2737
2734
عنوان

تو این تاپیک میخوام بهتون آگاهی بدم.😍😍

| مشاهده متن کامل بحث + 21909 بازدید | 190 پست
استارتر یکی از آشناهای ما افتادگی رحم یا مثانه داشت  و موقع خنده و عطسه و سرفه بی اختیاری ادرا ...

سلام عزیزم 

بله بیوفیدبک براشون کمک کنندس.

اگر خوب تمرین کنن نتیجه خوبی میگیرن.

۱۷۶ جان                                                                           ۱۷۶ آرزو                                                                           ۱۷۶ استعداد پرپر شده
سلام عزیزم  بله بیوفیدبک براشون کمک کنندس. اگر خوب تمرین کنن نتیجه خوبی میگیرن.

ممنونم که جواب دادی

خدایا به اندازه ی مهربونی و بزرگیت شکررررررت که معجزه قشنگی که منتظرش بودیم رو بهمون دادی💜   💜یاجوادالائمه💜یافاطمه معصومه💜یاضامن آهو💜مرررررررسی واسه خواب قشنگ و ضمانت نامه و اشک شوق و ذوق از ته دلی که بهمون هدیه کردین   
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام دوست عزیزم 

تاپیکتون خیلییی عالیه 

من اولین باره که متوجه شدم همچین روشی توی فیزیوتراپی وجود داره و می تونم درمان شم 

من مشکل ضعف عضلات کف لگن دارم و تمام علائمی که گفتید و همچنین یبوست رو دارم مجرد هستم 

آیا منم می تونم از درمان با دستگاه فیزیوتراپی استفاده کنم؟

توی شیراز جایی رو می تونید معرفی کنید که هزینش تعرفه دولتی داشته باشه یا پایین باشه 

ممنونم از مهربونیت و آگاهی دادنت عزیزم🙏🙏🧚🌹🧚

علائم من این موارده:

بی اختیاری ادرار در اثر سرفه و عطسه 

پرولاپس 

احساس پری همیشگی مثانه 

یبوست 

درد لگن و استخوان دنبالچه و مهره های انتهایی لگن و..

یه دکتر عمومی مجرب که ویزیتم کرد گفت اونقدر عضلات کف لگنت ضعیفه که تمام اندامهای داخلیت مثل رحم و..شل و انگار به اصلاح آویزون شدن 

ولی متاسفانه بهم نگفتن همچین درمانی وجود داره 

چقدر ازتون ممنونم فرشته مهربون که این همه وقت گذاشتید برای این تاپیک و به هم جنهای خودتون آگاهی دادید😘💓💓🧚🧚

تاپیک شما رو مثل معجزه می بینم که بالاخره می تونم درمان شم🙏😘💓🧚🧚

2742
سلام عزیزم  بله بیوفیدبک براشون کمک کنندس. اگر خوب تمرین کنن نتیجه خوبی میگیرن.

سلام عزیزم وای من چقد سرچ کردم درمورد فیزیوتراپی تا تایپیک شمارو دیدم .

شوهرم یکشنبه دیسک کمر عمل کرده یه هفته قبل عمل مشکل احتباس ادرارداشت دستشویی که میرفت یه ذره ادرار میومد.الانم که عمل شده این مشکلوداره.سوندبهش وصله 

دکترهم میگه قبل عمل هم احتباس ادرارداشته ربطی به عمل نداره باید به مرورخوب شه.

خودش خیلی نگرانه میگه تا کی سوندبهم وصل شه.

فیزیوتراپی بره خوب میشه؟یا بخوایم بیان خونه میان چون تازه عمل شده جابجانشه بهتره.

