2737
2739
عنوان

دوستای گلم میشه کمکم کنید

| مشاهده متن کامل بحث + 2017 بازدید | 104 پست

https://www.ninisite.com/profile/forum/topic?topicId=2239203&slug=از-شهدا-حاجت-گرفتم&postId=90524021

یاعلی بر دشمنت لعنت👉حاجت داری؟بگو خدایا لطفا به بزرگی خودت و به حرمت ۱۴معصوم و حرمت شهید ابراهیم هادی وشهید حاج سعیدسامانلو حاجتمو بده بعدش برای سلامتی وظهور امام زمان و حاجت روایی خودت۵۰۰صلوات هدیه کن به ۱۴ معصوم و دو شهید عزیز ۴۰ روز هم پشت سرهم زیارت عاشورا،سوره یاسین یا واقعه بخون براشون.صدا بزن مشکلتو بگو بخواه دعات کنن، شکر خدا خیلی ها با این توسل حاجت روا شدن اگه حاجتت شرعی باشه و خدا صلاح بدونه روا میشه😍 نذر واسه شهدا هیچ اشکالی نداره تو مذهب شیعه توسل کردن جایز هست چون شهدا درجه ایمان و تقواشون زیاده ،نزد خدا مقام شفاعت دارن ،طبق آیه قرآن زنده هستن ،خدا به حرمت دعاشون حاجت میده .شهدا فقط واسطه هستن دعامون میکنن حاجت اصلی رو خدا میده😊این نذرهم عالیه به نیت حل مشکلت صدقه بدی واسه سلامتی آقا امام زمان و ازشون بخوای دعات کنن.بزن رو اسم کاربریم اولین تاپیکمو بخون پراز اسکرین و کامنت حاجت روایی هست کسانی که حاجت روا میشن خبر میدن ،کامنتاشونو کپی میکنم واسه دلگرمی تو تاپیک.راستی کتاب سلام بر ابراهیم رو دانلود کن بخون عالیه درباره شهید هادی هست😊اینهایی هم که میان میگن توسل به شهدا شرک ،گناه وبدعت هست فقط ازخدا بخواین ، چون شیعه نیستن علیه توسل کردن میگن  !!! حالا که تا اینجا اومدی لطفا به نیت سلامتی وظهور آقا امام زمان صلوات بفرست.الهی خدا به بزرگی خودش و به حرمت ائمه و شهدا حاجت دلتو بده و شماهم مثل بقیه تاپیک بزنی و صدام کنی خبر خوش حاجت روایی بدی یاعلی

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

ببین من یه روز یه ختم ذکر یاجواد الئمه ادرکنی گذاشته بودن. بعد منم خیلیش رو برداشتم. بعد فرداش داداشم که ازم دوره به مامانم گفته بودخواب دیدم آبجی یه پسر داشته اسمش رو گذاشته جواد. وقتی مامانم بهم گفت شوکه شدم. نمیدونم ربط داشت به حاجت روایی یانه. ولی برام جالب بود. دیگه از این ذکر خوشم اومد

وای منم ای کاش خدا یه کاری کنهههههههه دیگه بریدم

عزيزم بيا گريه كنيم منم امشب خيلي دلم شكسته😭😭😭😭

‏احترام به عقاید یعنی من به محدودیت هایی که برای خودت گذاشتی احترام بگذارم نه به محدودیت هایی که میخواهی برای من بگذاری!
2738
ببین من یه روز یه ختم ذکر یاجواد الئمه ادرکنی گذاشته بودن. بعد منم خیلیش رو برداشتم. بعد فرداش داداش ...

نمازشو خوندم ولی ذکرشو نگفتم اینم امتحان میکنم  

برات دعا میکنم گلم. توام دعا کن. دعا برا همدیگه زود مستجاب میشه، حتما دعات میکنم اسمت چیه من راضی ...

مرسی عزیزم منم برات دعا میکنم ایشالا عاقبت به خیر شی

ممنونم عزیزم عاقبت به خیر شی ایشالا  اره شنیدم من راهی نبوده امتحان نکرده باشم ولی احتمالا پارس ...

