2737
2734

سرکار میرم هزینه خودم و قسمتی از هزینه های بچه بامنه

تمام تلاشمو میکنم خونه ام مرتبه بچه منظمه 

غذا آماده اس 

که شوهرم بهونه نگیره

ولی همیییشه ناراضیه 

یکبار نشده تشکر کنه بگه میبینم زحمت میکشی

فقط همیشه ازش شنیدم که تو واسه زندگی کم میزاری

خسته ام از دستش

جمله ی چرا انقدر زود ازدواج کردی؟ به اندازه ی جمله ی چرا ازدواج نمیکنی؟ زشته! جمله ی سومین بچه رو میخواستی چیکار؟ به اندازه ی سوال چرا بچه دار نمیشی ناراحت کننده اس! به اسم روشنفکری در زندگی دیگران دخالت نکنید🙏
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742
خوب شاید جاهای دیگه منظورشه

چه جایی دیگه 

جمله ی چرا انقدر زود ازدواج کردی؟ به اندازه ی جمله ی چرا ازدواج نمیکنی؟ زشته! جمله ی سومین بچه رو میخواستی چیکار؟ به اندازه ی سوال چرا بچه دار نمیشی ناراحت کننده اس! به اسم روشنفکری در زندگی دیگران دخالت نکنید🙏
2740
دیگه واقعا کم بزار تا فرقش بفهمه ۱۰۰ خودت نشون دادی حالا ۵۰ نشون بده

دعوا میشه 

انقدر درگیرم که حوصله بهدنه گیری هاشو ندارم 

اینقد خودتو هلاک نکن

مجبورم 

بخدا دیشب بهشگفتم ای کاش میشد میرفتی بقیه زنهارو تو زندگیشون میدیدی

اکثر مردا همینن کورن💔🫠 یه بار برعکس اینا رو انجام بده قدرت رو بیشتر می‌دونه

اخه انجام ندم کی انجام بده

مثلا بچه رو کی ببره کلاس دکتر 

کی غذادرست کنه 

کی خونه مرتب کنه

دعوا میشه  انقدر درگیرم که حوصله بهدنه گیری هاشو ندارم

خب شاید فرقش ندونه 

من از اول هیچوقت همه چی تمام نبودم تو کارخونه 

هیچوقت همه خودم نمیذاشتم

ن بچه دارم

ن سر کار میرم

مردم نباید متوقع بار آورد.

اگر یک روز از من بپرسندقوی ترین زنان دنیا چه کسانی هستند؟جواب می دهم...زنانی که تنهایی را یاد گرفته اند!
دقیقا بِ خاطر همینِ کِ همه مسئولیت هارو داری بِ دوش میکشی...ما خانوما خودمون مردا رو پر توقع می کنیم ...

چیکار کنم

مسئولیت قبول نمیکنه همیشه میگه کار دارم 

مجبورم  بخدا دیشب بهشگفتم ای کاش میشد میرفتی بقیه زنهارو تو زندگیشون میدیدی

خب میگفتی مگر تو بقیه زنها و زندگیا دیدی

میگفتی والا با شرایط من بهترین زندگی برات فراهم کردم.

اگر یک روز از من بپرسندقوی ترین زنان دنیا چه کسانی هستند؟جواب می دهم...زنانی که تنهایی را یاد گرفته اند!
2706