2733
2739
عنوان

اخره داستان ندا چیشد

111 بازدید | 11 پست

باز تعطیلش کردن چرا اه بگید چیشد توروخدا

میشه واسه رسیدین به آرزوم صلوات بفرستی                                                                                                                   تیکره رسیدن به مراد دلمه .خدایا شکرت

ن بعد اینکه مرتضی گوشی روش خاموش میکنه ندا نابود میشه هی کارش به بیمارستان میکشه خواهر بهار میمیره وتو مراسماتش مرتضی رو میبینه مرتصی بش میگه ابجی و میگه خوشبخت شو و من نمیتونم تو رو خوشبخت کن برو ازدواج کن ندا نابودتر میشه با پدرش همش درگیری داره باباش در اتاق خوابم روش قفل میکنه بعد مدتها خواستگاری نیاد براشربه اسم امیر که کارمند بانکه اولش ندا میگه نه و بعدش مخالفت میکنه ولی رفته رفته امیر فرصت میخواد که عاشقش کنه انقد امیر اقاس که حریان عشق مرتصی رو هم میدونه ولی کنار میاد با ندا تو حریانات نامزدی ندا بهارم واسه مرتصی میره خواستگاری یه روز تو پاساژ مرتصی ندا رو میبینه با امیر و قاطی میکنه و هی داد میزنه نامزدش میفهمه و جنگ میشه و کلی داستان خلاصه ندا سر خونه زندگیشه دیگه که یه روز خبر میدن مدن مرتصی مرده میره اونجا میفهمه خودکشی کرده با امپول هوا ...قبل خودکشیم مدام میگفته میخوام برم ندا رو برگدونم طلاق بگیره و اینا خلاصه بگم ندا واسه ارامش روح مرتصی دعا میخونه و اینا حتی میره کربلا دیگه به قول خودش عشقی نبودهولی اخساس مسئولیت داشته نسبت به مرتصی بعد از کربلا رفتن ندا باردار میشع و یه مسر ساله که اسنشو میزاره ابولفضل بعدم با خواهر و برادر ناتنیش دوباره رابطه برقرار میکنه نازی خواهرشم دری خونه و باهوش و فوق العوده زیبا و دانشجوی طراحی دوخت هست نویدم سربازه و کلی خوشتیپ اها بابای ندا هم با اصرار ندا چند سال بعد یه خانوم مهربون به اسم فرحناز رو عقد میکنه با اینکه خودش راصی نبوده و هنوزم منتطر مادر ندا بوده و میگفته اگه بیاد بفهمه زن گرلتم ناراحت میشه ولی بالاخره راصی میشه و فرحنازم عالیه مث یه مادره واسه ندا 

چو قناری به قفس یا چو پرستو به سفر؟                                 هیچ یک من چو کبوتر نه رهایم نه اسیر🙂                                  چیزی که وحشتناک بود حس می کردم                                                 نه زندهِ زنده هستم نه مُردهِ مرده  💔بهترین هرکس اون چیزیه که خودش دوست داره‌یه زوج جوون دیدین نگید " عه تو که از همسرت خیلی سرتری"دوستتون یه لباس خرید نگید "رنگ بهتر نداشت؟" و...بقیه که نباید به سلیقه ما زندگی کنن!کاری نکنیم که اطرافیانمون از ترس حرفای ما قید دوست داشتن هاشونو بزنن..تو زندگی آدما همیشه مرز های باریکی وجود دارن بین رک بودن و بیشعوری ، بین احترام و چاپلوسی ، بین اعتماد به نفس و خود شیفتگی ...این مرزها تعیین کننده ی بزرگی آدماست یادشون بگیریم.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مامانشو پیدا نکرد اخرم؟

ندا نمیخواست جدا شه از امیر برگرده به مرتضی؟

من نمیدونم چرا همش فکر میکردم مرتضی اعتیاد داره که مادرش دربارش بد حرف میزنه بابای ندا هم بهش میگه الدنگ

لطفا درخواست دوستی ندید
2728
ن بعد اینکه مرتضی گوشی روش خاموش میکنه ندا نابود میشه هی کارش به بیمارستان میکشه خواهر بهار میمیره و ...

