2752
2734

تقریبا همه غریبه هم هستن مثلا صاحب سوپر مارکت ی مشت پاستیل تخم چشمی میذاره یا همههه دقیقا همه لبخند میزنن یبارم ذزت مکزیکی دادن بیشتر از همه پاستیل دادن از ادمای مختلف تکرار شده.. 

زیادم بیبی فیس نیستم از چیه مردم مهربون شدن؟ 🥲🥲فقیرم نیستم و ۱۸ سالمهه🥲

لطفا تا داری میخونی واسه کنکورم دعا کن(فرهنگیان شیراز) ایشالا شماهم ب هرچی میخواین برسین قربونتون بشم ک دعا میکنید 🥲❤
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خوشگلی؟ واسه همینه

زنا یا مردا؟

(ایراندخت)                                                                                                                                                        بلندی آسمان جآیگاه من است...                                                                                                            متولد 366امین روز سال                                                                                                                                  ای کاش انقدر آب داشتم تا جهنم را خاموش میکردم و آنقدر آتش داشتم تا بهشت را میسوزاندم که مردم خدا را برای خودش بپرستند نه بهشت و جهنم. 
2731

دلشون به حالت میسوزه احتمالا

فقط 30 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دختر کورد...صد بار تعلیق شده نینی یار جون بیخیال من شو از من بی آزارتر تو دنیا فقط خودمم و بس  

چقدر ساده اید که خوراکی دادن مردم رو لطف میدونید شما خبر دارید از دل طرف؟مگه قدیمه ؟با یه پاستیل همچین گولتون بزنن ندونید از کجا خوردید

فقط 30 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دختر کورد...صد بار تعلیق شده نینی یار جون بیخیال من شو از من بی آزارتر تو دنیا فقط خودمم و بس