2733
2734
عنوان

تو این تاپیک میخوام بهتون آگاهی بدم.😍😍

| مشاهده متن کامل بحث + 22017 بازدید | 190 پست
سلام به آفرید جان خیلی ممنون که این تاجیک رو روی و اطلاعات میدی.من ۳ ماهه حجم و فشار ادرارم کمتر شده ...

سلام عزیزم.

شما باید به اورولوژیست مراجعه کنید.

مشکلتون باید بررسی بشه.

۱۷۶ جان                                                                           ۱۷۶ آرزو                                                                           ۱۷۶ استعداد پرپر شده
سلام عزیزم. شما باید به اورولوژیست مراجعه کنید. مشکلتون باید بررسی بشه.

عزیزم تازه تایپک شمارودیدم خیلی ممنون میشم اگه اطلاع دارید در این زمینه کمکم کنید پسرم سه سالشه مدفوع کم می‌کنه ولی تند تند می‌کنه هر سری هم کم‌حجمش درحد گردو هستش 

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

سلام عزیزم. شما باید به اورولوژیست مراجعه کنید. مشکلتون باید بررسی بشه.

عزیزم اورولوژیست و کلی دکتر دیگه رفتم ولی مشکل کمی ادرار انگار همراه با سندروم روده هست میخوام بدونم با بیوفیدبک حل میشه یا چیز دیگه ای؟یعنی از کجا باید بفهمم ضعف عضلات کف لگن دارم یا نه؟

سلام عزیزم..میشه من رو هم راهنمایی کنید.من پارسال براثرکارسنگین دچار رکتوسل شدم که دکتر زنان متخصص کف لگن معاینم کردن وگفتن نیاز ب جراحی نیست من بمدت یکماه یبوست داشتم وخوب شدم همون پارسال ،سه جلسه هم اراف واژینال انجام دادم.خوب بودم تا امسال از شهریور تا الان ک دوم اذره من یبوست دارم..اعصابم ریخته بهم ..هرچی هم گفتن گفتن خوبه برای یبوست خوردم از ابلیمو عسل تا روغن زیتون و سبزیجات...فقط با خوردن قرص دینه من دفع دارم..ببخشید مدفوع رو حس میکنم تو روده ولی نمیتونم دفع کنم.دوباره رفتم دکتر زنان گفتن رکتوسلم پیشرفتی نداشته حتما روده هام تنبل شدن.حالا بنظرتون چکارکنم برم دکتر گوارش یا برم فیزیوتراپی؟ممنونم ازتون

2731
سلام عزیزم..میشه من رو هم راهنمایی کنید.من پارسال براثرکارسنگین دچار رکتوسل شدم که دکتر زنان متخصص ک ...

سلام.

وقتتون بخیر.

من توصیه میکنم فیزیوتراپی برید.

این حالتی که میفرمایید نیاز به بازآموزی عضله از طریق بیوفیدبک تراپی داره.

۱۷۶ جان                                                                           ۱۷۶ آرزو                                                                           ۱۷۶ استعداد پرپر شده
سلام. وقتتون بخیر. من توصیه میکنم فیزیوتراپی برید. این حالتی که میفرمایید نیاز به بازآموزی عضله ا ...

ممنون عزیزم..یعنی با فیزیوتراپی عضلاتی ک توسط روده کنار زده شدن دوباره امکان برگشت دارند؟

2740

سلام استارتر جان

مرسي از مطالب مفيدت

اميدوارم نظر منو بخوني چون بدجوري استرس دارم

من بعد مدفوع احساس خارش داشتم رفتم دكتر سامان ستوده نيا معاينه كردند گفتند يه خراش كوچيك داري و كمي افتادگي روده كه بايد فيزيوتراپي بري يه چيزي هم نوشتن بيوفيدبك با حقلوي ons

گفتند يه عضله هست كه موقع دفع بايد شل بسه برا شما زياد شل نميشه

كرم دادند كه استفاده كنم شقاق خوب شه و بعد برم فيزيوتراپي

ميخواستم ازت بپرسم اين فيزيوتراپي كه برا من نوشتن يه چه صورته بايد لخت بشيم؟دكتر گفتند لوله هم رد ميكنن خيلي ميترسم ممنون ميشم جوابمو بدي ازين استرس در بياري منو

سلام استارتر جان مرسي از مطالب مفيدت اميدوارم نظر منو بخوني چون بدجوري استرس دارم من بعد مدفوع اح ...

سلام 

وقتتون بخیر 

لوله نیست یه الکتروده و هیچ دردی ايجاد نمیکنه.

نگران نباشید.

سلام به آفرید جون...امیدوارم حالتون خوب باشه من یک سوال پزشکی و یک سوال غیر پزشکی دارم

اول اینکه من انگشتهای دستم خیلی کجه و حالت چکشی بدی داره (فکر کنم نرمی استخون باشه)...به فیزیوتراپیست و ارتوپدهای زیادی مراجعه کردم ولی همشون گفتن هیچ درمانی نداره و فقط کلسیم نوشتن که تاثیری نداشت به نظرتون درمانی داره؟

سوال دومم اینه که من با این استخون های ضعیف و قدرت بدنی کم میتونم رشته فیزیوتراپی بخونم؟(اگه مرتب باشگاه برم و دارو بخورم)؟؟؟؟

و اینکه تمرین درمانی های رشته خیلی سخته؟؟؟؟بار اول یاد میگیرین یا باید روی بیمارای مختلف کار کنین که ماهر شین...چون من احساس میکنم خیلی تمرین درمانی ها سخته و یاد نمیگیرم

که داند جز ذات پروردگار/که فردا چه بازی کند روزگار
از هر ۴ خانم حداقل یکی مشکلات کف لگن رو به یکی از صورت های بی اختیاری ادرار یبوست احتباس ادرار مشکلا ...

منم این مشکلودارم افتادگی روده که پانزده جلسه تویه شهردیگه رفتم بیوفیدبک تراپی بعدش عمل ولی خوب نشدم الانم دارم میمیرم نه هزینه درمان ندارم نه روحیه دلم میخوادبمیرم 

سلام استارتر هستی یه سوال دارم 

مهمه

؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

خدایا به اندازه ی مهربونی و بزرگیت شکررررررت که معجزه قشنگی که منتظرش بودیم رو بهمون دادی💜   💜یاجوادالائمه💜یافاطمه معصومه💜یاضامن آهو💜مرررررررسی واسه خواب قشنگ و ضمانت نامه و اشک شوق و ذوق از ته دلی که بهمون هدیه کردین   

استارتر یکی از آشناهای ما افتادگی رحم یا مثانه داشت 

و موقع خنده و عطسه و سرفه بی اختیاری ادرار داشت به صورت قطره ای

چند سال پیش رفت دکتر زنان و دکتر عملش کرد

ولی اصلا خوب نشد و بدترم شد

پارسال سکته کرد و از اون. موقع بی اختیاری ادرار و مدفوع پیدا کرده 

و الان با ورزش کگل تا حدودی کنترلش میکنه ولی همیشه نمیتونه....

بیو فیدبک براش جواب میده؟؟؟

چیکار باید کنه؟؟؟

توروخدااااا اگه پیامم رو میخونی جواب بده

این خانوم ۵۶ سالشه 

خدایا به اندازه ی مهربونی و بزرگیت شکررررررت که معجزه قشنگی که منتظرش بودیم رو بهمون دادی💜   💜یاجوادالائمه💜یافاطمه معصومه💜یاضامن آهو💜مرررررررسی واسه خواب قشنگ و ضمانت نامه و اشک شوق و ذوق از ته دلی که بهمون هدیه کردین   
2706