2752
2734
عنوان

شوهرمن هیچوقت قدردان من و زحمت هام نیست

| مشاهده متن کامل بحث + 385 بازدید | 26 پست
اخه انجام ندم کی انجام بده مثلا بچه رو کی ببره کلاس دکتر  کی غذادرست کنه  کی خونه مرتب ...

بچه رو بده شوهرت ببره یه روز 

بعدشم یه بار شام یا ناهار از بین سفارش بده یا طرفا رو نشور ببینه خونه تمیز نیست حساب کار میاد دستش

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خب میگفتی مگر تو بقیه زنها و زندگیا دیدی میگفتی والا با شرایط من بهترین زندگی برات فراهم کردم.

گفتم عزیزم

ولی تا وقتی خودش به چشم نبینه که نمیفهمه

جمله ی چرا انقدر زود ازدواج کردی؟ به اندازه ی جمله ی چرا ازدواج نمیکنی؟ زشته! جمله ی سومین بچه رو میخواستی چیکار؟ به اندازه ی سوال چرا بچه دار نمیشی ناراحت کننده اس! به اسم روشنفکری در زندگی دیگران دخالت نکنید🙏
قول میدم از روز اول خودت عادتش دادی...چن بار گفته کار دارم شما هم دیگه گفتی جهنم خودم می کنم...ولی ا ...

خب عزیزم وقتی میبینم اون کار انجام نمیشه چاره ای ندارم

مخصوصا وقتی بچه دارم نمیتونم لج کنم 

مثلا میگم بیا بریم لباس بخریم بچه نیاز داره

هی امروز فردا 

تا بعد یکماه خودم میرم میخرم واسش 

چیکارش کنم بی مسئولیته در قبال زندگیش

جمله ی چرا انقدر زود ازدواج کردی؟ به اندازه ی جمله ی چرا ازدواج نمیکنی؟ زشته! جمله ی سومین بچه رو میخواستی چیکار؟ به اندازه ی سوال چرا بچه دار نمیشی ناراحت کننده اس! به اسم روشنفکری در زندگی دیگران دخالت نکنید🙏
2731
گفتم عزیزم ولی تا وقتی خودش به چشم نبینه که نمیفهمه

خب برای همین میگم 

کارهات نصف کن 

تقسیم وظایف هم کن.

اگر یک روز از من بپرسندقوی ترین زنان دنیا چه کسانی هستند؟جواب می دهم...زنانی که تنهایی را یاد گرفته اند!
بچه رو بده شوهرت ببره یه روز  بعدشم یه بار شام یا ناهار از بین سفارش بده یا طرفا رو نشور ببینه ...

خونه بازار شام هم باشه نمیاد دست بزنه

خب برای همین میگم  کارهات نصف کن  تقسیم وظایف هم کن.

اگر تقسیم کنی انجام نده چی؟

اول سال یه کار سپردم گفتم بچه رو ببر مهد 

بچه رو یا نمیبرد یا ساعت ۱۱ میبرد!

اگر تقسیم کنی انجام نده چی؟ اول سال یه کار سپردم گفتم بچه رو ببر مهد  بچه رو یا نمیبرد یا ساع ...

وقتی خانمی  با کمالاتی مثل شما داره ک همه کارها رو میکنه 

خیالش راحته.

ک از پس همه چی برمیای.

اگر یک روز از من بپرسندقوی ترین زنان دنیا چه کسانی هستند؟جواب می دهم...زنانی که تنهایی را یاد گرفته اند!
وقتی خانمی  با کمالاتی مثل شما داره ک همه کارها رو میکنه  خیالش راحته. ک از پس همه چی ...

شما لطف داری عزیزم

ولی از نظر ایشون من برای زندگی کم میزارم🤕

بقچه من دیدم خانومایی که بیشتر مسئولیت زندگی به دوش همسرشونه اما با حرف زدن و اغراق کردن یه طوری به شوهر فهموندن که من اگر نباشم تو هیچی نیستی و زندگیت نابود میشه و به هیچ کاری نمیرسی

حالا با حرف زدن مثلا براش بگو امروز چی کارا کردی نه به صورت غر فقط توضیح بده 

شاید به مرور متوحه بشه 

دختر باید موفرفری باشه😍 با چشای قلمبه🙄 مثل خودم😎😁
بقچه من دیدم خانومایی که بیشتر مسئولیت زندگی به دوش همسرشونه اما با حرف زدن و اغراق کردن یه طوری به ...

شوهرمن اعتماد به نفسش خیلی خیلی زیاده 

اصلاجوری نیست که بخواد حس کنه زندگی وابسته به منه یا مثلا منو خیلی بزرگ تو ذهنش ببینه