2737
2734
عنوان

شوهرم تو خواب حرف میزنه الانم داره چرت و پرت میگه😕

| مشاهده متن کامل بحث + 7149 بازدید | 264 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742
شوهر منم بغل میکنه بوس میکنه  میگه دوست دارم زندگیمی  بعدم میخوابه  ولی صبح یادش ن ...

شوهرم بعضی وقتا میاد از پشت بغلم میکنه یکم ناز و نوازش میکنه بعدم روشو برمیگردونه و میخوابه وای منو بگو دلم میخواد بزنمش اخه پسر خوب چرا منو بیدار میکنی تا دوساعت خوابم نمیبره صبحم که بهش میگم میگه خواب دیدی

شوهرمنم یه شب خواب بودیم دیدم بلندشده ازروسرم پرید که بدوه  بره بیرون کلی خندیدم گفتم کجا میری گفت سوسک  سوسک.نگو بیچاره توخواب سوسک رفته بوده توشلوارش😂😂😜

میدونی...بحث لیاقته.قورباغه روووو ...روی تشت طلاهم که بذاری میپپپپره تومرداب...
2740

من خودم ی شب انقد دلتنگ مامانم بودم تو خواب پاشده بودم تو خونه دنبالش میگشتم ینی یکم دیگه اگه شوهرم متوجه نبودم نمیشد میرفتم تو راه پله .من  ن تو خواب حرف میزنم ن راه میرم اما این کار برا اولین بار برام عجیب بود

زندگیم پسرم💜💜💜💜💜"اینکه کسی رو دوست داشته باشیم و اون هم متقابلا مارو دوست داشته باشه مثل یک معجزه است............ -سرگذشت آب و آتش-آبانگان
هم خوشحال شدم و كلي خنديدم  هم ناراحت شدم بخاطر اينكه انقد فشار زندگي و كار زياده كه مردم خواب ...

عزیزم

اره دیگه چیکار میشه کرد 

میشه برای اینکه یه بچه سالم و باهوش داشته باشم برام دعا کنی و آرزوی خوب کنی؟ممنون🙏 اینو بدون حس خوبت برای بقیه دوبرابرش به خودت برمیگرده🌼
وااااای خدا خیرتون بده امشب غمبرک گرفته بودم که شوهرم فردا صبح زود راهی کربلاس ولی انقدددد خندیدم هم ...

فدات شم

میشه برای اینکه یه بچه سالم و باهوش داشته باشم برام دعا کنی و آرزوی خوب کنی؟ممنون🙏 اینو بدون حس خوبت برای بقیه دوبرابرش به خودت برمیگرده🌼
دست خوش اسی شبتون شیک.صدای خروپفش داره بهم حس آرامش میدع🙄🚶‍♀️

شب خوش عزیزم

شوهرمنم یه شب خواب بودیم دیدم بلندشده ازروسرم پرید که بدوه  بره بیرون کلی خندیدم گفتم کجا میری ...

واییییییی😃😃😂

2706