نی نی یار تاپیکشو هی تعطیل میکنه؟ چرا؟ حرف بدی زده بود مگه؟ چشونه این کثافتا این همه تبلیغ میذارن از بغل ما نون میخورن لااقل انقد اذیت نکنن

لطفا درخواست دوستی ندید
این داستان ماد چند وقت پیشه؟مال چند سال پیشه براش اتفاق افتاده خیلی عالی بود

از نود و یک که ماسمات عقدش بود دو سه سالم قبش عشق و عاشقی با مرتضی

چو قناری به قفس یا چو پرستو به سفر؟                                 هیچ یک من چو کبوتر نه رهایم نه اسیر🙂                                  چیزی که وحشتناک بود حس می کردم                                                 نه زندهِ زنده هستم نه مُردهِ مرده  💔بهترین هرکس اون چیزیه که خودش دوست داره‌یه زوج جوون دیدین نگید " عه تو که از همسرت خیلی سرتری"دوستتون یه لباس خرید نگید "رنگ بهتر نداشت؟" و...بقیه که نباید به سلیقه ما زندگی کنن!کاری نکنیم که اطرافیانمون از ترس حرفای ما قید دوست داشتن هاشونو بزنن..تو زندگی آدما همیشه مرز های باریکی وجود دارن بین رک بودن و بیشعوری ، بین احترام و چاپلوسی ، بین اعتماد به نفس و خود شیفتگی ...این مرزها تعیین کننده ی بزرگی آدماست یادشون بگیریم.

کاش پاک نمیکردن

میشه واسه رسیدین به آرزوم صلوات بفرستی                                                                                                                   تیکره رسیدن به مراد دلمه .خدایا شکرت
2740
مامانشو پیدا نکرد اخرم؟ ندا نمیخواست جدا شه از امیر برگرده به مرتضی؟ من نمیدونم چرا همش فکر میکردم ...

نه عزیزم مامانشو پیدا نکرد خودش گفت شاید نمیخواسته با دیدنم عذاب وجدان بگیره یا دلش هوایی شه یا پشیمون شه از رفتنش ..نه ندا دیگه به لطف امیر خاطرات بدشو داشت فراموش میکرد انقد که امیر عاشقش بود باعث کمرنگ شدن عشق مرتضی شد هرچند موقع فوت مرتصی ندا  خیلی حالش بد شد تا چند ماه روپا نشد ولی وقتی رفت کربلا و برگشت بهتر شد اوایل اشنایی با امیر همش احساس خیانت به عشق مرتضی داشت ولی بعدش دیگه شد یه زن وفادار به همسرش که یادواوری عشق گذشته رو خیانت میدونست فقط احساس مسیولیت داشت نسبت به خود مرتضی...مرتصی بعد رفتن به اصفهان برای فراموشی عشق ندا مدام مشروب و سیگار مصرف میکرده ولی معتاد نشده با اینکه دوستاش معتاد بودن نه پدرش میگفت چون بیکار بوده مرتصی و اندازه یه جو جنم تو وجودش نمیدیده برای اینده ندا نمیخواسته اینده اش خراب شه و بعدا بخاطر راه دادن اونا به زندگیشون خودشو مقصر بدونه 

نه عزیزم مامانشو پیدا نکرد خودش گفت شاید نمیخواسته با دیدنم عذاب وجدان بگیره یا دلش هوایی شه یا پشیم ...

دستت درد نکنه خواهر خدا خیرت بده انقدرم تایپ کردی

لطفا درخواست دوستی ندید
دستت درد نکنه خواهر خدا خیرت بده انقدرم تایپ کردی

خواهش میکنم عزیزم قربونت😘