عزیزم اول باید بشینی یه جا تنها و آروم مشکلت رو کامل و با تمام جزئیات و ناراحتی هاش به خدا بگی انگار نشسته جلوت و داره گوش میکنه بهش بگو چه حسی داری بعد باید مسئولیت ۱۰۰درصد اتفاقی زو که افتاده بپذیری حتما میگی چه جوری؟! اصلا تقصیر من نبوده! اما عزیزم باید اینو بدونی که هررررر اتفاقی که تا حالا برات افتاده و میوفته به خاطر وجود داده هایی(اطلاعات) هست که در ناخوداگاهت ذخیره شده روی یک نوار که داااایم در حال پخش شدنه و دائم داره میخونه اما ما نمیشنویم. مثل سطل آشغال کامپیوتر این داده ها چه جوری رفته اونجا؟ ببین عزیزم در هر ثانیه ۱۵میلیون داده وارد ذهن ما میشه که ۲۰تاش میاد توی خودآگاه و ما ازش مطلع میشیم و بقیه ش میره در ناخوداگاه روی اون نوار و هی میخونه هی میخونه و باعثو بانی همه ی اتفاقاتیه که برای ما میوفته.پس هیییچ کس جز خودت مسئول اتفاقای زندکیت نیست چون اون داده ها روی نوارِ ناخودآگاه خودت ذخیره شدن وقتی اینو بدونی خیلی خیلی راحت میتونی مسئولیت ۱۰۰درصد همه ی اتفاقات زندگیتو بپذیری درسته؟ پس حتی اگه یکی بی دلیل اومده خابونده زیر گوشیت این تویی که مسئولی اگه بچه دار نمیشی اگه شوهرت ناسازگاره یا هرررچیییی تو مسئول ۱۰۰درصدی چون مشکل و ویروس ها در توعه نه در کس دیکه.پس بعد ازینکه با خدا راجع بهش قشنگو مفصل حرف زدی بهش بگو من مسئولیت ۱۰۰درصد فلان مشکل رو میپذیرم و متاسفم و لطفا من رو ببخش که به خاطر چیزی که در من جریان داره این مشکل(مشکلت رو بگو) رو به وجود آوردم ازت ممنونم و سپاسگذارم که به وسیله این مشکل(مشکلت رو بگو) به من یاداوری کردی که چیزی در درونم هست که باید پاکش کنم.سپاسگذارن که برام پاکش میکنی و دوستت دارم.تمام این ها رو خطاب به خدا میگی ۴بار یا بیشتر این رو تکرار کن و مسئولیت ۱۰۰درصد رو مدام یاداوری کن به خودت بعد هم یه نفس عمیق بکش و تمامو کمال ولش کن! حتی بهش فکرم نکن.درضمن این نکته هم به اندازه ی پذیرش ۱۰۰درصد مسئولیت مهمه و اون اینه که موقع پاکسازی مشکلت به نیت نتیجه پاکسازی نکن! یعنی چی؟ یعنی با خودت نگو من فلان مشکل رو پاکسازی میکنم تا فلان اتفاق بیوفته یا فلان اتفاق نیوفته نتیجه رو مشخص نکن آخرش همونی میشه که تو میخوای اما تو نباید نتیجه رو مشخص کنی تو فقط پاکسازیش کن خدا میگه تو مشکلتو بگو مسئولتیشو بپذیر بابتش عذر خواهی کن من برات پاکش میکنم برات معجزه هم میکنم اما تو نگو چیکار کنم همین ایمان داشته باش به خدا فقط پاکش کن اون مشکل رو وقتی این ها رو میگی و ولش میکنی اون داده هایی که باعث به وجود اومدن اون مشکل شدن رو خدا برات پاک میکنه به همین راحتی ما تو قران داریم که خدا میگه قد افلح من تزکی یعنی رها و آزاد شد کسی که خودش رو پاک کرد منظورش دقیقا همین پاکسازیه راجع بهش مطلب بخون کتاب بخون تحقیق کن اسم این روش پاکسازی به روش هواوپونوپونو هست که روش مردم بومی هاوایی بوده ما هم توی قران داریم اما متاسفانه بهمون یاد ندادن بلد نیستیم باید خودمون تحقیق کنیم اول کتاب آسانترین راه نویسنده ش مابل کت هست رو بخون بعد دیگه برا هرررر مشکلت نگران نمیشی فقط پاکسازیش میکنی به همین راحتی اجازه میدی خدا برات خدایی کنه.ببخشید طولانی شد سعی کردم کامل باشه سوالی داشتی بپرس

عزیزم اول باید بشینی یه جا تنها و آروم مشکلت رو کامل و با تمام جزئیات و ناراحتی هاش به خدا بگی انگار ...

خیلی ازت ممنونم خیلی کامل بود اگر بازم ایراد داشتم پیام میدم بهت غاثبت به خیر شی ایشالاااااااااااااااااا