روزهای  هدر رفته!مادربزرگ قربان دهانت راست میگفتی:مرهم همیشه دوای درد نیس،گاهی باید بی اهمیت بود درد خودش از خانه میرود...!

رژیم ۲ هفته ای بگیر

اگه میخوای من دارم

تو ۲ هفته ۳ کیلو ۱۰۰ کم شدم

خدایا شکرت که به خوبی و خوشی رفتم سر خونه و زندگیم        نی نی سایتیا ممنونم از دعاهاتون 😍😍😍😍😍                       خدایاااااا شکررررررررعاشقتتتتممم همسرم❤❤❤                                               

زیر نظر پزشک تغذیه

خدایا شکرت که به خوبی و خوشی رفتم سر خونه و زندگیم        نی نی سایتیا ممنونم از دعاهاتون 😍😍😍😍😍                       خدایاااااا شکررررررررعاشقتتتتممم همسرم❤❤❤                                               

نرم افزار بشقاب رو نصب کن  کالری شماره . من باهاش 5 کیلو توی دو ونیم ماه کم کردم . خودم انتخاب کردم که ماهی دو کیلو کم کنم. توضیحات بیشتر هم اگه در موردش خواستی برو توی پروفایلم قبلا یه تاپیک در موردش زدم

خداوند می بیند و میپوشاند مردم نمی بینند و فریاد میزنند..