2737
2734
عنوان

میخوام به زندایی شوهرم زنگ بزنم

394 بازدید | 14 پست

اما باهم صمیمی نیستیم سال ب سال خونه هم نمیریم و چی بشه مابریم دهات یسربریم خونشون بافامیلای شوهرم اونقدر راحت نیستم سنگین برخورد میکنن حالا پسرشون فوت کرده من نمیدونم چجوری زنگ بزنم تسلیت بگم همسرم برای مراسم سوم رفتن شهرستان برگشتن حالا من نمیدونم چیکارکنم اما قرار برای مراسم چهلم همراه همسرم برم نمی‌دونم چیکارکنم شمارشم ندارم زنگ بزنم چی بگم اصلا روم نمیشه انگار ازبس که باهاشون راحت نیستم حتی یه حرف ساده رو هم نمیتونم بزنم شما باشید چیکارمیکنید.درموردراینجور مسائل همسرمنم راحت نیستن هیچ موقع زنگ نمیزنن چه برای تسلیت چه مناسبت دیگه ای بزور باید ببرمش که اونم نمیاد چی بشه من حالا اونجوری نیستم نمیدونم چیکار کنم غریبه ام هستیم فامیل نیستیم منو همسرم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

سلام عزیزم 

شما حتما زنگ بزن.

خیلی برای ایشون ارزشمنده و تو ذهنشون میمونه.

اصلا هم نیاز نیست مفصل حرف بزنید.

شما بگو 

انشالله آقاپسرتون غرق آرامش الهی باشن 

و خدا عزیزانتون رو حفظ کنه براتون.

2738
چخوب کردی گلم😘 خدا به شما خِیرش رو برسونه

ممنون به شماهم عزیزم کمکم کردید چون من واقعا باهاشون راحت نیستم وگرنه همچین اخلاقی ندارم زنگ نزنم خودمو بگیرم اتفاقا خاکی ام اما نمیدونم چرا بافامیلای شوهر اونقدر راحت نیستم خداروشکر شما کمک کردی زنگ زدم

کاش میرفتی ولی 

ماها هم زیاد رفت و امد نداریم سال به سال همو می‌بینیم ولی هرچی بشه سر میزنیم به هم حتی بچه هاشون یه عمل ساده کنن میریم عیادت بنظرم میرفتی خیلی بهتر بود

کاربر مامان دوتا پسر سابقم 🥰
کاش میرفتی ولی  ماها هم زیاد رفت و امد نداریم سال به سال همو می‌بینیم ولی هرچی بشه سر میزنیم ب ...

نزدیک نیستن مشهد هستن من تهرانم روز چهارشنبه ساعت ۷صبح اطلاع دادن فوت شدن منم دوتابچه دارم یکیش ۱ساله یکی ام مدرسه میره واقعا شرایط نبود برم 

ممنون به شماهم عزیزم کمکم کردید چون من واقعا باهاشون راحت نیستم وگرنه همچین اخلاقی ندارم زنگ نزنم خو ...

زنده باشی عزیزم زحمتش باخود شمابود که تماس گرفتی.

منم مثل شمام 

با اینکه خاکیه رفتارم

ولی برام سخت بود اینجورمواقع تماس گرفتن و سر زدن.

خدا الهی عزیزانتو حفظ کنه

ازپارسال که پدرگلم پرکشیدن ،

و بعضیا تماس نگرفتن یا نیومدن

تو دلم برای همیشه مونده دیگه💔

حالا پشیمونم چرا تا قبل اینکه خودم این دردو بکشم چرا به داغدیده ها زنگ یا سر نمیزدم.

برای همین به شما خواهری گفتم تماس بگیر.

دمت گرم.

زنده باشی عزیزم زحمتش باخود شمابود که تماس گرفتی. منم مثل شمام  با اینکه خاکیه رفتارم ولی بر ...

روحشون شاد.درسته واقعا سخته خانواده داغدیده ام انتظار دارن من اگه میتونستم میرفتم راهم دوربود بادوتا بچه واقعاسختم بود شرایط محیانبود همسرم خودشون رفتن اما عذرخواهی ام کردم نتونستم بیام 

روحشون شاد.درسته واقعا سخته خانواده داغدیده ام انتظار دارن من اگه میتونستم میرفتم راهم دوربود بادوتا ...

ممنون گلم.

عزیزانتون سلامت باشن.

درسته 

راه دور با بچه کوچیک و.....

حتما اوناهم شرایط شمارو درک میکنن😘

2706