2737
2739
عنوان

کتاب فارسی پسرم گم شده

| مشاهده متن کامل بحث + 6784 بازدید | 52 پست

راحت کتاب پیدا میکنی نگران نباش

نت سرچ کن

خدایا تو به من صبوری اموختی و توکل به تو چه زیباست! ممنونم ازت که مثل همیشه دعاهامو بی جواب نذاشتی. کوچولومو حفظ کن با قدرت بی نهایتت که قوی تر از تو کسی رو نمیشناسم! و بعد از ۹ ماه...خدا رو شکر که توی بغلم اومد و حس شیرین مادر بودن رو تجربه کردم.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

استارتر اگه کتاب نو گیرت نیمد.. این دوستمون که گفت تو پاساژ مهتاب گیر میاد آشنای چیزی اگه داری مشهد بگو واست بگیره پست کنه 

آقا جون من هرجا چشمم به اسم مبارکت میخوره، اشکم روان میشه، قلبم به درد میاد. میگم  امکان نداره من از درگاهتون دست خالی برم. السلام علیک یاابا عبدالله الحسین(ع) 

بابت نظرات و کمکهای همتون ممنون شوهرم قبل از ظهر رفت اداره آموزش پرورش ناحیه مون اولش گفته بودن نداریم ولی بعدش قبول کردن که یه کتاب نو بهمون بدن خداروشکر

خدایا؛آنان که همه چیز دارند مگرتورا،به سخره گیرند آنان را که هیچ چیز ندارند مگر تورا...
دیشب کیف برادرزادمو چک میکردم فارسی و علونشو گذاشته بود مدرسه اومده بود.امان از کلاس اولیا.نمیدونم پ ...

پست بالامو بخون.شماهم برین اداره درخواست بدین تا تموم نکردن

خدایا؛آنان که همه چیز دارند مگرتورا،به سخره گیرند آنان را که هیچ چیز ندارند مگر تورا...
2740