2737
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742

خيلي قشنگ بود

ميگم اگه واقعي بود خوش بحالش ، نامزدش بهش ميگفت خانمم و ... ❤️

من شخصيتم سمعي هست ولي شوهرم اصلا ازين حرفا نميزنه ☹️

تيكر ارزوهامه و باردار نيستم🌷❤️❤️❤️❤️❤️  به ارزوهايم قول رسيدن دادم 💐

منکه همشو خوندم با امیر زندگی خوبی داره و اسم پسرش ابوالفضله.اما خیلی سایت مزخرفی شده.کجای داستان ایراد داشت عقده ایا گزارش میزنن؟😠

دوستان عزیزخواهش میکنم برای حاجت خیلی مهمی که دارم و عاقبت بخیری و ووو یک صلوات مهمانم کنید دوستان گل.😍😙
2740

اخرش اينه ك ندا خوشبخت ميشه

اون پسره مرتضي با زنش مشكل داشته و مياد اهواز با داداشش ميره ساعت ست ميگيره، مردونه رو دستش ميكنه و زنونه رو ميگه واسه نداست، مامانش هم ميگه خاك ب سرت كنن ببر بده به زنت، چرا نميفهمي ندا ديگه زن يكي ديگه ست، مرتضي هم پا ميشه ميره پيش دوستاش سرنگ هوا ميزنه ب خودش و ميميره، ندا وقتي ميفهمه خيلي داغون ميشه و ٣ روز جاي مامان مرتضي بوده و بعد بر ميگرده سره زندگيش، شوهرش ميگه بچه دار شيم حالت خوب ميشه و خدا بهش يه ابوالفضل ميده

تيكر ارزوهامه و باردار نيستم🌷❤️❤️❤️❤️❤️  به ارزوهايم قول رسيدن دادم 💐

ندا که ازدواج کرد.مرتضی هم مامانش رفت واسش خواستگاری دختری از فامیلا به نام منا که اون مرتضی رو دوست داشت.شنید ازدواج کرده خودکشی کرد.ندا هم رفت مکه و دوبار کربلا از حضرت ابوالفضل خواست پسر بده بزاره ابوالفضل.حالا هم خوشبخته خداروشکر

دوستان عزیزخواهش میکنم برای حاجت خیلی مهمی که دارم و عاقبت بخیری و ووو یک صلوات مهمانم کنید دوستان گل.😍😙
اخرش اينه ك ندا خوشبخت ميشه اون پسره مرتضي با زنش مشكل داشته و مياد اهواز با داداشش ميره ساعت ست ...

چرا تگ نمیشن؟

کاربریشونم ترکید یعنی؟؟؟

و بلاخره روزی خدا نگاهی خواهد انداخت ❄
این بار دوم بود ترکید مرض دارن انگار

واقعا واقعا بعضی ها مریضن کاش نی نی یار برمیگردوند تاپیک رو.اخه نی نی یار ها ک نباید الکی تاپیک بترکونن

تمام هستی ام برای تو دلت فقط براااااای من.... مهرسامم
2706