2737
2734
عنوان

گیرهای بی جای شوهر و پدر شوهر.....

963 بازدید | 69 پست

نمیذارن تا دم در برم دخترم امروز کلاس داره کسی نبود مارو ببره زنگ زدم گفتم من و دخترم خودمون بریم پیاده گفت نه با آژانس هم نه گفت حتما مادرش همراهمون بیاد و آژانس بگیریم منم گفتم نمیخواد از این طرف هم دخترم خیلی دوست داره بره و همش گریه میکنه تازه به زور ساکت شد ولی هر چند دقیقه یکبار یادش میاد به نظرتون کار درستی کردم گفتم تا زمانی که نذاره من و دخترم خودمون بریم منم اون و کلاس نمیبرم یا پدرش یا پدر بزرگش یا برادرش یا خودش یکی باید من و ببره خودمم گواهینامه دارم ماشین هم خونه باشه نمیذاره من ببرم همش یکی همراهم باید باشه حسی بدی دارم....

احساس میکنم آدم بدی ام که باید همش چک بشم....دخترمم گناه داره این وسط طفلی دلم براش میسوزه اما همیشه به خاطرش از خودم گذشتم اما باید به این وضعیت پایان بدم خواهش میکنم کمکم کنید....

از اول همینجور بود? از نامزدی?

اگه نامزدی اینجور بود و تو قبولش کردی

الان حق نداری غر بزنی

نظرت مخالف پستی هست که ثبت کردم? به جهنم ریپلایم نکن! فقط درمورد مسائل مربوط به بچه داری نظرات مخالف را پذیرا میباشم.   

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دخترت چند سالشه ؟اینقدر باهاشون برو تا خودشون خسته بشن وبه شوهرت اعتراض کنن نه اینکه بچه رو کلاس نبری 

توهرتاپیکی غلط املایی ببینم  تذکر میدم  لطفا ناراحت نشین دوستای گلم 😍😍😍😍😍😍
2731

چرا اینجوریه؟؟اتفاقی افتاده که مشکوک شده؟

آدمها را مهم نکنید.همانطور که زیرشان را خط میکشیدبه آنها نشان دهید که بلدید دورشان را هم خط بکشید.آدم ها که مهم شوند دیگر به چشمشان ریز میرسیدبه آنها یادآوری کنید که این خودِ شما بودید که آنها را واردِ عرصه کرده اید تا خودکارهای قرمزتان جوهر دارندشروع کنید خیلی ها را باید پر رنگ تر خط بزنید.(دوست عزیز من ممکنه نظرم باهات فرق کنه ولی دشمنت نیستم. بهم احترام بزاریم در کنار تفاوت عقاید. بهم عشق بدیم دنیا قشنگ تر میشه😘😘😘😘) 

منم مث توام شوهرم حتی نمیزاره آشغالو ببرم سرکوچه 

میگم که کاشکی شاه بودم ...شاه توقصه هابودم....به فکرچاره ای واسه تموم آدما بود...روپشت بوم خونه ها تموموگل می کاشتم...خونه ی فقیر ودارا ناودون طلا میزاشتم...                    فقیراروپول میدادم ....زندونیاروآزاد...هرچی کویرخشکه خودم می کردم آباد...میگم که کاشکی شاه بودم شاه توقصه هابودم...به فکرچاره ای واسه تموم آدمابودم...هرکس به دین وکیش خود...سرگرم قوم وخویش خود...هرکس بااعتقادش...منطق وعدل ودادش...یه گلخونه...یه مِی خونه...سرتموم گذرا...واسه ی تموم عاشقا...واسه ی همه رهگذرا...💖💖💖💞💞💞

اره به اين وضعيت پايان بده 

نگهبان لازم نداري 

اتفاقا دخترت هم بايد ياد بگيره بفهمه كه بايد واس حق و حقوقش بجنگه 

گفته بودم چو بيايي غم دل با تو بگويم /چه بگويم كه غم از دل برود چون تو بيايي
2740
دخترت چند سالشه ؟اینقدر باهاشون برو تا خودشون خسته بشن وبه شوهرت اعتراض کنن نه اینکه بچه رو کلاس نبر ...

اره بابا اونا هم بیکار نیستن که هر روز دنبال استارتر راه بیافتن بالاخره خانوادش خسته میشن

آدمها را مهم نکنید.همانطور که زیرشان را خط میکشیدبه آنها نشان دهید که بلدید دورشان را هم خط بکشید.آدم ها که مهم شوند دیگر به چشمشان ریز میرسیدبه آنها یادآوری کنید که این خودِ شما بودید که آنها را واردِ عرصه کرده اید تا خودکارهای قرمزتان جوهر دارندشروع کنید خیلی ها را باید پر رنگ تر خط بزنید.(دوست عزیز من ممکنه نظرم باهات فرق کنه ولی دشمنت نیستم. بهم احترام بزاریم در کنار تفاوت عقاید. بهم عشق بدیم دنیا قشنگ تر میشه😘😘😘😘) 

ببین بشین حرف بزن بگو بهش یا خودتون بدید که در موردم فکر بد میکنید یا من بدم یه چیزی ازم دیدید که نمیزارید تنها برم، غیرتم باید بجا باشه این توهینه 

یعنی اعتمادت ندارن مگه میشه. اون دستمونم راس میگه اونقد ببرشون تا خستشون کنی. وگرنه خودتم که دختر داری بدبختس میکنن.

2706