2733
2739
عنوان

مامانم اول صبحی

| مشاهده متن کامل بحث + 842 بازدید | 36 پست
خدا حفظش کنه من میخوام بخوابم سرم میترکه تا صب چشم نزاشتم پشرم تب داشت دخترمم راهی مدرسه شد خودمم ...

دخترتون دبستان هست؟مگه تموم نشده؟؟

الهی عزیزم🥺امیدوارم حالش خوب شه و شماهم بگیرین تا لنگ ظهر بخابین😅🤭

خوش باشه هرکی بدون ما خوشبحالشه(:
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
ابجی من کلاس هفتمه صبحا پامیشد با صدای بلند فیلم میدید چندبار پاشدم برخورد کردم باهاش الان دیگه این ...

اونوقت اگر خاهر من بود بد تر لج میکرد😂

زمانی هم که خونه مامانبزرگم هستم مامانبزرگم میکه پاشین پاشییینننن تو دستشوییت نمیاد ؟ گشنت نیستتت؟صبحونه نمیخوریی؟ 😭خب اگه بخام میام بخداااا😂

صدای سماور و قابلمه….

ساعت ۷ غذاشو میزاره باالا😂ساعت ۱۲ امادههه

2740
ابجی من کلاس هفتمه صبحا پامیشد با صدای بلند فیلم میدید چندبار پاشدم برخورد کردم باهاش الان دیگه این ...

پسرمنم امروز بیدار شد فلش گذاشت پاندای کونگ فوکار نگاه کرد بعد رفت مدرسه.اشکال نداره سرحال میشه میره مدرسه

پارسا پسرمامان😍
این که ترفندهمه ماماناهست. منم  بچه هامو صداشون میکنم که پاشین الان سرویستون میاد. اونا هم بلند ...

وای نکنید تروخدا😂

امسال مامانم یه روز انقد خابش میومد گفت بیدار شو ساعت ۶:۴۵ هوا تارییکک😐😂انقد فحش به سرویس و مدیر معلم دادم که نگو🤣خیلیم حال دادد….

بعد منو فرستاده تو کوچه ۱۰ دیقه بعد گفتم مامان چرا نمیاد ؟

گفت وایسا ساعتو نگاه کنم 

برگشته زده زیر خنده تو ایفون😂میگه ساعت ۵:۴۵ پاشو بیا بالا😑خدااا

وای نکنید تروخدا😂 امسال مامانم یه روز انقد خابش میومد گفت بیدار شو ساعت ۶:۴۵ هوا تارییکک😐😂انقد ف ...

وااااای عااالی🤣🤣❤️خدا حفظش کنه عزیزم😍

اَگِہ مُرغ تُؤ یِہ پآ دآرِه🦃🌳 مُرغِ مَن فَلَجِہ😹🖖🏿 
وای نکنید تروخدا😂 امسال مامانم یه روز انقد خابش میومد گفت بیدار شو ساعت ۶:۴۵ هوا تارییکک😐😂انقد ف ...

😁😁. اخه اینا بیدار شدنشون مراحل مختلفی  داره.میان توهال یه ربع دراز میکشن دوباره .یه ربع طول میکشه تصمیم بگیرن صبحونه چی بخورن.پسرکوچکه یه ربع هم باید بازی کنه بعد اماده میشه...

پارسا پسرمامان😍