2733
2739
عنوان

دوستای گلم میشه کمکم کنید

| مشاهده متن کامل بحث + 2032 بازدید | 104 پست
بحق خدا بعد بحق امام زمان عج هرچی خیروصلاحت درش هست همون بشه  چشم  خدا اگه صداموشنید & ...

ممنونم ازت عزیزم منم برات دعا میکنممممممممممممممم ایشالا عاقبت به خیر شی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام هزيز دلم من خودم درمونده گرفتارم و خدا نگام نميكنه شايد ادم بده ي خدام نميدونم ولي برات دعا م ...

حتما عزیزم ایشالا حل شه مشکلت و غاقبت به خیر شی

حتما عزیزم ایشالا حل شه مشکلت و غاقبت به خیر شی

ممنون گلم

ولي خالم هميشه نذر ميكنه تو امامزاده نزديك خونه باغ ما پول ميندازه البته منم نذر كردم هنوز موعدشو نرسيده ببينم حاجت گرفتم يا نه

خواستي تو هم نذر كن 

2731
خیلی ازت ممنونم خیلی کامل بود اگر بازم ایراد داشتم پیام میدم بهت غاثبت به خیر شی ایشالاااااااااااااا ...

قربونت برم عزیزم اول از همه کتاب آسانترین راه رو الان دانلود کن کلا ۴۵ صفحه س تو گوشیت بخون متن بسیار روان و راحتی داره بعد که خوندی بگو کتابای دیگه بهت معرفی کنم‌اما له نظرم بعد از خوندن آسانترین راه دائم‌پاکسازی کن برای همه چی حتی اگه نمیخوای رو مساله یا مشکل خاصی تمرکز کنی و اون جمله ها رو کامل بگی فق، ۴تا جمله ی متاسفم لطفا من رو ببخش سپاسگذارم و دوستت دارم رو بگو دائم بگو اون داده ها کم کم‌پاک میشن بعد که آشغالای ذهنت کم شه خودت قشنگ متوجه میشی از آرامشی که داری اونوقت بگو کتابای دیگه بهت بگم بخونی

ممنون گلم ولي خالم هميشه نذر ميكنه تو امامزاده نزديك خونه باغ ما پول ميندازه البته منم نذر كردم هنو ...

من میگم اگر خدا بخواد با 100 تک تومن هم مشکل ادمو حل میکنه و این بار گناهامونه که نمیزاره دعاهامون به خدا برسه و افکار مفیمون میگم میشه بگی خالتون برای منم یه نذر خیلیییییییییییییییییییییییییییی کم بکنن ولی میدونم قبول میشه چون خالتون به اون نذر اعتقاد دارن

2740
دیگه بریدم خدایاااااااااااا خودت برام بساز تو بسازی هیچکی خرابش نمیکنه      

منم بریدم،حالمم داغونه،از خداهم بر یدم راستش.

اماامیدوارم واسه شما بهترینو بسازه 

يه صلوات واسه عاقبت بخیر شدنم ميفرستين،ممنونم.
2706