2733
2734
عنوان

فقط اومدم بگم....

385 بازدید | 41 پست

شاد باشید و بخندید تا میتونید برقصید. بیخیال همه ناراحتیا بشید به جاش به خودتون برسید بعدش ببینید دنیا چقدر تغییر میکنه.

با تچکر.

فقط همین

دعا کن. شاید بزرگ ترین دعای تو، کوچک ترین معجزه خداوند باشد...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خیلیم عالی

تیکر رسیدن به حاجتمه * روز شهادت امام رضا علیه السلام  98/8/7 از امام رئوف طلب حاجت کردم*  میشه با دلای پاکتون برا رسیدن به حاجتم دعا کنید و صلوات بفرستین 😢  اگه فرستادین بگین منم براتون صلوات بفرستم مهربونا ... ان شاءالله سال دیگه همزمان با شهادت امام رضا علیه السلام  من به حاجتم رسیده باشم بگو آمین 💙
2731

هرچه دارید و ندارید بپوشید و بخندید و برقصید😐

But the beat goes on: da-da-dom, da-dom, dah-dah, dah-dah***تو فقط دلت بخاد ی روزی مال هم بشیم❤❤التماسش به خدا، حاجت و نذرش با من❤❤.....های✋ مای نِیم ایز : ها؟؟🤔 مای نِیم ایز : وات؟؟🤔 مای نِیم ایز : عااااادلهههههه😎😒های کیدز🤚☺دو یو لایک وایلنس؟؟😀😀😐...آهای خوشگل عاشق °°° آهای عمر دقایق °°° آهای وصله به موهای تو سنجاق شقایق😍🎆...I have died everyday waiting for you...Darling don't be afraid... I have loved you for a thousand years... I'll love you for a thousand more❤❤... Tut elimden beni çok sev... Kimseye ‌verme... Seveceksen ömürlük sev... Bir günlük sevme❤❤... ای چراغ هر بهانه از تو روشن از تو روشن😍😍ای که حرفای قشنگت منو آشتی داده با من❤❤❤❤

ممنون گلم😚

البته ما شادیو اینجوری معنی نمیکنیم اینجوری تجربه اش نمیکنیم...ولی بازم ممنون ب فکر بقیه ای🌷

دلا معاش چنان کن که گر بلغزد پای/ فرشته ات به دو دست دعا نگه دارد💜                                         خوبی های وجدان خفه کن!👈  طرف بعضی از بدی‌ها را رها نمی‌کند، بعد برای اینکه وجدان خودش را آرام کند می‌رود چهار تا کار خوب انجام می‌دهد. وجدانش آرام می‌شود. آن کارهای خوب راه دستت است که داری انجام می دهی، مرد هستی گناه نکن... استاد پناهیان                      ان شاالله نسل امروز، سربازان امام زمان خواهند بود.
2738
با تشكر فراوان

مهندس رضا😂

میخندمو دلگیرمو میبینمو میمیرمو از این دنیا بیزارمبیزارمو بیطاقتم بیتابی شد عادتم آروم آروم میبارم                                                          ******            *******          *******          زخمای این زمونه بیرحمه کسی درداتو نه نمیفهمهواسه اونی که بیشتر فهمید دیگه آروم شدن فقط وهمه , فقط وهمه          
ممنون گلم😚 البته ما شادیو اینجوری معنی نمیکنیم اینجوری تجربه اش نمیکنیم...ولی بازم ممنون ب فکر بقی ...

چجوری تعبیر میکنید؟ بگید ماهم تجربه کنیم؟

دعا کن. شاید بزرگ ترین دعای تو، کوچک ترین معجزه خداوند باشد...

وقتی حالت خوبه میتونی به اینا فکر کنی 

اما وقتی تنش و بدبختی دستاشو حلقه کرده دور گلوت فقط مثل ابر بهار میباری 

#زن ناموس نیست    در زلف چون کمندش ای دل مپیچ کانجا، سرها بریده بینی، بی‌جرم و بی‌جنایت.

یه روز دوتا مگس نشسته بودن باهم صحبت میکردن:

مگس اولی به دومی گفت:
ویزززززززز

مگس دومی به اولی گفت:
ویزویزویییییز

م.اولی گفت:
ویزویزویزدیز
م.دومی گفت:
وییییزویزویزززززززززززز

ینی عاشقتم که داری صحبتاشونو میخونی

هم سن های تو الان اورانیوم غنی میکنن ولی تو... پاشو پاشو ببرمت روانپزشک 😂😂

رنگ در رنگ و‌ به هر رنگ هزارانش طیف           نغمه در نغمه و هر نغمه به یاد یاران