2737
2734
عنوان

کتاب فارسی پسرم گم شده

6784 بازدید | 52 پست

پسرم کلاس اوله چندروز پیش کتاب فارسیشو توی مدرسه گم کرده خیلی ناراحته😔

حالا کتاب نداره.کتاب فروشیها هم که کتاب درسی نمیفروشن

خدایا؛آنان که همه چیز دارند مگرتورا،به سخره گیرند آنان را که هیچ چیز ندارند مگر تورا...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

مدرسه شروع نشده کتابشو گم گرده 

عشق کردن یعنی دم سحر صحن انقلاب باشی پا برهنه رو سنگ فرشای حرم راه بری یه نسیم خنک به گونه هات بخوره چادرت رقص قشنگی به خودش بگیره بعد وایسی جلوی گنبد طلا خیره بشی به گنبد انقد زل بزنی و محو گنبد و صحن و سرا بشی که انگار فقط تو تو حرمی دلت اروم بشه یه نفس عمیق بکشی بگی همه وجودم پر از شما شد اقا .السلام علیک یا علی بن موسی الرضا(ع)
2740

عزیزم فکر کنم باشه ها بگردین تو کتاب فروشی ها میشه یا از مادر بچه ها بپرس ببین جایی میشناسن کتاب درسی بفروشه بهت معرفی کنن

من آموختم زمانی شاد بودم که قلبی را شاد کردم❤
برو ب مدرسه بگو پیداش میکنن لابد همون جاس!

خیلی گشتیم همه جا چندروزه هم خودمون هم معلم پیگیرشیم پیدا نشد هرکی برداشته دیگه خیال نداره پسش بیاره.

خدایا؛آنان که همه چیز دارند مگرتورا،به سخره گیرند آنان را که هیچ چیز ندارند مگر تورا...

یاد خودم افتادم سوییشرتم بعد یک هفته تو کلمن تو کلاس پیدا شدن 

شیفت بعد از ظهر ک پسرا میومدن مدرسه کار اونا بود   

شیرین من بمان.. مگر این روزگار تلخ...   فرهاد خسته را به نگاهی امان دهد...   در زلف شب گره بزنم زلف مست را  ... شاید شوم به سوی تو راهی ...نشان دهد    حرفی بزن که عشق به هر واژه گل کند ... ما را نصیب دیگری از این زمانه نیس... با من از عاشقانه ترین لحظه ها بخوان ....حتی اگر هوای دلی عاشقانه نیس ...    با من بخوان ،تا این ترانه را با تو سفر کنم،  با من بخان تا در هوای تو  شب را سحر کنم ، با من بخوان😔😔