2737
2739
عنوان

گیرهای بی جای شوهر و پدر شوهر.....

| مشاهده متن کامل بحث + 963 بازدید | 69 پست
وسواس فکری داره  به خدا بریدم...

من باشم حرف گوش نمیدم والا تاعادی بشه وعادت کنه چه کاریه اخه ادم دق میکنه تو خونه مگ بردس 

مشکلات پوستی داشتین لک  تیرگی . جوش وجای جوش  مشکلات رحمی در خدمتم.       Fateme1634@  آی دی تلگرام .    مکانی برای رسیدن به آنچه آرزویش را داشتید👱🏻‍♀منحصر به فرد😍کمتر پرداخت کن و بیشتر انتظار داشته باش💝🌺همه چیز برای زیبایی و طراوت شما مهیاست💝بفرمائید...
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

شما وقتی ازدواج میکنید مردو باید با میل خودتون بار بیارین نه مادرش اون الان میخواد یه عمر کنار شما باشه زندگی کنه پس باید باهم هماهنگ باشید زن هم همینطور با مردش خونه پدر مادر با شوهر یکی که نیست

مشکلات پوستی داشتین لک  تیرگی . جوش وجای جوش  مشکلات رحمی در خدمتم.       Fateme1634@  آی دی تلگرام .    مکانی برای رسیدن به آنچه آرزویش را داشتید👱🏻‍♀منحصر به فرد😍کمتر پرداخت کن و بیشتر انتظار داشته باش💝🌺همه چیز برای زیبایی و طراوت شما مهیاست💝بفرمائید...
تو از این وضعیت راضی هستی مقاومت میکنی یا نه از اولش اینطوری بود....

باهاش صحبت کن منطقی. قبول نکرد برو خونه بابات... تکلیف خودت و روشن کن.اخه بعد 8 سال... مگه اسیری. این کار توهین به شخصیتت

این سبک خانواده به مرور و مراعات درست نمیشن

2728

به نظر من یه دعوای درست وحسابی راه بنداز فردا که خواستی بری بگو من میخوام تنها برم میخوام ببینم کی جلو منو میخواد بگیره دست بچتو بگیر وبرو محلم نده هر چی گفتن 

سلام 😂😂😂نمیدونم چی بنویسم 😂😂اسمم آش دوغه 😂😂پروفایلم دوتا قابلمه هست دلت خواست بگو 😂😋نگید چرا زرد بعضی جاها زرد درست میکنن 😂دیدار یار عاشق دانی چه ذوق دارد مانند ابری که دربیابان برتشنه ای ببارد 😂نمیدونم چرا یه دفعه این شعر اومد تو ذهنم 😂من مدافع مادرشوهر وخواهرشوهرم 😂😂فرارررررررر💃💃💃💃💃💃الکی گفتم 😂😂😂😋آخه اینجا همه طرفدار عروسن 😂ولی من طرفدار حقم .دوستدار شما آش دوغ 😂💖💔راستی عکس پروفایلم از خودم نیست از اینترنت گرفتم 😂اگ شاد شدی یه صلوات بفرس😛😛😛کجا بفرستو وبرو 🤣

وااااای چقد سختگیر خانواده منم تو مجردیم همین بودن عین ی زندانی بیرون هم با اسکورت بقول شوهرم عنتر خخخخ ولی الان ازادم همشم تنها رفت وامد میکنم

توکی هستی +من همون اتفاق خوبم که برات نمیافته

سلام ازدواجت سنتی بود یا قبل ازدواج باشوهرت دوست بودی؟

اینجاجاییه که آدمهای مختلفی ازهرقشروفرهنگ باعقایدمختلف هستن...درکنار کاربرهای خوب وباشعور متأسفانه ی عده هم هستن خیلی بددهن وبی ادبن جواب اینجور آدمارو نمیدم نه بخاطراینکه جوابی ندارم چون اینجور آدمهارو درحدی نمیبینم که وقتمو بذارم براشون و باهاشون بحث کنم،و کلا دلم نمیخواد  خواسته یاناخواسته چیزی بگم که دلشون بشکنه...  ترجیح میدم سکوت کنم و رد شم.            آرامشم ازهمه چی برام مهم تره..
2740
نه سنتی نبود دوست بودیم البته خیلی کم.... 19 روز

خوب همون دیگه عزیزم چون قبلا دوست بودین شوهرت بهت اعتمادنداره براهمین نمیزاره تنهایی بیرون بری من اطرافم ازاین موارد زیاد دیدم مطمئن باش بجزاینکه شوهرت تحت تأثیر رفتارپدرش هست یکی از دلایلی ک بهت سختگیری میکنه همینه ک خودم گفتم.حالادوستی تون چ یک روزباشه چه چندسال.

اینجاجاییه که آدمهای مختلفی ازهرقشروفرهنگ باعقایدمختلف هستن...درکنار کاربرهای خوب وباشعور متأسفانه ی عده هم هستن خیلی بددهن وبی ادبن جواب اینجور آدمارو نمیدم نه بخاطراینکه جوابی ندارم چون اینجور آدمهارو درحدی نمیبینم که وقتمو بذارم براشون و باهاشون بحث کنم،و کلا دلم نمیخواد  خواسته یاناخواسته چیزی بگم که دلشون بشکنه...  ترجیح میدم سکوت کنم و رد شم.            آرامشم ازهمه چی برام مهم تره..

ایناروطبق تجربه اطرافیانم ک با دوست پسراشون ازدواج کردن گفتم .دخترهمسایمون با دوس پسرش ازدواج کرد خونشون تو بازاره بیچاره نمیزاره تأ دم درم بره با اینکه خونشون تو خود بازاره پول میده ب زنا همسایشون خریدکنه(خریدمیوه واین چیزا).یاپسرخالم ک با دوست دخترش ازدواج کرد حالا چون قبلا باهاش دوست بود بهش شک داره نمیزاره تنها جایی بره گوشیشو هم چک میکنه.حتی پشیمونه ک با دختره ازدواج کرد چون فک میکنه قبلا ک باخودش دوست بود دخترخوبی نیس.