2726

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

فعالیتت رو بیشتر کن،کمتر غذا بخور ولی چیزی رو حذف نکن،میوه و سبزی هم خیلی بخور مخصوصا هندونه و عدسی و هویج و...ک حسابی سیر نگهت میدارن،مهم تر از همه صبحونتو بخور و شام رو سعی کن زودتر بخوری یا اصلا نخور

منم میخوام کم کنم    اینجا یه گروه بود کالری شماری میکردن اگه پیداش کنم بیا بریم اونجا

تگک کنم؟

یا مهدی ادرکنی،،،،اگه کرونا باعث رنجش خاطر و ازار خیلیا نشه تعطیلی و حقوق گرفتن معلمها براشون عذابه،،عزیزان وقتی شماها بچه هاتون رو نمیفرستین مدرسه از ترس کرونا معلمها برن بست بشینن که چی بشه!!!چرا اینقدر حقوقشون ازارتون میده بابا بخدا حقشونه،،از حق کسی دیگه نمیزنن که بدن به معلمها
اصلا شیرینی و نون نخور یک ماه اگه بتونی بدوی هم خوبه همراهش ورزش که عرق کنی قشنگ

نون مگه چاق میکنه؟

پس ناهار چی بخورم؟

عزیزم یه توضیح بده صبحانه ناهار شام چه غذابی و چقد بخورم

مرسی عشقم💖💖

منم میخوام کم کنم    اینجا یه گروه بود کالری شماری میکردن اگه پیداش کنم بیا بریم اونجا

https://www.ninisite.com/discussion/topic/3288995/زندگی-سالم-وکاهش-وزن-گروهی-بامدادخمار-دوره-ی-جدید

گروه سبز 💚💚 همراه با چالش لاغری تا عید بامداد خمار  وزن اولیه 93 😏 وزن شروع چالش 68/650 وزن هدف تا عید 64             
نون مگه چاق میکنه؟ پس ناهار چی بخورم؟ عزیزم یه توضیح بده صبحانه ناهار شام چه غذابی و چقد بخورم مر ...

نون از همه چی بدتره

اگه برنج میخوری همزمان نباید باهاش نون بخوری

ولی برنج و نون هردو چاق کننده اس باید کم مصرف کنی

من متخصص تغذیه نیستم بدونم چقدر

ولی کلا همراه برنج نون نخور

برنج اندازه کمتر بریز

نون صبحانه بخور ولی یه مقداری بگذار جلوت بیشتر نخوری

و کاملا هرچیز شیرین رو حذف کن حنی قند با چای

2706