2733
2734

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

2731

خيلي قشنگ بود

ميگم اگه واقعي بود خوش بحالش ، نامزدش بهش ميگفت خانمم و ... ❤️

من شخصيتم سمعي هست ولي شوهرم اصلا ازين حرفا نميزنه ☹️

تيكر ارزوهامه و باردار نيستم🌷❤️❤️❤️❤️❤️  به ارزوهايم قول رسيدن دادم 💐

منکه همشو خوندم با امیر زندگی خوبی داره و اسم پسرش ابوالفضله.اما خیلی سایت مزخرفی شده.کجای داستان ایراد داشت عقده ایا گزارش میزنن؟😠

دوستان عزیزخواهش میکنم برای حاجت خیلی مهمی که دارم و عاقبت بخیری و ووو یک صلوات مهمانم کنید دوستان گل.😍😙

اخرش اينه ك ندا خوشبخت ميشه

اون پسره مرتضي با زنش مشكل داشته و مياد اهواز با داداشش ميره ساعت ست ميگيره، مردونه رو دستش ميكنه و زنونه رو ميگه واسه نداست، مامانش هم ميگه خاك ب سرت كنن ببر بده به زنت، چرا نميفهمي ندا ديگه زن يكي ديگه ست، مرتضي هم پا ميشه ميره پيش دوستاش سرنگ هوا ميزنه ب خودش و ميميره، ندا وقتي ميفهمه خيلي داغون ميشه و ٣ روز جاي مامان مرتضي بوده و بعد بر ميگرده سره زندگيش، شوهرش ميگه بچه دار شيم حالت خوب ميشه و خدا بهش يه ابوالفضل ميده

تيكر ارزوهامه و باردار نيستم🌷❤️❤️❤️❤️❤️  به ارزوهايم قول رسيدن دادم 💐

ندا که ازدواج کرد.مرتضی هم مامانش رفت واسش خواستگاری دختری از فامیلا به نام منا که اون مرتضی رو دوست داشت.شنید ازدواج کرده خودکشی کرد.ندا هم رفت مکه و دوبار کربلا از حضرت ابوالفضل خواست پسر بده بزاره ابوالفضل.حالا هم خوشبخته خداروشکر

دوستان عزیزخواهش میکنم برای حاجت خیلی مهمی که دارم و عاقبت بخیری و ووو یک صلوات مهمانم کنید دوستان گل.😍😙
اخرش اينه ك ندا خوشبخت ميشه اون پسره مرتضي با زنش مشكل داشته و مياد اهواز با داداشش ميره ساعت ست ...

چرا تگ نمیشن؟

کاربریشونم ترکید یعنی؟؟؟

و بلاخره روزی خدا نگاهی خواهد انداخت ❄
این بار دوم بود ترکید مرض دارن انگار

واقعا واقعا بعضی ها مریضن کاش نی نی یار برمیگردوند تاپیک رو.اخه نی نی یار ها ک نباید الکی تاپیک بترکونن

تمام هستی ام برای تو دلت فقط براااااای من.... مهرسامم
2706