2726
عنوان

شوهرم تو خواب حرف میزنه الانم داره چرت و پرت میگه😕

| مشاهده متن کامل بحث + 7148 بازدید | 264 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

شوهر منم یه بار تو خواب میگفت مرغ و خروسا رو سوار موتور بابابزرگت نکن😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂  وای ...

وای😆🤣🤣🤣🤣

میشه برای اینکه یه بچه سالم و باهوش داشته باشم برام دعا کنی و آرزوی خوب کنی؟ممنون🙏 اینو بدون حس خوبت برای بقیه دوبرابرش به خودت برمیگرده🌼
2728
شوهر منم یه بار تو خواب میگفت مرغ و خروسا رو سوار موتور بابابزرگت نکن😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂  وای ...

باید میگفتی رو موتور جا نشدن سوار ماشین بابای تو میکنم🤣🤣🤣

بعد از چند ماه دوری از نی نی سایت باز اومدم😃
میگم شهلا کیه؟😓

عسقم یه کلیپه تو اینستا عرفان علیرضایی پیجشو بزن میبینی

میشه برای اینکه یه بچه سالم و باهوش داشته باشم برام دعا کنی و آرزوی خوب کنی؟ممنون🙏 اینو بدون حس خوبت برای بقیه دوبرابرش به خودت برمیگرده🌼

اره مال مشغله فکریه هروقت صبح میخاد بره سرکار اینجوری میسه الهی بچم😂

شوهر من هم یک دفعه داشت تو خواب با یک حسن نامی حرف میزد بعد من تکونش دادم که بیدار بشه

وقتی بیدار شد شروع کرد به توضیح دادن به من که :این حسن میبینی چی میگه خیلی آدم بی فکریه😂😂

منم گفتم آررره ولش کن نفهمه

بعد گفت نه دیگه درست صحبت کن باز خوابید😂😂😂😂

حتما خواب میبینه دخترا براش صف کشیدن اونم میگه به نوبت وایستید😆

جرات منو نداره از این خابا ببینه🤣

شوهر من هم یک دفعه داشت تو خواب با یک حسن نامی حرف میزد بعد من تکونش دادم که بیدار بشه وقتی بیدار ش ...

وای خدا مردم از خنده😂

من‌ مادر دو فرشته آسمانیم💫💫 یکی در دستان خدا آرمیده و دیگری در آغوش من💞 
2706