2737
2739
عنوان

دوستای گلم میشه کمکم کنید

| مشاهده متن کامل بحث + 2032 بازدید | 104 پست

سلام عزیزم من الان یه تاپیک زدم یه ختم مجربه سربزن و دوست داشتی بخون.چشمم منم حتماا برات دعامیکنم مشکلت رفع شه و به حاجتت برسی  و صدتا صلوات میفرستم به حضرت ابوالفضل و امام زمان. ۵۰۰تاهم نذر میکنم برای هردوشون و مادرشون.ایشالا حاجتت رواشد بگو که بفرستم براشون

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام عزیزم من الان یه تاپیک زدم یه ختم مجربه سربزن و دوست داشتی بخون.چشمم منم حتماا برات دعامیکنم مش ...

حتمااااااااااااااااا مرسی مهربون عاقبت به خیر شی 

2731
عزیزم من برات پاکسازی کردم خودتم پاکسازیش کن چیزی شنیدی راجع بهش؟ من محال ترین چیزای زندگیمو پاکسازی ...

ممنونم عزیزم عاقبت به خیر شی ایشالا  اره شنیدم من راهی نبوده امتحان نکرده باشم ولی احتمالا پارسال خوب انجامش ندادم میشه کامل یاد بدی بهم دوباره انجام بدم

2740

والا من این نذرا رو شنیدم درادورم دبدم که حاجت گرفتن اما خودم انجام ندادم

یکی ختم زیارت عاشورا حق شناس 

یکی نذر ۱۴ هزار صلوات به نیت ۱۴ معصوم هر شب هزار تا باید ب ترتیب هدیه بدی بهشون 

صلوات برای شهدا 

نذر نمک که نمک یا نون نذر کنی 

والا من این نذرا رو شنیدم درادورم دبدم که حاجت گرفتن اما خودم انجام ندادم یکی ختم زیارت عاشورا حق ش ...

ممنونم ازت حق شناسو خوندم 14000هم خوندم نمک هم نذر امام زادا حسن کرج و امام زاده صالح کردم ولیییییییییییییییییییییی     

2706