2733
2734

خونه و ماشین داشته باشه  اجاره بشین نیستم  به هیچ وجه

حقوقش پنجاه 

دیگه نهایت ۴۰ ماهیانه

من دوستت دارم اینو چندبار بگم؟..من از همه ادما سرگیجه دارم فقط باتوعه که عوض میشه حالم:) فقط دسته توعه که پر میده بالم❤️‍🩹....
2731

بستگی به حقوق خودم داره. الان که کنکوریم ولی اگر رشته های تاپ رو قبول بشم خب اونم به نسبت باید درامدش بالا باشه

میشه برای دوتا هدف توی دلم یه صلوات بفرستی❤🤲🏻         «دوستان حلالم کنید، اگر بار گران هستیم میریم» هرکی این امضارو دید بگه اگه چیزی بهم گفته حلالش میکنم و تامام 😚
زیر ماهی چهل تومن زیر خط فقره!

یه مغازه میری یه بسته خرما. چند کیلو حبوبات بالای ییه تومن میشه🚶🏻‍♀️

من دوستت دارم اینو چندبار بگم؟..من از همه ادما سرگیجه دارم فقط باتوعه که عوض میشه حالم:) فقط دسته توعه که پر میده بالم❤️‍🩹....
این چیزارو میبینم حس میکنم با پول دارید ازدواج میکنید تا طرف مثابل اخه ی پسر جوون هم خونه داشته باش ...

هست 

این چیزارو میبینم حس میکنم با پول دارید ازدواج میکنید تا طرف مثابل اخه ی پسر جوون هم خونه داشته باش ...

به بابا ربطی نداره دختر اگه خودش حقوقش ۵۰باشه میتونه همچین ادعایی بکنه😂 

من هیچوقت قرار نبود کاربر نینی سایت شم

حرف الکی زدن که کنتور نمیندازه

همینا بعدا تاپیک میزنن وااای خواستگار ندارم

سنم فلانه

حاجت نمیگیرم

ختم چی بگیرم شوهر کنم...

پیج واژینیسموس دات آی آر(v a g i ni smus . irr) برای همه ی خانومها مفید و داشتنش ضروریه حتما مطالبشو دنبال کنید👌🏻چشم ها راشاید بتوان نابود کرد اما اندیشه را هرگز... از اونجایی که یادمه، همه فقط خواستن برن بهشت،هیشکی نخواسته بسازه بهشت🌚تو بگو بهشت چی شدش؟ اینجا هرکی مرد که رفتش زیر خاک..!!!!
2706