2737
2734
عنوان

فقط اومدم بگم....

| مشاهده متن کامل بحث + 386 بازدید | 41 پست

عزیزم این عمل برای ادم های بی عقله والا ادم عاقل درجای خودش میخنده ودرجای خودش غمگین میشه وهمه چیزش نرمال وطبیعی است نه انکه با رقص وخندیدن بی خیال بشه همه بدبختی های ما از این بی خیالی هاست.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

وقتی حالت خوبه میتونی به اینا فکر کنی  اما وقتی تنش و بدبختی دستاشو حلقه کرده دور گلوت فقط مثل ...

بازم سعی کنید. همه چی به اراده بستگی داره. این ماییم که میتوتیم مسیرو عوض کنیم

دعا کن. شاید بزرگ ترین دعای تو، کوچک ترین معجزه خداوند باشد...
2742
عزیزم این عمل برای ادم های بی عقله والا ادم عاقل درجای خودش میخنده ودرجای خودش غمگین میشه وهمه چیزش ...

نه عزیزم برداشت بد نکن. درست فکر کن. منطور منو اشتباه متوجه شدی. الان زندگی انقدر سخت شده که بخوای خودتم سخت بگیری بدتر. عوضش میشه شادی رو به زندگی بیاری. یکم هم به حرف زدنت فکر کنی بهتره. نگو بی عقل وقتی چند نفر یه حرفی رو میزنن

2740
یه روز دوتا مگس نشسته بودن باهم صحبت میکردن: مگس اولی به دومی گفت: ویزززززززز مگس دومی به اولی گفت ...

خدایی با دقت ویییییزاشونو میخوندم😂😂😂

خدایی با دقت ویییییزاشونو میخوندم😂😂😂

حالا اینو بخون؛

یه روز صبح پسرمو بردم مهد، تو راه برگشت 2 تا دختر ۱۴_۱۵ ساله از جلوم داشتن راه میرفتن؛

آقا یه حرفائی بینشون ردو بدل میشد که واسه منِ متأهل قفل بود.

(با شماره بندی میگم که متوجه بشین) مثلا میگفتن؛

۱_ بوقِ اون پسره رو دیدی تو گوشیم؟
یا
۲_فلان بوق رو دیدی رفت تو اون بوق؟

۳_ بوق بوق بوق بوق بوق بوق‌بوق بوق‌بو‌ق (شماره ۳ دیگه خیلی رکیک بود)

من دیگه نتونستم تحمل کنم و بهشون گفتم چه خبرتونه؟ شما مگه پدر مادر ندارین؟

برگشتن و گفتن به تو چه بوق بوق بوق بوق؟

دیدم اوضاع داره بغرنج میشه، آرام راهمو گرفتمو رفتم  اون سمت خیابون، که یهو بوق بوق بوق بوق بوق بوق (لابد فکرکردین آماج چند تا فحش قرار گرفتم)
باید بگم اینجا رو رکب خوردین، از جائی که من حواسم پرت اون دخترا بود، ناغافل اومدم تو خیابون و در مسیر یه ماشین قرار گرفتم، راننده ش که یه مرد جوان بود، با بوقهای پشت هم منو مطلع کرد بنده خدا.

خلاصه از ماشین پیاده شد و (بوق بوق بوق بوق بوق بوق )

لابد خیال کردین دوباره بوق زده، باید بگم نه!

چند تا فحش بهم داد و رفت.

هیچی دیگه؛

منم هاج و واج و حیران و اشک ریزان و غمگین و نالان،

سریع راه خونه رو در پیش گرفتم و به این روزِ بوقی، لعن و نفرین کردم روان.

رنگ در رنگ و‌ به هر رنگ هزارانش طیف           نغمه در نغمه و هر نغمه به یاد یاران
چجوری تعبیر میکنید؟ بگید ماهم تجربه کنیم؟

با اعتقاد داشتن ب خدایی

عادل

بینا

شنوا

قدرتمند

علیم

حکیم 

مهربان

هراندازه اعتقاد ب این نولفه ها عمیق تر باشه زندگیمون با نشاط تره😊

دلا معاش چنان کن که گر بلغزد پای/ فرشته ات به دو دست دعا نگه دارد💜                                         خوبی های وجدان خفه کن!👈  طرف بعضی از بدی‌ها را رها نمی‌کند، بعد برای اینکه وجدان خودش را آرام کند می‌رود چهار تا کار خوب انجام می‌دهد. وجدانش آرام می‌شود. آن کارهای خوب راه دستت است که داری انجام می دهی، مرد هستی گناه نکن... استاد پناهیان                      ان شاالله نسل امروز، سربازان امام زمان خواهند بود.
2706