2737
2734
عنوان

کتاب فارسی پسرم گم شده

| مشاهده متن کامل بحث + 6784 بازدید | 52 پست
از بچه های کلاس دوم‌مدرسه بپرس اگه دارن براش بیارن

یه کهنه براش گیر آورده معلمش ولی پسرم اونو قبول نمیکنه میگه مال خودم نو بوده

خدایا؛آنان که همه چیز دارند مگرتورا،به سخره گیرند آنان را که هیچ چیز ندارند مگر تورا...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

برو انبار اموزش وپروش براي كتاب درسي تا تمام نشده يكي بگير

آموزش و پرورش میده واقعا بهمون؟یا سخت گیری میکنن؟آخه معلمشون میگفت به اندازه دانش آموزها کتاب میزنن آموزش پرورش هم براحتی کتاب نمیده

خدایا؛آنان که همه چیز دارند مگرتورا،به سخره گیرند آنان را که هیچ چیز ندارند مگر تورا...
2731
عزیزم برو تو سایت کتب درسی اونجا فایل همه کتاب های درسی موجوده. می‌تونی پرینت بگیری براش تا پیدا بشه ...

آره دیدم فایلها رو ولی مطمینم پسرم قبول نمیکنه پرینت رو یه کتاب کهنه براش گیر آوردیم از مدرسه اونو هم باز نمیکنه وقتی معلم درس میده میگه کتاب نو میخوام مثل دوستام

ببرم کجا کپی بگیرم؟

هرجا کپی میگیرند...

اما کپی رنگی بگیر..عین خوده کتابش میشه..بعدم واسش فنر بزن

در انتظار نی نی...هرکسی امضام را خوند واسم دعا کنه منم مامان بشم😭بلاخره منم مامان شدم،۹اسفند جواب تست مثبت شد،خدایا شکرت❤️❤️❤️دکترم بهم گفته ۵ فروردین بیا واسه شنیدن صدای قلبش...خداجونم کمک کن صدای قلبش را بشنوم و آروم بگیرم🥺 ...الهی من قربونش بشم، کنجد مامان را❤️🤗الهی من قربونت بشم ۵فروردین ساعت۲و ۱۰ دقیقه بود که صدای تالاپ تالاپ قلبش را شنیدم...خدایا هزار مرتبه شکر .....۳۰فروردین سونوnt انجام دادم و دکتر گفت سالمه سالمه و تو دلیم ی دختر👸 خوشگله...خدایا بابت نعمتی که بهم دادی هزار مرتبه شکرت،انشاءالله هرکسی منتظره هرچی زودتر همه این حال و روزها را مثل من ببینه و لذت ببره❤️
2738
آموزش و پرورش میده واقعا بهمون؟یا سخت گیری میکنن؟آخه معلمشون میگفت به اندازه دانش آموزها کتاب میزنن ...

کتاب ریاضی داداشمم سال پیش گم شددبابام رفت اداره اونجا سفارش دادان تازه نیمه های آبان بود

آره دیدم فایلها رو ولی مطمینم پسرم قبول نمیکنه پرینت رو یه کتاب کهنه براش گیر آوردیم از مدرسه اونو ه ...

پس تنها راه درخواست از آموزش و پرورش ناحیه است. چون اونا حتما کتاب مازاد دارن. 

خدایا دوستت دارم 💕💕💕
شاید یکی از بچه ها اشتباه با خودش برده و هنوز نفهمیدن از مادرا و بچه های بغل دستیش بپرس

مگه میشه نفهمیده باشن تاحالا از بچه ها چندبار پرسیدیم کیف اون هم میزیشو هم گشتیم😔

پس تنها راه درخواست از آموزش و پرورش ناحیه است. چون اونا حتما کتاب مازاد دارن. 

به شوهرم گفتم داره میره واسش درخواست بده الآن از آموزش پرورش.خداکنه بهمون بدن