2737
2734
عنوان

فقط اومدم بگم....

| مشاهده متن کامل بحث + 386 بازدید | 41 پست
نه عزیزم برداشت بد نکن. درست فکر کن. منطور منو اشتباه متوجه شدی. الان زندگی انقدر سخت شده که بخوای خ ...

عزیزم زندگی اگر سخت هم شد درمانش رقص وخندیدن بی جا نیست باید برای رفع سختی ها تلاش کنیم خداوندخالق ما نفرموده برید برقصیدوبخندیدبلکه فرموده درسختی ازصبرونماز کمک بگیرید.استعینو بالصبر وصلاه.بعدفرموده این کارسختی است مگر برخاشعین منظورخاشعین کسانی که درمقابل خداوندخشوع دارندوکسی که درمقابل خداوندخشوع داره پس اهل گناه وخطا وزشتی نیست ورضایت اورا می طلبه واین افراد هستن که هیچ سختی نمی تواند ان ها را ازپای دبیاورد.

حالا اینو بخون؛ یه روز صبح پسرمو بردم مهد، تو راه برگشت 2 تا دختر ۱۴_۱۵ ساله از جلوم داشتن را ...

جون خودم این دفه همه بوقا رو نخوندم ولی خیلی باحال بود دمت گرم😂😂😂😍😍😍

دعا کن. شاید بزرگ ترین دعای تو، کوچک ترین معجزه خداوند باشد...
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزم زندگی اگر سخت هم شد درمانش رقص وخندیدن بی جا نیست باید برای رفع سختی ها تلاش کنیم خداوندخالق م ...

ممنون

با اعتقاد داشتن ب خدایی عادل بینا شنوا قدرتمند علیم حکیم  مهربان هراندازه اعتقاد ب این ...

افرین عزیزم ما متاسفانه برای درمان به جای استفاده از داروهای نجات بخش الهی داریم از داروهای ........استفاده می کنیم که دردی بردردهای ما اضافه میشه.

2731

خداروشکر ک تا حالا همه درا ب روتون بسته نشده ک میتونید با خنده غماتونو فراموش کنید ....ان شالله هیچ وقت ب روزگار من دچار نشید...

خدایا شکرت😍 که لایق شدم بارداری رو تجربه کنم کاش لایق مادر شدن هم باشم❤
جون خودم این دفه همه بوقا رو نخوندم ولی خیلی باحال بود دمت گرم😂😂😂😍😍😍

این یه جک یا داستان نبود.

چیزی بود که برای خودم رخ داده بود.

رنگ در رنگ و‌ به هر رنگ هزارانش طیف           نغمه در نغمه و هر نغمه به یاد یاران
بخدا من هم نماز میخونم هم قرآن ختم می کنم هم.... ممنون 

😐

چه ربطی داشت گلم؟

عزیزم اولا ک من اصلا خدایی نکرده این فکرو نکردم در مورد شما

بعدم واقعا فقط ب نماز خوندن نیست. منم همیشه میخونم.ولی بعصی وقتا اعتقادم بیشتره بعصی وقتا کمتر. پس نتیجه میگیریم خیلی چیزهای دیگه جز نماز خوندن مهمه.مثل کیفیت نماز خوندنمون. عزیزم همسرم اومد‌ من میرم.موفق باشی

دلا معاش چنان کن که گر بلغزد پای/ فرشته ات به دو دست دعا نگه دارد💜                                         خوبی های وجدان خفه کن!👈  طرف بعضی از بدی‌ها را رها نمی‌کند، بعد برای اینکه وجدان خودش را آرام کند می‌رود چهار تا کار خوب انجام می‌دهد. وجدانش آرام می‌شود. آن کارهای خوب راه دستت است که داری انجام می دهی، مرد هستی گناه نکن... استاد پناهیان                      ان شاالله نسل امروز، سربازان امام زمان خواهند بود.
2738

میدونید محاله یه روز صبح، یه نفر در خونتونو بزنه یه جعبه دستش باشه بگه بفرما اینم یه حال خوب

حال خوب ساختنیه