2737
2739
عنوان

کیا سرکار میرن؟

106 بازدید | 2 پست

مشکلات کاریتون چیه؟

من یجا میرم ماه اول گفتن آموزشی ۷۰۰ام میدیم بهت یه ماه تموم شد الان کارو یاد گرفتم ولی ایرادم دارم مسئولم که فامیل مدیر یه دختر پررو عصبیه ایراد که میبینه هم خیلی ایرادمو بزرگ جلوه میده هم با حالت بدی حرف میزنه خیلی تو مخمه حالا اون یکی مدیرمون که فامیل دختر نیست امروز باهام جلسه گذاشت گفت کارو یاد گرفتی خوبه ولی الان ما نمیتونیم خیلی حقوق بدیم با۸۰۰ ۷۰۰تومن میتونی کار کنی کارمو دوست دارم نزدیک خونمونم هست ولی یکی دختر یکی حقوقش رو مخمه چون کارش درسته پشت میزیه ولی سنگینه ۹تا ۶عصرم هست.برم به نظرتون؟

تیکر تولد نفس مامان❤

ببين اين مسائل توي محيط كاري كاملا طبيعيه، قرار نيست تو از همه خوشت بياد، يا اونا از تو خوششون بياد، شما توي ي گروه داري كار ميكني و كاراي همه به هم وابسطست پس كارتو درست انجام بده و سعي كن رابطه دوستانه نخواي داشته باشي با كسي همون سلام و خداحافظي و حرف زدن كاري توي ساعت اداري، حالا راجب اينكه ميگي كارش سنگينه و حقوقش كمه، به نظرم برو، چون ميگي نزديك خونمونه، ولي دنبال ي كار بهتر باش و توي اين مدت سعي كن تجربه بدست بياري براي جاي بعدي كه قراره كار كني، فكر نكن بقيه شركتا همه دوستن و قوربون صدقه هم ميرن و روابط خيلي خوبي دارن همه جااااااااااااا همينه 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.