لطفاراهنمایی کنیدخیلی نگرانیم

عزیزان یه صلوات بفرستیدیه خونه بهتر بخریم انشاالله.لایک کنید منم بفرستم براتون انشالله حاجت روا شید.الهم صلی علی محمد وال محمد🥰🥰

سلام ببخشید سوال داشتم خداکنه ببینید و جوابمو بدید

من موقع دفع، قشنگ روده رو از تو واژنم حس میکنم، مدفوع میاد انتهای روده ام متراکم میشه دفعم به سختی انجام میشه حتی وقتی مدفوع نرم باشه

با انگشت شصت از تو واژن رودمو هل میدم که مانع از جمع شدن مدفوع ببشم اینجوری مدفوع راه خودش رو میره و دفع راحتتر انجام میشه

کاونوسکوپی دادم گفت هموروئید داخلی داری

الان فیزیوتراپی پیشنهاد داده

من باید چکار کنم؟ 

موقع دفع درد دارم تو مقعدم از هموروئید هستش؟ 

سلام روزتون بخیر.

من همورویید یا بواسیر دارم. درد و خونریزی موقع دفع.زایده بیرون زده هم دارم.

یکی بهم گفت برم فیزیوتراپی لگن. یک جایی رفتم برا ویزیت و مشاوره.جلسه ای ۵۰۰ تومن گفت.

اما من ابهاماتم برطرف نشد.

اول اینکه اصلا برای فیزیوتراپی بیوفیدبک من جایی توی اینترنت، درمان همورویید ندیدم!!!

دوم اینکه یک وسیله ای نشونم داد که باید بخرم برای قرار دادن داخل مق عد. نفهمیدم اون کار قراره منو با چیزی درمان کنه...یا بوسیله اون بهم تمرین میده که کاری کنم؟؟؟مثلا خودمو سفت و شل کنم؟؟؟

ماشاالله خوبم توضیح نمیدن. با این هزینه های بالا.ادم میترسه اعتماد کنه. خیلی خوشحال میشم اگر راهنمایی ام کنی.مرسی

سلام به آفرید جان خیلی ممنون که این تاجیک رو روی و اطلاعات میدی.من ۳ ماهه حجم و فشار ادرارم کمتر شده ...

سلام گلم شما خوب شدید منم عینه شما شدم تورو خدا پیاممو دیدی جواب بده

2740
سلام عزیزم. خوشحالم که مطالب براتون مفید بوده. علائم افتادگی رکتوم یا روده بزرگ درد اطراف مقعد ، ا ...

سلام عزیزم

دختر من ۱۳ سالشه و افتادگی روده داره حدود ۲ سانت هستش دکتر دیده گفته خیلی خفیفه اما هنوز راه درمان قطعی رو نگفته فقط فیزیوتراپی بیوفیدبک مقعد و عصلات کف لگن و پماد باکتروماد رو تجویز کرده 

میخواستم ببینم امیدی هست بدون عمل خوب بشه؟

ولی دخترم همیشه موقع دفع یه سانت و نیمی از مقعدش بیرون یماد نیمتونه ببینه اما وقتی دلا میشه و یه مقدار میکشه بالا میگه کنار مدفوعشه و نمیتونه صاف بشینه

همچنین میگه مدفوع تا خروجی میاد و به محض اینکه میخواد خارج بهش رکتوم میاد بیورن و نمیتونه دفع کنه 

دلش برای همین به شدت درد داره 

مشکلش بر طرف میشه؟

سلام خانم دکتر. ببخشید من واژینیسموس دارم و دلم میخواست با آر اف مشکلم رو حل کنم. امروز رفتم فیزیوتراپی، خانم دکتر با دستگاه اولترا سند و یو اس یه مقدار کار کرد روی واژن ام. ولی من میخواستم آر اف بشم. این کاری که ایشون کرد چی هست؟!.. بهم گفته باید 10 جلسه برم... میشه راهنمایی کنید منو؟!.. آخه شنیده بودم هرکس آر اف میکنه کلا 3 یا 4 جلسه است. ولی این خانوم دکتره میگه آر اف همین کاری هست که برام انجام داده امروز... 

سلام خانم دکتر. ببخشید من واژینیسموس دارم و دلم میخواست با آر اف مشکلم رو حل کنم. امروز رفتم فیزیوتر ...

من خیلی برای واژینیسموس ام اذیت شدم و هزینه درمان دادم. خواهش میکنم کمکم کنید، اگه دارن اشتباه بهم میگن... چون هم کلی پول میگیرن(جلسه ای 400) و هم اینکه اگه درمان نشم دیگه نمیدونم شوهرم چکار میکنه...