2737
2739
عنوان

کتاب فارسی پسرم گم شده

| مشاهده متن کامل بحث + 6784 بازدید | 52 پست
یه کهنه براش گیر آورده معلمش ولی پسرم اونو قبول نمیکنه میگه مال خودم نو بوده

بگو می خواستی گم نکنی

امضام پاک کردم خیالتون راحت شد لطفا کساییم که امصای قبلیم ندیدن تو تاپیک ها نپرسید امضات چی بود نمی تونم بگم
من ازآموزش وپرورش گرفتم چند بارم به لوازم تحریری سفارش دادم برام آوردن

نیاز نیست از مدرسه نامه ببریم؟

خدایا؛آنان که همه چیز دارند مگرتورا،به سخره گیرند آنان را که هیچ چیز ندارند مگر تورا...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
مگه میشه نفهمیده باشن تاحالا از بچه ها چندبار پرسیدیم کیف اون هم میزیشو هم گشتیم😔

تو گروهای واتساپتون اعلام کنید از بقیه کلاسا هم خواهش کنید تو گروهاشون بذارن شاید پیدا شد نمیدونم چرا پسرا انقدر همو اذیت میکنن دیروز پسرم با گریه اومده خونه کیفشو خراب کرده بودن 

اگه پیدا نشد تنها راه اینه که تا کتابای بچه ها تمیزه پرینت رنگی بگیری بهدم‌فنریش کنی

😍آه باران باران    شیشه پنجره را باران شست    از دل من اما چه کسی یاد تو را خواهد شست؟؟😍

من یکبار کتاب ریاضیی گم کردم.فامیلمون دبیربود از دوتا شاگرداش واسه پارسالشونو گرفت.خیلی خوب بود مساعل همه حل شده بود هر چند خودم گام ب گام داشتم👅😁😆

من زنم.... در گلوی زمین گیر کرده ام قدری حرف می خواهم و کمی آزادی!!! دوباره سیب بچین حوا من خسته ام بگذار از اینجا هم بیرونمان کنند‏‎‏‎‏‎‏
بگو می خواستی گم نکنی

آره بهش گفتیم خودت مواظب نبودی آخه.

میگه مامان من گذاشتمش تو کیفم.اسم کلاس و اسم معلمش و اسم خودش رو روش با برچسب زده بودیم نمیدونم چرا کسی که پیداش کرده نمیارتش

خدایا؛آنان که همه چیز دارند مگرتورا،به سخره گیرند آنان را که هیچ چیز ندارند مگر تورا...
2740

وااا عزیزم‌ کی گفته کتاب نیست؟ معلمش،؟؟ مگه در عهد بوقه اون‌معلم‌که چنین حرفی زده؟؟ 

بیخود نگران نباش کتاب هست 

اگز نزدیک مشهد هستی پاساژ مهتاب توی سعدی همه نوع کتاب مدرسه و دانشگاه میفروشن تر وتمیز و نوی نو...

به این راحتی ها نمیتونید کتاب جدید گیر بیارین

از بچه های سال بالاتر بگیرید مخصوصا دخترا کتاباشون تمیزتره

پسرتونم اگه قبول نمیکنه بهش بگید موظف بود از وسایلش درست مراقبت کنه حق اعتراض نداره

خدایا شکرت به خاطر : ♡ زمین گردالی🌏، خانواده 👪، طبیعت🍃، یاد گرفتن و علم 📚، غذاهای خوش مزه 🍕، لباس ها👗، خوابیدن😴، رویاها🎈، خورشید 🌞، عشق💕، ماه و ستاره 🌒، خونه 🏡، تکنولوژی 💻، دوستا و آشناها 👭، لبخندهای خوشگل 😄 ... ! ♡
تو گروهای واتساپتون اعلام کنید از بقیه کلاسا هم خواهش کنید تو گروهاشون بذارن شاید پیدا شد نمیدونم چر ...

روز اول معلمشون گفت من تلگرام ندارم خوشمم نمیاد😐

مااولیاهم گروهی چیزی نداریم فعلا.

کتاب ریاضی داداشمم سال پیش گم شددبابام رفت اداره اونجا سفارش دادان تازه نیمه های آبان بود

چندوقت بعداز سفارش دادن بهتون دادن؟